Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Torun 26 wrzesnia 2009  (Przeczytany 8750 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #30 dnia: Września 27, 2009, 06:11:48 pm »

nie no luz, wiem jak jest w twojej sytuacji, wiec sie nie czepiam. poza tym w przypadku malego turnieju to nawet lepiej wychodzi, ze nagrody dostaja tylko finalisci. niemniej jednak nie jest tak, ze uczestnik "kupuje" sobie booster, bo uczestnik placi za wstep, z czego ty pokrywasz koszty i nagrody. w przypadku moich turniejow nijak nie wychodzilo to na kupowanie sobie boosterka, tyle ze rozliczenie przy np 30 osobach z moimi kosztami lokalowymi wyglada inaczej (np moge kupic wiecej kart, z czego styknie i na boostery dla kazdego, i na cos konkretnego dla finalistow). zreszta temat "darmowego boosterka" jest dlugi i rozlegly. mowie tylko, ze komus moglo sie to nie podobac, niekoniecznie nawet z ludzi ktorzy byli, ale w ogole. na chwile obecna i tak nie ma to wiekszego znaczenia, jak mowilem - mi ten booster jako uczestnikowi turnieju wali szczerze

co do znoszenia swoich gratow i zarcia do lokalu, w ktorym siedzi sie caly dzien, to oczywiscie jest to zenada. ja rozumiem ze ktos moze nie miec kasy itp. ale niech wtedy nie siedzi na turnieju i nie zre kanapki w lokalu (na przyklad), tylko od tego ma przerwe na zarcie, zeby wyjsc, usiasc sobie na lawce czy co, i zjesc. co prawda osobiscie nie mialem z tym problemow u siebie, ale i tak jest to krzywa akcja wobec wlascicieli lokalu. chyba ze gramy w wizolowanym miejscu (typu np cale pietro w Pszczynie, osobna sala w Paradoxie itp), wtedy nie ma sprawy. lokal w Toruniu byl publiczny i takie opcje to czysta chamowa.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #31 dnia: Września 27, 2009, 06:51:40 pm »

Haha a czy to byla bulka czy kanapka ?
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #32 dnia: Września 27, 2009, 10:38:04 pm »

poprosze o inny zestaw pytan :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

mrocznyyy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 194
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #33 dnia: Września 28, 2009, 08:40:49 am »

Dzisiaj patrze do deckboxa i nie ma krypty ;/ Może ktoś znalazł 12 Nosferatu zaginionych w akcji ? ;/
Zapisane
Quando in campo c'e la JUVENTUS,tutto il resto e' niente per me!

ptica

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #34 dnia: Września 28, 2009, 02:56:00 pm »

Dzięki wszystkim za grę, miłą atmosferę i brak s/b;) A dla Dude'a szacunek za sportsmanship, którym mi umożliwił zagranie w pierwszym finale na wyjeździe. (Oby) do zobaczenia w listopadzie:)
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #35 dnia: Września 28, 2009, 04:54:57 pm »

Dzięki wszystkim za grę, miłą atmosferę i brak s/b;) A dla Dude'a szacunek za sportsmanship, którym mi umożliwił zagranie w pierwszym finale na wyjeździe. (Oby) do zobaczenia w listopadzie:)

powinienes jeszcze podziekowac graczowi grajacemu enkidu, ktory zle policzyl - co pozwolilo ci mnie wybleedowac ;) :P
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #36 dnia: Września 28, 2009, 06:18:39 pm »

miales 6 w poolu, dostales bleeda za 5 i spadles z wlasnej revolty. w czym jest problem?
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Torun 26 wrzesnia 2009
« Odpowiedź #37 dnia: Września 28, 2009, 08:32:37 pm »

miales 6 w poolu, dostales bleeda za 5 i spadles z wlasnej revolty. w czym jest problem?

w tym, ze enkidu mogl sciagnac mu jednego wampira a karsh drugiego. Niestety kolega nie przeliczyl i zadeklarowal sie nie grac karshem odtapki (za co szacun). No i faktycznie, jako ze wszystkie wampiry przezyly to dostalem bleeda za 5 - jakby nie przezyly (a bylo to do zrealizowania) to ja bym cie wybleedowal i wtedy zapewne skonczylbym z 1.5 punkta przez time limit ;) easy
Zapisane