Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]

Autor Wątek: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci  (Przeczytany 21004 razy)

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 30, 2008, 10:29:45 pm »

dobra ... skoro bedzie pare osob to super :d jako pierwsi w ... no dobra przesadzam troche ale udalo mi sie skombinowac boosterki TR ;)
takze do jutra

tylko takie beda? :P
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 01, 2008, 10:55:10 am »

To ja dam raport :D rzadko bywam na turniejach to moge :P

Gra pierwsza "krawawe lowy":
Ja (Lasombra na polityce i prezencji) -> Ridrick  (Hosyci na... odbijaczkach)  -> War Grim (Anneke alastor wannabe)  -> Mirage (Trzymisie roznosci na lambachu i spolce)

Zaczynam, do tego podejscie na lapie i w krypcie to najwieksza kupa, jaka kiedykowliek tym deckiem mialem... No ale robimy dobra mine do zlej gry i jazda, wytaczamy plemnika, po pewnym czasie wychodzi zmergowana jessica... Hosyci roztaczaja rzeznie, pala mojego mylana a oprocz tego huntuja na 120 sposobow nic nie robiac War Grimowi. War grim pasie sie wystawiajac anneke, ansona i maluchy, robiac anneke alastorem i majac w pip poola... (i 5 glosow), mirage wystawia priscusa i lambacha i ma 6 glosow... Wiec politykowac latwo nie jest. Robie sobie bufor poola grajac ancient influence i politycal strongerhold... Ale zbytnio duzo nie robie. Do tego combat deck na plecach probuje wchodzic w moja biedna jessice,ale cale szczescie majestaty podchodza.   W koncu udaje mi sie dogadac w Miragem, ze spali anneke amaranthem, a ja zaglosuje w blood huncie, ze bedzie "OK".. wiec bylo, i lambach splonal w krwawych lowach :P Niestety wprowadzilo to miraga w rage i tak ogolnie moja gra sie skonczyla ;)  Ale widziec plonacych anneke i lambacka warte bylo tego ryzyka :D Gre jakims cudem wygrywa mirage przez time limit. Zjada oslabionego przezemnie hosyte  i konczy z 2.5 vp

Gra druga "gra bledow i omylek":
Jabba ( to co zawsze :P) -> ja -> Marchew (brujah na debatach) -> Ridrick

Zaczynam, wychodzi szybko plemnik i od razu dostaje secure heaven. Na plecach wysypuja sie koty... z przodu pojawiaja sie debaty. I w tym momencie popelniam pierwszy blad, zamiast zostac tylko przy ziemniaku, wyciagam polonie. Ten moment wbity w torpor i spalony.... potem kolejny blad, wyciagam alvaro, ten tez wbity w torpor. Co prawda obsteinuje w torporze i daje mi poola z minion tapow, ale wolalbym miec 18 poola sciany przed kotami, niz 2 wampy out of game... Jabba zjada debaty marchewy, marchewie podchodza tradycje, a mnie nie podchodzi stealth... Mam co prawda opcje wyciecia jabby w plecy kainami, ale potrzebuje votow marchewy (ktory ma ich odziwo az 7 kontra moim 3)... niestety nie dogadalismy sie, ze on tez chcial takiego rozwiazania sprawy, i tak caly stol zdobywa jaba, wbijajac wampira z famem w torpor, i po kolei ja, marchew i hosyci spadaja w swoich untapach... (fame zagrany przez marchewe ture wczesniej, zbey bylo smieszniej)

Gra trzecia "skok na final"

Mirage -> Zyga (wall na ravnosach) -> szewski (Pantiniqua czy jak jej tam) -> Ja

No mam przed soba intercept, do tego urazony po pierwszej grze :P Zyga juz troche pod wplywem piwka wiec nie gra na 100% no i intercept na plecach... No ale ja juz nudnym stylem wystawiam tego plemnika i spolke (znow nie podszedl Polonia <_<) ... Ogolnie, gram bardzo cicho... stealth nie podchodzi... cudem udalo mi sie przekonac miraga do politycal strongelholda, dzieki czemu zdobylem 6 poola buffora na szewskiego, i jakos udalo mi sie wyciagnac 3 miniony... powolutku.... I w koncu bach! Mirage robi blad i pali wampira zygi z amarantcha i tak sasha bodajze plonie :D przedtem zyga juz ladnie potorpil wampiry wiec moglem pocisnac miraga i tak zdobywam pierwszy wp. Czas goni, time limit blisko, wiec nie czekam na umowiony podzial z zyga 1:1 i potem meidzy nami, tylko lamiac deala (tak, zlamalem deala, bije sie w piers!) przejezdzam go i zostaje sam na sam z szewskim...  on prawie suche wampy, ja prawie suche wampy... stealth nie podszedl, time limit, 2.5 dla mnie i gamewin, ale nie wystarczajaco zeby wejsc do finalu.

