Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Najbardziej znienawidzony deck  (Przeczytany 8374 razy)

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Najbardziej znienawidzony deck
« dnia: Marca 23, 2008, 07:23:55 pm »

Jestem ciekaw jaki deck powoduje, ze podnosi sie wam cisnienie i chce wam skopac kogos za to, ze przyniosl takie goowno.
(A tylk odlatego ze nie chce mi sie robic nic ciekawego i sa swieta i jest nudno :P)

A wieeeeeeec moim znienawidzonym deckiem jest swarm !toreadorski. Trudno temu zaszkodzic, szybko sie rozkreca, a jak juz sie rozkreci to mowimy nara... nie umiem dobrze grac przeciw temu deckowi wiec jak widze go na stole, wiem ze juz przegralem :P

I nawet nie chodzi ze to cepowaty niefinezyjny deck jakby to niektorzy powiedzieli, po prostu czuje sie w nim, ze niektore karty powinny byc lepiej dopracowane, bo twoarza przegiete decki :P
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 23, 2008, 07:41:33 pm »

arika stelf vote

eurobrujah.

Nieznienawidzone ale stare i oklepane i baaaardzo nudne.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 23, 2008, 07:43:54 pm »

ventrue na obfie hands down :D
jak to widze to mam ochode odejsc od stolu...zreszta pare razy odszedlem

poza tym wszystko co jest oparte na ideologii klasycznego cepa - np setyci na recklessach, alexandra + grand ball, !torr swarm bleed
nie przepadam za weenie deckami, bo korzystaja z pewnej luki w tej grze - na takie decki musisz wrzucac karty przeciw nim (dlatego stosuje opcje no secrets of the magaji albo atonement + snajperka :D )
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2008, 07:54:46 pm »

Generalnie nie lubię swarmów, bo sobie z nimi nie radzę, ale rzeczywiście najbardziej dopiekł mi narazie swarm na !torkach.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 23, 2008, 07:54:58 pm »

Zdecydowanie Sebastian Goulet z Satyrami. Nienawidze deckow, ktore udupiaja cale archetypy sama swoja obecnoscia na stole.
Nie lubie tez walli/toolboxow na 3misiach (takich z tona cepta i Breathami), bo sa zalosnie slabe i jedyne co robia na stole, to denerwuja swojego predatora (albo preya, jak predator nic nie robi, bo sie boi).
I pewnie jeszcze pare by sie znalazlo, ale te 2 mi pierwsze do glowy przyszly. :D
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 23, 2008, 08:18:40 pm »

tu sie zgodze, wall ktory nic nie robi, z nikim nie gada i "blokuje wszystko" to porazka
gouleta da sie obejsc...to juz bardziej wpieniaja mnie imbuedzi, chociazby dlatego ze sa porazka zarowno pod wzgledem klimatu, jak i gry
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 23, 2008, 08:34:45 pm »

tak, imbuedzi podnosza cisnienie. Maja przegiete karty + wprowadzaja duzo zamieszania na stole. Ukladaja swoje pasjanse i nawet nie chce sie tego ogladac... taka l5k z grania nimi, wiezyyyyczki :F
Zapisane

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 23, 2008, 09:21:18 pm »

Nie lubię combatów, które zamiast robić jakieś bleedy/korzystać z fameów itp leją wszystko u preya i predatora, bo dzięki nim koleś na przeciwko zazwyczaj wygrywa grę  :smileytired:
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 23, 2008, 09:33:26 pm »

Nie bede zbyt oryginalny. Nie cierpie wszystkiego, co sie wysypuje w duzych ilosciach i nie kosztuje (lub prawie nie kosztuje) wlasciciela zbyt wiele poola. Niestety ta gra jest tak skonstruowana, ze decki z duza iloscia minionow maja przewage. Weeniasy jeszcze idzie przyzyc, ale swarmy...

Nie lubie tez deckow, ktore przedluzaja gre. Takich, co to sie rozbudowuja i rozbudowuja, kazda tura trwa po kilka minut, a potem nic z tego nie wynika.
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 24, 2008, 12:04:23 am »

a ja nie lubie deckow ktore nie dzialaja, ktore sa na "swietnym pomysle" ale na stole nic nie robia i przez to caly stol zostaje oddany jednemu graczowi ktoremu taki "frag" daje najlepsza pozycje

i zeby nie bylo bo sam czasem skladam kminone mocno decki  i je testuje ... ale jak nie dzialaja to je odrazu rozkladam, a niestety czasem takie decki pojawiaja sie ...
a tak pozatym to nie przeszkadza mi tzimisi intercept na chiropterianach i breathach, nie przeszkadza mi obf arika, nai nawet imbuedzi, byle osoba ktora gra takim deckiem wiedziala co robic zeby wygrac a nie jak to juz bylo powiedziane poprostu blokowac lub poprostu isc po jeden vp uzasadniajac : "bo ja tym deckiem bleeduje :D "

ps nienawidze grac przeciwko combatom ...
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

FantoM

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 24, 2008, 12:18:22 am »

decka na... 7 raptorach na 1 wampie!!! wargh!!!

Kilka innych tez by sie znalazlo ;p
Zapisane
nawet głupie posty nie zabija cthulu kotka!

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 24, 2008, 12:36:04 am »

ja bardziej od combatu nie lubie polityki, bo mnie dobijaja, sa latwe do grania itp. nie ma tak latwo ktos musi te tytuly zdejmowac ze stolow ;]  nie lubie deckow na masowkach typu hatchling, czy tez waters of duat. nie lubie walli na AUS, ktore nic nie robia, tylko blokuja i odibjaja bleedy myslac ze sa kewl ;p w ogole vtesa nie lubie... ;)
Zapisane

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 24, 2008, 01:48:33 am »

ja nie lubie głównie osób gównianie grających jakimiś deckami bo zaburzają równowagę na stole i sprawiają, że wygrywają zupełnie losowe osoby.

decki natomiast wszystkie jestem w stanie przezyć, byle miały jakiś sens i logikę prowadzące do zdobycia tych kilku vp. niektóre tylko wywołują u mnie uśmiech politowania (arika na obf & co.)
Zapisane

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 24, 2008, 09:10:11 am »

ja nie lubie głównie osób gównianie grających jakimiś deckami bo zaburzają równowagę na stole i sprawiają, że wygrywają zupełnie losowe osoby.
Zabrzmialo to Jaskier jakbys sie zalil, ze zle decki psuja Ci rozgrywke i nie wygrywasz Ty. :P
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 24, 2008, 11:04:32 am »

Ja nie lubie deckow ktore graja same ze soba i maja prawie zerowa interakcje ze stolem. Zgodze sie z Jaskrem co do tego ze ludzi psuja bardziej rozgrywke niz same decki. Arika stelf vote to moze oklepana idea ale rozsadnie zagrana jest o wiele lepsza od na przyklad combatu zagranego wedlug ideii "Wpierdole jakiegos duze wampira a pozniej moge w sumie spasc"
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...