Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: DEM CHI  (Przeczytany 3756 razy)

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 12, 2009, 03:36:58 pm »

Teraz mamy dostępny Scourge of the Enochians, który zabija Tupdogi w trybie błyskawicznym. :wink:

tya, a fall of camarilla zabija VDA ;-)
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 12, 2009, 06:30:25 pm »

a jabol zabija wątrobę :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 12, 2009, 06:37:50 pm »

Wtedy wpada Una i dobija reszte :).
Najlepszy combatowy deczor jakim gralem to ten na 18 Eart Meldach i 6 Form of mistach :). Nawet cos sie ugralo, hehe.

Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 12, 2009, 06:41:35 pm »

20 catatonic i target vitals :D
Podobno robi rzez :D
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 12, 2009, 08:42:51 pm »

to było 10 catatoniców i 10 t:V [i charismatic aury do kasowania grabi i dodży - no i oczywiście nowe gogle by odzyskiwać vitalsy.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 13, 2009, 06:54:56 pm »

jak dla mnie sam ganesh to za malo zeby robic deck na DEM i CHI. Tsunda jeszcze jako tako daje rade, ale w efekcie musisz dolozyc do karty dyscyplin i nawet jak juz je zagrasz to wiekszosc twoch wampow, nie ma potrzbnych Ci dyscyplin. No i najwazniejsze: jedyne co daje Ci tu dementacja to bonusy do bleedy. Ravnosi daja sobie spokojnie rade bez tego (week of nighmares, fata morgana, tresured samadi), wiec nie warto meczyc sie z tak suboptymalna krypta. Skorka nie jest warta wyprawki.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 13, 2009, 06:58:37 pm »

jak dla mnie sam ganesh to za malo zeby robic deck na DEM i CHI. Tsunda jeszcze jako tako daje rade, ale w efekcie musisz dolozyc do karty dyscyplin i nawet jak juz je zagrasz to wiekszosc twoch wampow, nie ma potrzbnych Ci dyscyplin. No i najwazniejsze: jedyne co daje Ci tu dementacja to bonusy do bleedy. Ravnosi daja sobie spokojnie rade bez tego (week of nighmares, fata morgana, tresured samadi), wiec nie warto meczyc sie z tak suboptymalna krypta. Skorka nie jest warta wyprawki.

bleed strategiczny + poolgain :P
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 13, 2009, 07:16:29 pm »

jak dla mnie sam ganesh to za malo zeby robic deck na DEM i CHI. Tsunda jeszcze jako tako daje rade, ale w efekcie musisz dolozyc do karty dyscyplin i nawet jak juz je zagrasz to wiekszosc twoch wampow, nie ma potrzbnych Ci dyscyplin. No i najwazniejsze: jedyne co daje Ci tu dementacja to bonusy do bleedy. Ravnosi daja sobie spokojnie rade bez tego (week of nighmares, fata morgana, tresured samadi), wiec nie warto meczyc sie z tak suboptymalna krypta. Skorka nie jest warta wyprawki.

Ja wiem, ze ta krypta jest nedzna, ale zwykly bleed na Ravach jest passe. :P No i zwykly bleed na Ravach ma straszne problemy z pool gainem (nie liczac wersji, ktora splas*cenzura*e dominacje) i krwia na wampach, a tutaj mam darmowy bleed dajacy poola. Tak naprawde mozna na ten deck patrzec jak na weenie DEM, ktore splas*cenzura*e CHI dla kilku zaszyc, a nie na czysty CHI DEM. :) No i ten deck to pretekst zeby sprawdzic jak dziala 6 Ashurow w decku na 60 kart. ;)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 13, 2009, 09:20:08 pm »

no i jak te ashury?
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: DEM CHI
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 13, 2009, 09:30:57 pm »

Nie wiem, bo jeszcze tym nie gralem. Na jakims najblizszym graniu (czyli pewnie w weekend, albo za tydzien) potestuje i napisze czy daja rade. :)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.