Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: kiedy turniej w Łodzi?  (Przeczytany 9135 razy)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 08, 2009, 08:26:15 pm »

to ja od razu napisze, ze jak dla mnie lodz powinna byc w drugiej polowie wrzesnia (w pierwszym tygodniu na pewno sie nie pojawie, bo jade na urlop), a torun najlepiej na poczatku sierpnia (8 jest ok)
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 09, 2009, 06:15:46 am »

Po wysadowaniu w Bydzi napisze, ze 1 sierpnia chyba lepiej by nam pasowalo.
8 sierpnia nie bedzie na pewno Talara, ja bede 50/50.
Z Bydgoszczy (jesli termin podpasuje). Mozecie liczyc na ok.6+ osob, bo nowi gracze tez chetnie by wpadli, zeby zobaczyc jak sie gra na turniejach.
Nakrece jak najwiecej ludzi, zeby Wam udowodnic, ze mozna *cenzura* przyjechac na turniej do miasta ktore lezy 50 km od Twojego w wiecej niz 0 osob  :twisted:
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 09, 2009, 07:10:28 am »

no *w srodku wakacji* to raczej nie problem :P
Zapisane

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 09, 2009, 07:24:21 am »

Nie wszyscy maja wakacje Docent ... a i tak przyjadą  :wink:
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 09, 2009, 08:09:28 am »

Argument z dupy z tymi wakacjami.
Ja na MP-ki jechalem jak mialem egzamin i jakos z tego powodu nie bylo problemow pozniej. Zdalem w innym terminie i tyle.
Dla chcacego nic trudnego :).
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 09, 2009, 08:30:12 am »

Karta rowerowa Wargrim sie nie liczy :D

Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 09, 2009, 09:18:52 am »

Cytuj
Ja już kiedyś pisąłem-organizacja zależy od organizatorów a frekwencja już nie
czesciowo masz racje, ale wybor kiepskiego terminu ma bardzo duzy wplyw na frekwencje, a jest to cos na co organizator ma oczywisty wplyw. Widac to bylo po ostatnim turnieju w Bydgoszczy, ktory byl zrobiony w dlugi weekend. Efekt - miazdzaca frekwencja - 13 osob. Nie zapominajcie drodzy organizatorzy, ze turnieje to nie sztuka dla sztuki, tylko ze robicie je dla graczy i turniej w swieta bozego narodzenia NIE JEST DOBRYM POMYSLEM, a gadanie, ze jak komus zalezy to i tak przyjedzie to zwykle pier****nie. (gwiazdki wstawilem juz sam, zeby zaoszczedzic pracy moderatorowi)
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 09, 2009, 09:48:58 am »

Nie wszyscy maja wakacje Docent ... a i tak przyjadą  :wink:

tez nie mam :P
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 09, 2009, 10:59:08 am »

Cytuj
Ja już kiedyś pisąłem-organizacja zależy od organizatorów a frekwencja już nie
czesciowo masz racje, ale wybor kiepskiego terminu ma bardzo duzy wplyw na frekwencje, a jest to cos na co organizator ma oczywisty wplyw. Widac to bylo po ostatnim turnieju w Bydgoszczy, ktory byl zrobiony w dlugi weekend. Efekt - miazdzaca frekwencja - 13 osob. Nie zapominajcie drodzy organizatorzy, ze turnieje to nie sztuka dla sztuki, tylko ze robicie je dla graczy i turniej w swieta bozego narodzenia NIE JEST DOBRYM POMYSLEM, a gadanie, ze jak komus zalezy to i tak przyjedzie to zwykle pier****nie. (gwiazdki wstawilem juz sam, zeby zaoszczedzic pracy moderatorowi)

Akurat z turniejem w Bydzi bylo tak, ze nie bylo chetnych na organizacje a w czerwcu mial sie jakis odbyc, wiec sie zglosilem. Po cichu liczylem na 20+ osob spokojnie - Bydzia - 6+ , Torun - 3+, Poznan- 4+, Lodz 4+, Warszawa z Radkiem - 4+, co daje ponad 20 osob. Takie przynajmniej byly rozmowy na MP-kach. Niestety wyszlo jak wyszlo i tyle.

A o pie*niu, to nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. To chyba oczywiste, ze jezdza Ci co chca, nikt nikogo nie zmusza :). Powiem Ci tak. Zaloze sie, ze polowa osob, ktora nie przyjezdza na turnieje bo mowi, ze nie ma czasu itp. po prostu jest za leniwa, zeby raz na jakis czas ruszyc dupe i kilkanascie godzin poswiecic w sobote na VTESa. Szczegolnie nie czaje tego, jesli ktos wydaje setki zlotych na karty rocznie, a gra potem raz na rok na wiekszej imprezie :). No chyba , ze chowa je do szuflady dla potomnosci...  :twisted:

P.S. Rozumiem, ze niektorzy graja tylko dla samej gry, klimatu itp. Ale czasem warto poobcowac z innymi ludzmi, pogadac, pograc w innym gronie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2009, 05:52:24 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 09, 2009, 11:18:09 am »

