Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Najbardziej znienawidzony deck  (Przeczytany 8376 razy)

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 25, 2008, 11:01:25 pm »

Generalnie nie lubię swarmów, bo sobie z nimi nie radzę, ale rzeczywiście najbardziej dopiekł mi narazie swarm na !torkach.

mógłbym jakis link dostac do przykladowego takiego własnie deku ??

http://vtes.pl/forum/index.php?topic=1947.0

dzięki pudel, ale gdzie te swarmy????
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 25, 2008, 11:31:34 pm »

Klocek miał w talii 15 embrace'ów. W krótkim czasie miał więcej minionów niż reszta stołu razem wzięta.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 25, 2008, 11:40:27 pm »

Generalnie nie lubię swarmów, bo sobie z nimi nie radzę, ale rzeczywiście najbardziej dopiekł mi narazie swarm na !torkach.

mógłbym jakis link dostac do przykladowego takiego własnie deku ??

http://vtes.pl/forum/index.php?topic=1947.0

dzięki pudel, ale gdzie te swarmy????


10-15 minionow bleedujacych za 2, majacych w sumie 10-15 glosow, potrafiacych zdobyc 10-30 poola z Con Boonow w jednej turze to wg mnie calkiem niezly swarm. ;)

@Satrapa - co z tego, ze mial w decku 15 Embracow, skoro mial tez karty "ciekawe inaczej", ktorych glownym celem bylo chyba samokarcenie, zeby dac szanse innym graczom przy stole (wiem, bo widzialem na MPkach na pierwszym stole :)).
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2008, 11:42:13 pm wysłana przez Pudel »
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 25, 2008, 11:43:45 pm »

restricted vitae w decku klocka doprowadzilo mnie do lez ze smiechu :D a baal go skarcil profesjonalnie :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 26, 2008, 09:11:32 am »

O/

:D
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2008, 09:14:06 am wysłana przez baal »
Zapisane

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 26, 2008, 09:31:49 am »

Tak, tak - śmiejcie się :P Karty już w decku nie ma, ale - choć pewnie wyda się to Wam dziwne - czasem się przydawała. Satrapa pisze już o nowej wersji :wink: A na tamtym stole to ja dałem ciała zagrywając ją, bo nie przewidziałem rozwoju wypadków - więc proszę - pofjejmujcie po mnie a nie po moim decku :lol:

Baal mnie karcił i chwała mu za to, bo dużo się przez to nauczyłem, ale i tak prawie spadł w naszej ostatniej turze - uratował go z dupy wzięty Eagle's Sight zagrany na mojego ostatniego bleeda przez kolegę, który był z nami jeszcze na stole (niestety nie pamiętam kto to był) :P

Uprzedzając to co za chwilę poleci, powiem, że jestem lamą, która nie umie grać, grałem lamerskim deckiem, który gra sam a i tak nic nie ugrałem i w ogóle jestem po*cenzura*ny :lol:

A tak na marginesie, to gra moją wersją talii wcale nie jest taka kolorowa i przyjemna jak się wszystkim wydaje...
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 26, 2008, 10:10:09 am »

Moze mnie pamiec zawodzi ale jedyna osoba na naszym stole z Eagle Sightami byl Izi, ktory nie tylko jeszcze byl na stole ale przetrwal do konca :)
Zapisane

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 26, 2008, 10:30:49 am »

Moze mnie pamiec zawodzi ale jedyna osoba na naszym stole z Eagle Sightami byl Izi, ktory nie tylko jeszcze byl na stole ale przetrwal do konca :)

Wszyscy trzej dotrwaliśmy :wink: I być może był to Izi - ja naprawdę nie pamiętam - pamięc mam dobrą ale krótką :)
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 26, 2008, 02:33:29 pm »

W sumie deck z duza liczba gehenny tez moze ostro namieszac, wkurza jak ktos wklada gehenne ktora srednio mu pomaga, a psuje calemu stolowi... imo wtedy gostek sobie ustawia celownik na czolo... jak jest moim preyem to fajnie, ale jak nie to gdzies tam musze komus zabic preya... ogolnie gehenny sa dziwnie zrobione :P
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 26, 2008, 02:41:39 pm »

imo, to deck na gehennach ma denerwowac i psuc wszystkim tylko nie sobie ;]
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 26, 2008, 02:54:45 pm »

imo, to deck na gehennach ma denerwowac i psuc wszystkim tylko nie sobie ;]

"deck na gehennach" jako tako nic nie robi tylko psuje gre innym...  mozna gehenny jako pomoc sobie dostawic. jasne. przykladowo unmasking dla allikow, czy red star w decku gdzie jest duzo masterow... ale dorzucania gehenn na zasadzie "ja nie korzystam z dyscyplin to dopierdole korzystajacym"  jest imo glupie, wtedy trzeba kitrac gehenne na lapie zeby stol sie nie wkurzyl... przez co obcinasz sobie handsize... mozesz tez je po prostu wystawiac, ale wtedy skupiasz na sobie gniew calego stolu, a jak Pudel gdzies kiedys napisal slusznie, kazdy jest w stanie oddac 1 vp jak da mu to wygrana. Wiec ogolnie granie gehennami zeby psuc innym gre jest jeszcze glubsze niz combatow ktore popala costam i spadna ;)
Zapisane

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 26, 2008, 03:03:17 pm »

Może takie granie jest głupie, ale ponieważ ja również jestem głupi, to mi się podoba i nadal będę tak grał :lol:
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 26, 2008, 03:12:01 pm »

@ Docent

co nie zmienia faktu, ze gehenna raczej powinna robic konkretny rozpizdziej na stole... bo to w koncu Gehenna...
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 26, 2008, 04:19:49 pm »

a jak Pudel gdzies kiedys napisal slusznie, kazdy jest w stanie oddac 1 vp jak da mu to wygrana. Wiec ogolnie granie gehennami zeby psuc innym gre jest jeszcze glubsze niz combatow ktore popala costam i spadna ;)

Chyba wiem, ktory moj post cytujesz i tak sie sklada, ze napisalem dokladnie odwrotnie. Bardzo niewielu graczy potrafi wyoustowac kogos crosstable, lub np.zrobic backousta przez co zamiast wygrac stol np. 4-1, zdobywaja marne 1-2 vp i spadaja.

A eventy w stylu VoD czy Slow Withering sa slabe bo zmuszaja do skupienia sie na tym, zeby przypominac innym o tym, zeby palili krew, czy pokazywali karty z gory decka; co odciaga uwage od glownej strategii i myslenia przy stole.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Najbardziej znienawidzony deck
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 26, 2008, 05:30:57 pm »

fak! tam mialo byc "nie kazdy" :P
Zapisane