Turniej byl bardzo fajny. Ogolnie dobre motywy, wszystko na plus, napilem sie piwa, coprawda nie tak jak zyga, ale tak odpowiednio. Pozdro dla wszystkich co byli. Ci co nie to niech zaluja. Ciao!
Zapisane

Rödrück

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 01, 2008, 07:25:34 pm »

To ja dam raport (...)

Ja (Lasombra na polityce i prezencji) -> Ridrick  (Hosyci na... odbijaczkach)  -> War Grim (Anneke alastor wannabe)  -> Mirage (Trzymisie roznosci na lambachu i spolce) (...)

Jabba ( to co zawsze :P) -> ja -> Marchew (brujah na debatach) -> Ridrick (...)

Turniej byl bardzo fajny. Ogolnie dobre motywy, wszystko na plus, napilem sie piwa, coprawda nie tak jak zyga, ale tak odpowiednio. Pozdro dla wszystkich co byli. Ci co nie to niech zaluja. Ciao!

Relacja fajna. Turniej też. ...Ale chyba nie chcial bys miec tak przekrecanego imienia :(

Pozdrawiam. Rödrück
Zapisane
VEKN 8020017
VEKN 1006237

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 01, 2008, 07:57:12 pm »

To ja dam raport (...)

Ja (Lasombra na polityce i prezencji) -> Ridrick  (Hosyci na... odbijaczkach)  -> War Grim (Anneke alastor wannabe)  -> Mirage (Trzymisie roznosci na lambachu i spolce) (...)

Jabba ( to co zawsze :P) -> ja -> Marchew (brujah na debatach) -> Ridrick (...)

Turniej byl bardzo fajny. Ogolnie dobre motywy, wszystko na plus, napilem sie piwa, coprawda nie tak jak zyga, ale tak odpowiednio. Pozdro dla wszystkich co byli. Ci co nie to niech zaluja. Ciao!

Relacja fajna. Turniej też. ...Ale chyba nie chcial bys miec tak przekrecanego imienia :(

Pozdrawiam. Rödrück


sorki wielkie! calkowicie nie celowo! Pozdro :)
Zapisane

Rödrück

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 01, 2008, 08:35:17 pm »

@Docent: OK, przyjalem :)

@wszyscy:

moje refleksje sa takie, ze od moich ostatnich turnieji (czyli w 2005) sporo sie zmienilo. przede wszystkim widze znacznie wiekszy dostep do rzadszych kart (przedruki starych R). nie wiem czy to dobrze, bo nie calkiem fajnie wyglada deck skladajacy sie z 20*Kiss + 20*Freak + 20*Interwencja.

moj deck (w 1/3 Jyhad) wyglada jak zabytek i dziala znacznie gorzej, jezeli o jakimkolwiek dzialaniu mozna mowic. to tez moja wina po czasci, bo zrobilem kosmetyczne zmiany, ktore wyszly na gorzej. przez 3 gry ani razu nie mialem na reku Eagle's i chyba tylko raz Canaille, ktorej nie mialem juz za co wystawic... tak, czy inaczej bylo milo zagrac sobie po tylu latach antykiem.

nie wiem, czy to na wszystkich turniejach tak, ale bleed'a jest znacznie mniej, polityki tez malo, za to roznych a'la combatow sporo. 3misie sie tylko nie wiele zmienily.

to tyle spostrzezen. jak mnie jeszcze cos najdzie, to dopisze.

impreza fajna i jak dojda moje nowe karty z ebaya to pojawie sie na nastepnej. Pozdrawiam wszystkich uczestnikow turnieju :)
Zapisane
VEKN 8020017
VEKN 1006237

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 01, 2008, 09:29:27 pm »

sorry Wodzu ale generalnie masz błędne spojrzenie bo:
1) polityka jest zawsze tylko teraz było tak mało osób z przewagą Bydgoszczy a ta uznaje przewaznie środowisko combatowe za jedyne i słuszne :)
2) combaty się trafiają bardzo rzadko chyba że mówimy o jakiś wymyślnych "nowych" combatach, wszystko inne umiera szybciej niż komary :) (deck w stylu Tzi z turnieju do takich właśnie zaliczam :) sorry Mirage :))
3) i jeśli dobrze skumałem Twój deck z opowieści to nie problemem w nim jest to, że używasz starych kart tylko to, że on poza discardowaniem kart NIC nie robi, tylko wku* preya, nc więcej. Jest strasznie powlny i nie ma szans na żadną interakcje ze stołem (eraglesy+prevent w combacie to wybacz ale stanowczo za mało)

A tak podsumowując to wiedziałem, że skądś Cię znam, jesli mnie pamięć nie myli to spotkałem Cię w Szczecinie naqualifierze właśnie w 2005, i CHYBA jesteś bratem SLave'a :)

