Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Ulubiony sedzia Polakow  (Przeczytany 6303 razy)

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Ulubiony sedzia Polakow
« dnia: Czerwca 12, 2008, 11:04:56 pm »

 http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png

Niektore linki usunalem. Ja tez goscia nie lubie od wczoraj, ale szanujmy sie. Pewna zawartosc nie uchodzi.
ThorR
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2008, 05:07:15 am wysłana przez ThorR »
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2008, 11:12:42 pm »

zarty zartami, ale koles naprawde przegial pale
tak sie sklada ze ogladalem ten mecz z kumplami w knajpie
sprawa byla oczywista, nie bylo faula
zreszta to nie byla jego jedyna tego typu decyzja, ale ta byla krytyczna
w pelni rozumiem, ze oczywiscie poleci typowe polskie pieprzenie w stylu "przegralismy bo sie na nas uwzieli", ale Polacy naprawde grali zajebiscie, a akcja byla naprawde krzywa
zreszta po meczu Leo poszedl mu nawsadzac (ciekawe ile sie nauczyl polskiego :D ), gowno z tego wyjdzie, tyle co satysfakcja moze :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2008, 11:38:16 pm »

zgadzam sie, gostek podejmowal krzywe decyzje... leo juz w srodku drugiej polowy pokazywal zeby nie sedziowal na korzysc gospodarzy... a na koniec to...

no to kolejna porcja linkow :

http://89.149.244.182/dev284/0/259/379/0259379796.jpg

Niektore linki usunalem. Ja tez goscia nie lubie od wczoraj, ale szanujmy sie. Pewna zawartosc nie uchodzi.
ThorR
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2008, 05:07:51 am wysłana przez ThorR »
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 13, 2008, 08:22:16 am »

ale 1 gol polakow tez padl ze spalonego i wtedy nikt nie mowil ze sedzia zly :D:D:D
Badzmy szczerzy polacy zagrali jak ostatnie cioty. Tylko Boruc ratowal sytuacje gdyby nie on to by bylo 3:0 w pierwszej polowie :D
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 13, 2008, 10:46:12 am »

do gola nie widzialem, ale opinie byly zgodne z baalowymi. od gola - nie zgodze sie, uwazam ze po raz pierwszy od dawna grali dobrze, i naprawde mialem radoche z ogladania, a w przypadku polskiej reprezentacji to juz jest cos :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 13, 2008, 11:16:18 am »

Co do wyniku to moim zdaniem był (0:0)+1. Obie bramki były wynikiem mniej lub bardziej świadomego błędu sędziego. Sam meczu nie widziałem ale z zasłyszanych opinii wynika ze pierwszą połowę uratował nasz bramkarza w drugiej chłopaki grały już ładniej (pewnie po zjebce od Beckenbauera :P).

Cała afera dookoła sędziego to tylko trochę grubego trolla i "lulz pics" bo w sumie gdyby cały czas dobrze sędziował to skończyło by sie też remisem a tak polskie sieroty dostana coś od jakiejś firmy za gola strzelonego przez reprezentacje :P

Obawiam się też że teraz Polacy znów sobie zrobią zły PR na świecie bo podobno Webb ma dostać policyjną ochronę :D:D
 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2008, 11:20:57 am wysłana przez Ivil »
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 13, 2008, 01:07:44 pm »

Zreszta faktem bezsprzecznym jest ze polak ciagnal za koszulke ziomka, i to widac na powtorkach, to ze gosc sie nie musial przewracac albo sedzia dyktowac faulu to rzecz wiadoma. Ale... faul byl wiec nie wiem czemu kazdy jeczy :)

Grali naprawde dobrze w 2 polowie, popatrz na 1 przeciez byla tragiczna, w ogolew obrony nie mieli.

W drugiej cos tam probowali ale grali bez pomyslu i idei. Kazda akcja pod bramka to bylo do przodu i cos wysepic.. zadnego planu ataku :)

