Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Brujah Royalty v.1.0.  (Przeczytany 1557 razy)

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Brujah Royalty v.1.0.
« dnia: Marca 26, 2009, 11:33:05 pm »

Na papierze wydawal mi sie mocny, ale w praktyce kiepsko bylo. Dwa razy tym dzisiaj gralem + raz gral Docent i deck obessal z polykiem az milo.
Pool gain mial byc niezly w teorii, a w praktyce nie dal rady z agresywniejszym predatorem, a z mniej agresywnym bylo ledwo ledwo.
W tej chwili mam pomysl taki, zeby wywalic jedno Carthage Remembered, Papillona (za drogi), 1 Domain Challenge, 1 Ancille i dac w to miejsce +2 Paritki i +2 Dreams of the Sphinx. Mysle tez nad zmiana Majesty na Force of Personality.
Jak macie jakies pomysly (ale inne niz wrzuc Enchant Kindred, troche Forced Marchy i Domeny, bo nie chce grac deckiem Behemota), to chetnie wyslucham

Crypt (12):
-----------
5 Dmitra Ilyanova
2 Carlak
2 Karen Suadela
1 Tara
1 Tomaine
1 Reginald Moore

Library (60):
-----------
Master (19):
8 Vessel
4 Villein
2 New Carthage
2 Carthage Remembered
1 Papillon
1 Pentex Subversion
1 Temptation of Greater Power

Action Modifier (20):
10 Voter Captivation
5 Perfect Paragon
5 Iron Glare

Political Action (12):
6 Parity Shift
2 Domain Challenge
2 Neonate Breach
2 Anarchist Uprising
1 Ancilla Empowerment

Equipment (1):
1 Heart of Nizchetus

Combat (7):
7 Majesty
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Brujah Royalty v.1.0.
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 26, 2009, 11:42:59 pm »

jedna karta zdecydowanie ssie w tym decki i jest to jednogłosnie vessel :)

Zarabiasz na niej dopiero w 3 turze (mam nadzieję, ze nie będziesz użyłam argumentów typu "niszczy blood dolle i jest triflem" :) nie podejrzewam Cię o to bo już duży jesteś :)) i generalnie to ssacz totalny.

Niestety villein bije wszystko na głowę ale jak wiemy z dostępnością krucho :)

Co do innych pomyslow to perfect paragon jest fajna opcja bo i tak odzyskujesz krew z votera a zawsze jakiegos intercepta mozesz wylaczyc
Ja bym jednak jakies coonboony walnal tak ze 3, a co, trzeba z czegos zyc :)

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Brujah Royalty v.1.0.
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 26, 2009, 11:44:05 pm »

Po pierwsze wyrzuc 3 Perfecy Paragony i daj je wujkowi, bo potrzebuje je do swojego deczorka :).
A tak na serio, to wydaje mi sie, ze dzis po prostu miales pecha. Jak dla mnie deck jest mocny. Docent mial niefart, ze sie na Archona nadzial, mysle ze w przeciwnym wypadku moglby sporo namieszac.

Jak na stole nie siedzisz z polityka i blockiem, to mysle ze ten deck jest nie do pojechania, bo  generuje kosmiczne ilosci poola :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Brujah Royalty v.1.0.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 26, 2009, 11:48:31 pm »

@Szewski - ale on zyje z Paritek - po kiego mu coon boony?  Ja mysle, ze Vessele sa zajebiste. Chociazby po to, ze zjechac sie z poola i zagrac Parite.
Jak juz sie rozstawi to spokojnie te 4 poola na ture robi jednym glosowaniem - z pappilonem 6 :).

Do konca tez nie widzialem jak dziala, bo akurat w jednej grze bym contescic Dimitry, w drugiej mial bleerera na plecach, ma w trzeciej jakos nie siadlo :).

Ja bym sie zastanowil nad jakas opcja przekierowan bleeda... Hearta bym wywalil, moze Carthagine i pomyslal o wstawieniu ze 2 x lost in translation (wiem, wiem gowno - ale moze sie przydac jako element zaskoczenia :) no i pewnie bym Archona zapodal, albo przynajmniej banishmenta ). Zreszat w teorii to po duzych ubytkach poola, powinny isc Parity z predatora w ramach ostrzezenia :).
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2009, 11:53:17 pm wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Brujah Royalty v.1.0.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 26, 2009, 11:55:31 pm »

@Szewski - u mnie sie nie da grac Blood Dollami, bo one w Toruniu dzialaja przez 1, max. 2 tury. :D Poza tym tu jest bardzo duzo masterow i te trifle bardzo pomaga, bo jak mam zagrywac po 1 Blood Dollu na ture to sie zapcham za szybko tymi 20 masterami. Villeinow niestety wiecej nie mam poki co, zeby czesc Vesseli zamienic. :<

EDIT: @warGrim - dlatego chyba zrobie tak, ze sie przestane pierdzielic w jakies DOmain Challenge i bede gral na 8-9 Parit + 2 Dreamsy i moze beda dochodzic jakos rozsadnie, bo dzisiaj to tylko 1 widzialem.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2009, 11:57:36 pm wysłana przez Pudel »
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Brujah Royalty v.1.0.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 27, 2009, 12:00:46 am »

no tak lokalne meta :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Brujah Royalty v.1.0.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 27, 2009, 12:01:58 am »

Ja nie wiem czy te dreamy to dobry pomysl, masz i tak pelno masterow. Moze lepiej juz na 2 hearty zagrac ?? Masz tylko 60 kart, jak sie z dreamow zrzucisz to moze Ci decka nie wystarczyc na koncowa faze gry..  Chyba, ze sie nastawiasz na szybki przejazd, to wtedy dreamy chyba lepsze.

Te domain challange mnie nie przekonuje, juz lepsze KRC w te dwa sloty. Neonate breath juz na weeniasow i tak niezle dzialaja.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2009, 12:07:52 am wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.