Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Ewolucja moich kiasydów  (Przeczytany 6711 razy)

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Ewolucja moich kiasydów
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 16, 2008, 12:50:06 pm »

Nigdy nie udało mi się zastosować zagadki (a parę razy próbowałem). Byłaby dużo lepsza, gdyby nie wymagała młodszego wampira lub można było ją zagrać nie tylko na preya lub predatora. Co do vesseli to sądzę, że rzeczywiście tak powinienem zrobić. Far Mastery pod turniej mogłoby mi się przydać, bo w meta często jedyną rzeczą do kradzenia są dający intercept retainerzy. Co do jechania preya za kilkanaście to owszem, jest to możliwe nawet tą talią, jeżeli będę miał dobre podejście i dużo wampirów, ale gdybym chciał się na tym skupić to powinienem grać Stealth&Bleedem, a nie chcę. Nad rozmiarem combatu muszę się jednak zastanowić.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Ewolucja moich kiasydów
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 16, 2008, 01:25:21 pm »

wampiry masz dosc duze wiec znalezienie celow na zagadke nie powinno byc probleme, tym bardziej ze dziala tez na allayow. 2-3 byl wlozyl.
Cytuj
o do jechania preya za kilkanaście to owszem, jest to możliwe nawet tą talią, jeżeli będę miał dobre podejście i dużo wampirów, ale gdybym chciał się na tym skupić to powinienem grać Stealth&Bleedem, a nie chcę.
nikt nie mowi ze masz skladac s&b, ale przy tak zbudowanej talii i odrobinie wiekszej mozliwosci kontroli nad reka (doloz dremsy, fragment of the book of nod, itp). mozesz bledzic sobie powoli, a w odpowiednim momencie uderzyc za 15, a taki cept jaki tu masz i tak praktycznie nic Ci nie da, wiec jak dla mnie szkoda miejsca
Zapisane

FantoM

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
Odp: Ewolucja moich kiasydów
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 16, 2008, 02:34:09 pm »

jezeli naprawde chce miec jakiegos cepta by chociazby przewijac predatora/preya ze stealtha wiecej niz +1 to moze wrzucic tutaj rower i wintropa (a przy okazji prey nie bedzie tego mial :P )
co prawda taki cept to 2 niepotrzebne karty i o kant dupy rozbic, ale moze byc przydatny, a zamiast calej masy kart moze wrzucic cos innego.

nie wiem co...
Jak dla mnie zamiast cepta mozna wsadzic:
2x Far Mastery - zawsze cos sie znajdzie, nawet glupi raven spy by predator nie mial, a ty bys mial komu uprzykrzac zycie
2x Dominate Kine - co prawda za 2 krwi bleed ma +2 chyba, ale lokacja zawsze sie znajdzie by ukrasc
1x Graverobbing - sam w torpor nie wprowadzasz, ale moze jakis inny wampir wpasc, a ty go ukradniesz
2x Slaughtering the Herd - tez moze sie przydac na jakiegos splukanego wampa predatora

tak wiem to kolejne akcje, ale moga byc przydatne

Mastery bym widzial tak:
2x Sudden
1x DI
2x Dots
1x Barrens
6x Doll/Vessel
3x Perfecionist

jezeli jakichs kart nie masz to sproxuj przed gra u nas i sprawdz czy bedzie dzialac, a nikt przeciez o to nie ma pretensji, a jak bedzie dzialac to wiesz co zdobyc


co do zagadek to wiesz Alek, satrap praktycznie tylko gra we wroclawskim meta, a tutaj wiekszosc deckow to cap 7-8+
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2008, 02:39:38 pm wysłana przez FantoM »
Zapisane
nawet głupie posty nie zabija cthulu kotka!

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Ewolucja moich kiasydów
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 16, 2008, 02:44:58 pm »

Jak dla mnie to jeśli to ma być toolbox to cept niestety musi się tu znaleźć - trzeba po prostu dobrać odpowiednio wszystkie proporcje. Ale oczywiście można z niego zrezygnować - tylko wtedy IMO talia pójdzie w kierunku S&B, czego autor talii nie chce, jak sam pisał.
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Ewolucja moich kiasydów
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 16, 2008, 02:47:58 pm »

Ale kiasydzi się do niczego innego jak s&b nie nadają  :P Co nie zmienia faktu , że pograć można, tylko cudów bym nie oczekiwał  :D
Zapisane
PVP Team

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Ewolucja moich kiasydów
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 16, 2008, 03:08:58 pm »

no wlasnie nadaja sie do bleeda do splashem delikatnego combatu (earth swordy, itp). Tego typu talie wygraly zreszta pare turnieji, ale dopychanie tam na sile intercepta zeby moc to nazywac toolboxem jak dla mnie mija sie z celem. Jak ktos chce prawdziwy toolbox to niech zlozy na innym klanie
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Ewolucja moich kiasydów
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 16, 2008, 03:12:21 pm »

tru
Zapisane