A to ze omal nie przegrali z Austria (ktora notabene jest oko 250 na swiecie w pilke) swiadczy o fakcie na jakim poziomie grali polacy.
Jak kiepska druzyna z 1 ligi gra z kiepska druzyna z okregowki to mecz tez sie wydaje ze jest super :) Ale to nie ta klasa zawodnikow.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 13, 2008, 01:44:49 pm »

nie no oczywiscie, mozna sie czepiac
tyle ze my weszlismy do Euro normalnie, a Austria za organizacje, to raz. poza tym 2 lata temu ta druzyna byla nieporownywalnie bardziej z dupy wzieta, a teraz imo daje rade
dwa - nie 250-ta tylko cos kolo setnej, co i tak jest spora roznica, ale nie kolosalna. z tym 250 bylby zreszta problem, zwazywszy na fakt, ze panstw na swiecie jest cos tak ze 150 jesli mnie pamiec nie myli :D
trzy - moze i ciagnal za koszulke, ale nie kopal go, nie kladl na ziemie, nie robil nic, co usprawiedliwialoby podyktowanie karnego w ostatniej minucie doliczonego czasu, tym samym pograzajac druzyne bez powodu, tak dla wlasnego widzimisie. dobitnie okreslil to jeden z komentarzy prasowych, mniej wiecej w stylu - za takie "przewinienia" w 99 przypadkach na 100 nikt nie podyktuje karnego, a juz SZCZEGOLNIE NIE W LIDZE ANGIELSKIEJ :D
co do oceny gry sie nie zgodze, nie byla rewelacyjna, ale nie byla tragiczna - ponownie, niespecjalnie interesuje sie pilka i ogladam tylko mistrzowstwa, ale skoro mialem przyjemnosc z ogladania gry Polakow, to tez o czyms to swiadczy

a fakt, ze austryjacy kladli sie sami bez konkretnych okazji, ot tak bo ich zmeczenie zlapalo i mysleli ze moze jeszcze jakas kartka / wolny / karniak wskocza przy okazji, to jest totalny przejaw lamerstwa :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 13, 2008, 02:04:17 pm »

Wikipedia mówi ze na świecie jest 238 państw, z czego najmniejsze ma prawie 50-ciu mieszkańców.
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 13, 2008, 02:49:18 pm »

no to pro i zajebiscie, widzisz, czlowiek sie uczy cale zycie :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 13, 2008, 02:51:48 pm »

Austria 70 Polska 26 :D
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 13, 2008, 03:10:22 pm »

Co do spalonego...
Co za qwa różnica, Niemcy też nam wbili gola ze spalonego (sędzia go uznał) a Smolarkowi w analogicznej sytuacji nie uznano bramki. Austria nie miała w drugiej połowie żadnej szansy na gola więc to, że w pierwszej połowie cisnęła i mogła nam pierdyknąć ze 4 gole nie miało znaczenia. Za wrażenia artystyczne nie ma bramek ani punktów. Sytuacja była klarowna: 93 minuta, powtórka wolnego po faulu na Bąku(sic!!!) i kolejny faul na Bąku (sic!!!) a tu karny...

Inne argumenty za tym, że sędzia nas skręcił ewidentnie:
1. Austria jako gospodarz musi się jeszcze liczyć (SZwajcaria już nie ma szans) ze względu czysto marketingowego-kibice wydadzą więcej kasy jak gospodarze będą dalej grać w turnieju
2. marzyli o świętej wojnie Austria-Niemcy, która zadecyduje o awanisie z grupy więc ją mają
3. Sędzia to ch* niemyty i kumpel bodajże Ekwadorczyka, który sędziował mecz Hiszpania-Korea w 2002 (pamiętacie jak uje* Hiszpanów?) (z tym kumplem to żart :) aczkolwiek nic nie wiadomo :))
4. Musieliśmy odpaść bo taka jest kolej rzeczy :)

pzdr
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2008, 07:34:11 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 13, 2008, 04:30:32 pm »

Zycie to nie je bajka i nie ma co plakac post mortem.

Moja teoria jest taka, ze Howie oblookal, ze Polacy strzelili gola faktycznie ze spalonego, zrobilo mu sie smutno, ze gospodarze odpadaja przez ssanie penta przez "liniowcow" wiec postanowil wziac sprawy w swoje rece. Odgwizdal karnego, taka to przeciez tradycja, ze sedziowie gospodarzom musza pomoc.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 13, 2008, 07:16:08 pm »

Przed cwilą przeciwko Włochom też łysy sędzia podyktował karnego z kapelusza. Ale Mutu-srutu nie strzelił :)

Beware of Bold-*cenzura*ersJudge :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sedzia Polakow
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 13, 2008, 07:27:08 pm »

Jeszcze w pierwszej polowie nie uznal Wlochom prawidlowego gola (ze niby spalony byl). Ale nie lubie Wlochow, wiec dobrze im tak. :P
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.