Cytuj
A o pie*niu, to nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. To chyba oczywiste, ze jezdza Ci co chca, nikt nikogo nie zmusza Smile. Powiem Ci tak. Zaloze sie, ze polowa osob, ktora nie przyjezdza na turnieje bo mowi, ze nie ma czasu itp. po prostu jest za leniwa, zeby raz na jakis czas ruszyc dupe i kilkanascie godzin poswiecic w sobote na VTESa. Szczegolnie nie czaje tego, jesli ktos wydaje setki zlotych na karty rocznie, a gra potem raz na rok na wiekszej imprezie
zgadzam sie z Toba calkowicie i chodzi mi o tych, ktorzy lubia jezdzic na turnieje. Ja na przyklad bardzo chetnie pojawiam sie na turniejach i jezdze jak tylko moge, chcialem byc tez w Bydgoszczy i chce jechac do Łodzi.
Cytuj
Akurat z turniejem w Bydzi bylo tak, ze nie bylo chetnych na organizacje a w czerwcu mial sie jakis odbyc, wiec sie zglosilem
Spoko, tylko czemu zrobiliscie go w dlugi weekend? Pisalem wtedy, ze termin jest z dupy. Mysle, ze tydzien wczesniej lub pozniej zaowocowalby chociaz paroma osobami wiecej. W takie dni wiekszosc osob gdzies wyjezdza, tez mialem juz plany wyjazdowe, wiec na turnieju sie nie pojawilem, mimo szczerych checi. Jezeli Lodz zostanie teraz zrobiona w sezonie sesjowo - wypoczynkowym to sytuacja sie powtorzy, a chyba wiekszosci z nas zalezy, zeby na turniejach pojawialo sie jak najwiecej graczy.
poki co mam nadzieje, ze spotkamy sie wszyscy w Toruniu. Pozdro
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2009, 05:52:35 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 09, 2009, 11:30:27 am »

Cytuj
Spoko, tylko czemu zrobiliscie go w dlugi weekend? Pisalem wtedy, ze termin jest z dupy. Mysle, ze tydzien wczesniej lub pozniej zaowocowalby chociaz paroma osobami wiecej. W takie dni wiekszosc osob gdzies wyjezdza, tez mialem juz plany wyjazdowe, wiec na turnieju sie nie pojawilem, mimo szczerych checi. Jezeli Lodz zostanie teraz zrobiona w sezonie sesjowo - wypoczynkowym to sytuacja sie powtorzy, a chyba wiekszosci z nas zalezy, zeby na turniejach pojawialo sie jak najwiecej graczy.
poki co mam nadzieje, ze spotkamy sie wszyscy w Toruniu. Pozdro

Termin byl ustalony na 13 czerwca gdyz :
1. Byl to dlugi weekend, zjazdow raczej nie bylo, wiec studenci (takich jest wiekszosc) nie miala wtedy egzaminow
2. Byl to termin pomiedzy duzymi imprezami, wiec chyba najlepszym wyjsciem bylo, zrobienie tego 3 tyg przed i 3 po duzym evencie (MP, ECQ) niz np. dwa tygodnie przed ECQ.
3....To byl jedyny termin w ktorym moglem to zorganizowac. Pozostale soboty odpadaly, a nie sadze zeby ktokolwiek inny zrobil ten turniej w Bydzi, wiec zachodzila obawa, ze w czerwcu bedzie czarna dziura w kalendarzu ligowym  :)...
4. Pytalem ludzi w Wawie na MP-kach i wstepnie sie sporo osob zapowiadalo na ten termin. W ostatnim momencie dowiedzialem sie, ze nie bedzie 3 osob.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 09, 2009, 01:10:27 pm »

Ziko przestac pitolic farmazony troche. Zrobiles ten turniej wtedy, bo to byla jedyna sobota, ktora ci pasowala w tym miesiacu i byla w rozsadnej odleglosci od innych turniejow. Zanim ustaliles wszystko na forum, przez telefon ci powiedzialem, ze mi nie pasuje. Inni tez ci napisali jak dales info na forum (mowie o Toruniu), ze data jest o kant dupy i nikogo nie bedzie. Ergo - byles swiadom tego, ze data jest taka, ze od nas nikogo nie bedzie, bo nikomu nie pasuje. Skoncz wiec to swiete oburzenie, ze mielismy tak blisko i nikogo nie bylo. To moze my teraz zrobimy termin taki, ze tobie nie bedzie pasowalo, czy komus innemu, a jak widac po postach kazdy by chcial kiedy indziej i potem bedzie wielki whine, czemu cie (kogos innego) nie bylo na turnieju. Przeciez jak bys chial to bys wszystko poprzenosil i przyjechal bo mial taaak blisko...  :roll:

EDIT: Zreszta, to jakas zenada troche, ze trzeba sie tlumaczyc, czy przepraszac, ze nie bylo sie na turnieju. I szczerze - jak mi sie nie bedzie chcialo pojechac na turniej, bo bede w dany weekend akurat leniwy, to nie pojade i nikomu nic do tego. To moja sprawa, czy gdzies jade, czy nie. I nie powinno byc zadnych komentarzy pod czyimkolwiek adresem z tego tytulu, bo na turniej nie jedzie sie po to "zeby potem nie gadali na mnie".
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2009, 01:14:35 pm wysłana przez Pudel »
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 09, 2009, 01:25:46 pm »

No to rozmawiajmy o dacie a nie o tym kto do kogo ma pretensje ....

