Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: tzimisce - debate and fight  (Przeczytany 6122 razy)

none

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - debate and fight
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 10, 2008, 10:27:02 am »

Ciesze sie ze deck cos pokazal :) mimo zbiorowego linczu ;-) ale tak maja chyba te tzi vote lock ;)

Moja rada ktora powtorze zmniejsz (wyrzuc) do 2-3  Carion Crows. Zrobi sie miejsce na Rotshrecki. Ewentualnie wymienilbym jednego z retainerow ze stalym interceptem. Wymienilbym Racka i Coven na 2 x perfekcjonistów (ale to kwestia gustow)
Jak zagral Rack i stały intercept z retainerów ?
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - debate and fight
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 10, 2008, 10:36:31 am »

POdsumowujac deck na pewno nie nadaje sie dla tych co lubia deki cepy typu jade caly stol, chyba ze stanie sie jedna ze stu mozliwych rzeczy i wtedy jestem w takiej dupie ze nie moge zrobic nic. Nie jest tez w stanie pojechac preya za 20-30 w jednej turze. Z drugiej strony daje duze mozliwosci kombinowania i dobrze przystosowuje sie do wiekszosci sytuacji, a gra nim sprawia duzo radochy. Sporo wymaga od gracza ale potrafi sie odwdzieczyc GW.

Wiem, że nie na temat ale musze to napisać... wzruszyłeś mnie do łez  :wink: :lol: szczególnie poruszyło mnie "Sporo wymaga od gracza ale potrafi sie odwdzieczyc GW"   :D :lol: :P
Zapisane
PVP Team

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - debate and fight
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 10, 2008, 10:40:34 am »

Rota chetnie doloze ale wolalbym kosztem innego mastera, bo robi sie tam ciasno. Rack i coven raczej zostana, oba zagraly swietnie, choc rack'a akurat wystawil kto inny, tylko sobie zabralem :) Jakies tonu intercepta nie byly potrzebne, bo jak DOM PRO zaczal mnie bleedzic to bylem juz ladnie ustawiony (Lambach z Abbotem, Winthropem i Etarnal vigilance), wiec nastepni revenanci byli calkowicie zbedni. Z perfekcjonista niezly pomysl, ale raczej zamiast hungy coyota. To sie jeszcze przetestuje

Cytuj
Wiem, że nie na temat ale musze to napisać... wzruszyłeś mnie do łez  Wink Laughing szczególnie poruszyło mnie "Sporo wymaga od gracza ale potrafi sie odwdzieczyc GW" 
no sam sie wzruszylem jak to pisalem. A co.. romantyczny jestem ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2008, 10:43:03 am wysłana przez alek »
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - debate and fight
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 10, 2008, 11:15:40 am »

kto ma miekkie serce musi miec twardy tylek!
Zapisane