Jeśli sie mylę to sorrki, zdarza sie :)

pzdr i zapraszam na inne turnieje :)

p.s. relacji nie będzie bo mnie się nie chce :)
Ale pzdr dla WArGrima bo to przecudowny człowiek :) i dla Zygi bo...zawsze mnie podku* tym,że trafia na te same stoły co ja :)

« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2008, 05:35:48 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 01, 2008, 09:38:28 pm »

Wyniki:

Miejsce   Gracz            GW     VP   VP w finale   TP
1   Marcin Szybkowski    1   6   4   156
2   Marcin Watras    2   6,5   1   168
2   Adam Talarek     2   7   0   148
2   Bartlomiej Chrobak      1   4   0   116
2   Radoslaw Staszewski    1   3,5   0   126
6   Piotr Modzelewski    1   2,5      106
7   Michal Peplinski    1   2,5      96
8   Michal Marchwinski    0   1      104
9   Mariusz Wojnicz    0   1      94
10   Radoslaw Flasinski    0   0      64
10   Andrzej Wilczynskil    0   0      64
12   Tomasz Zygowski    0   0      54

Gratulacje dla Duda za wygrana. Moglbys zapostowac decka na forum? Wtedy bym wkleil wyniki na grupe i bylaby wieksza szansa, ze zalicza Ci tego slota, bo wyniki naszych turniejow lubia gdzies ginac po drodze w bazie WW, a ten slot moze sie przydac jak bedziesz sie wybieral do Pragi.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 01, 2008, 09:58:42 pm »

jak znam życie to nie giną tylko nikt ich nie wysyła :)

A Dude pojedzie jak wrotki zakupi :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 01, 2008, 09:59:57 pm »

do pragi pewnie sie bede chcial wybrac, to wszystko zalezy od pracy tak naprawde, i czy bede mogl wziac dwa dni urlopu (bo jechanie na sam weekend jest troche z dupy, i na to sie nie pisze)

spoko deck spostuje jak tylko go spisze
pozdro
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Rödrück

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 01, 2008, 10:05:25 pm »

@Szewski: nie mylisz sie. spotkalismy sie na qualifierze w Stettin w 2005. tak, jestem bratem Slave'a.

ten deck taki ma byc (mniej wiecej) ma zwalac karty i odbijac bleed. poza tym ma sie wyposarzyc w Canaille/laptopa i gdy prey nie ma juz kart zaczac bleed'owac. do interakcji sluza wlasnie Eagles'y. ...nie upieram sie, ze to jest cos dobrego, ale na owym qualifierze to dzialalo i na dwoch stolach zostalem w konczacej stol 2jce. raz z cel-gunami Artura i raz z deckiem na gargoylach z "mamuska" (nie wiem, kto gral).
Nie zabral bym tego decku, gdyby wlasnie nie mile wspomnienia o nim z tego qualifiera.
Zapisane
VEKN 8020017
VEKN 1006237

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 01, 2008, 10:08:59 pm »

ten deck działa bardzo powoli i tylko w bardzo ograniczonych warunkach a do tego wku* prawie tak samo jak s&b :) ale to oczyście tlko moje subiektywne wypociny :)

pzdr i do zobaczyska

p.s. ale zaliczam go jak nabradziej do swojej prywatnej kategorii "for fun". Leży na półeczce "only for my fun" :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2008, 05:34:28 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Grad

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 02, 2008, 03:17:11 pm »

fajnie bylo:) docent moge odzyskac przedlozacz??? :D bo u ciebie go zostawilem:)) mam nadzieje ze daleko nie mieszkaz....
Zapisane
jak to mawiała moja babcia: "dobry rusek to matwy rusek a z nieba dzisaj będą spadać komuniści!!...nie czekaj...dzisaj na drzewach zawisną komuniści!! Oo!!"

cytując mojego wykładowcę:"No i były sobie pochówki z ludzi ;P"

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 02, 2008, 07:16:04 pm »

fajnie bylo:) docent moge odzyskac przedlozacz??? :D bo u ciebie go zostawilem:)) mam nadzieje ze daleko nie mieszkaz....

no mam twoj przedluzacz i lampke pudla :P
myslalem ze mam przyniesc na najblizsze granie
ale jak cos to mozemy jakos sie umowic pod kopcem czy cus
Zapisane

Grad

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Toronto, Turniej propozycje wiadomosci
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 03, 2008, 08:25:02 am »

oka ,bedziesz dzisiaj jakos pod kopcem?? ja sie dostosuje??
Zapisane
jak to mawiała moja babcia: "dobry rusek to matwy rusek a z nieba dzisaj będą spadać komuniści!!...nie czekaj...dzisaj na drzewach zawisną komuniści!! Oo!!"

cytując mojego wykładowcę:"No i były sobie pochówki z ludzi ;P"
Strony: 1 ... 3 4 [5]