Nie wiem przy okazji którego turnieju (chyba Pszczyna) były rzucone dwa terminy jakiś czas wcześniej i ludki mogli się wypowiedzieć jak im pasuje a org wybierał ten bardziej optymalny termin ....

Czasami lepiej nie zrobic nic niż potem się wkurzac że mało ludzi było ... wkońcu i tak dzięki lidze mamy naprawdę dużo turniejów w roku, jak w jednym miesiącu nie będzie to nic sie nie stanie.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 09, 2009, 09:45:16 pm »

Ziko przestac pitolic farmazony troche. Zrobiles ten turniej wtedy, bo to byla jedyna sobota, ktora ci pasowala w tym miesiacu i byla w rozsadnej odleglosci od innych turniejow. Zanim ustaliles wszystko na forum, przez telefon ci powiedzialem, ze mi nie pasuje. Inni tez ci napisali jak dales info na forum (mowie o Toruniu), ze data jest o kant dupy i nikogo nie bedzie. Ergo - byles swiadom tego, ze data jest taka, ze od nas nikogo nie bedzie, bo nikomu nie pasuje. Skoncz wiec to swiete oburzenie, ze mielismy tak blisko i nikogo nie bylo. To moze my teraz zrobimy termin taki, ze tobie nie bedzie pasowalo, czy komus innemu, a jak widac po postach kazdy by chcial kiedy indziej i potem bedzie wielki whine, czemu cie (kogos innego) nie bylo na turnieju. Przeciez jak bys chial to bys wszystko poprzenosil i przyjechal bo mial taaak blisko...  :roll:

EDIT: Zreszta, to jakas zenada troche, ze trzeba sie tlumaczyc, czy przepraszac, ze nie bylo sie na turnieju. I szczerze - jak mi sie nie bedzie chcialo pojechac na turniej, bo bede w dany weekend akurat leniwy, to nie pojade i nikomu nic do tego. To moja sprawa, czy gdzies jade, czy nie. I nie powinno byc zadnych komentarzy pod czyimkolwiek adresem z tego tytulu, bo na turniej nie jedzie sie po to "zeby potem nie gadali na mnie".

Nikt mi sie nie musi tlumaczyc ani przepraszac, ze nie byl na tym czy innym turnieju . Byl turniej, mogliscie wpasc, nie wpadliscie - spoko. Bylo wystarczajaco osob na Mini-Q - luz. Zreszta napisalem chyba w poprzendim poscie, ze sila nikt nikogo nie bedzie zmuszal do grania. A to, ze mam takie a nie inne zdanie na temat pewnych rzeczy, to moja sprawa i moge chyba sie wypowiedziec na ten temat, gdyz po to jest forum.

Jak juz napisalem wczesniej, moze nie doszlo do Ciebie, turniej byl robiony na szybko - zeby wypelnic luke w kalendarzu imprez, nikt inny sie nie zglosil, a mi pasowalo akurat w ta sobote, wiec sie za to zabralem.

Co do Twojej grozby, dotyczacej turnieju u Was, to prosze bardzo. Mozecie zrobic kiedy chcecie - to Wy jestescie organizatorami. Wez tylko pod uwage, ze macie czasu sporo na ograniecie tego - ddatkowo sa wakacje i niektorzy nie pracuja, co za tym idzie latwiej zrobic to w bardziej sensowny sposob, niz to mialo miejsce u nas. Ja z Wami walczyc nie zamierzam, bo jestescie i tak za ciency  :twisted: .

A swoja droga, to nigdy nie zrobisz turnieju tak, zeby wszystkim pasowalo.

P.S. Gratuluje obrony :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2009, 09:50:27 pm wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: kiedy turniej w Łodzi?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 09, 2009, 09:56:11 pm »

Czasami lepiej nie zrobic nic niż potem się wkurzac że mało ludzi było ... wkońcu i tak dzięki lidze mamy naprawdę dużo turniejów w roku, jak w jednym miesiącu nie będzie to nic sie nie stanie.

Ale zalozenie ligi jest takie, ze turniej sie odbywa co miesiac.  Jak juz cos jest ustalone, to po to zeby tego przestrzegac.
Wcale sie nie wkurzam, na to, ze nie bylo ludzi. Gdyby bylo 11 osob, to co innego. :)
Przestanmy juz gadac o  tym co bylo i zacznimy dyskutowac na temat przyzlym imprez.
Co to sierpnia, to sie wlasnie dowiedzialem, ze w sierpniu mam wyjazd z roboty i wlasciwie wylacznie 1 sierpnia mi odpowiada...
We wrzesniu jednak chyba druga polowa miesiaca by mi bardziej pasowala.

Edit : W robocie mi dzisiaj powiedzieli, ze w sierpniu lece na jakas delegacje i niestety tylko 1 sierpnia by mi odpowiadal...
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2009, 09:58:23 am wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.