Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: 419 Operation  (Przeczytany 6666 razy)

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 10, 2009, 11:54:40 pm »

i Slow Withering
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 11, 2009, 01:13:11 am »

widze ze ruszyl pomysl, ktory rzuciles u Szewa po turnieju. spoko, jak mowilem - uwazam ze jest dobry

co do karty, szczerze mowiac probowalem paru opcji, i 419 jest jak dla mnie wylacznie karta wsparcia. jest to dobry temat zeby zlozyc walla na osebo (mozesz spokojnie zrobic weenie aus + osebo) z wsparciem kilkoma operacjami, np z 5 - 6 sztuk w decku. w innej opcji - czyli w czystym decku na operacjach to nie dziala.

dlaczego?
kilka powodow.
1 - grasz pasjansa sam ze soba, jak to bylo wspomniane wczesniej, nie masz nic do zaoferowania. wpuszczasz bleedy i polityke, combat tez cie obija...wlasciwie to obija cie wszystko, bo jedyne co robisz to granie operacji. co wiecej, jak ktos wyczai ze nic poza tym nie robisz, np nie masz straszaka (aka ludzie ulicy z dbr-ami :D ) to dosc szybko nie bedziesz mial wampow, a to nie sa 1-cap i nie sa "expendable", czyli mowiac potocznie nie nadaja sie na mieso armatnie. poza tym raptem okazuje sie, ze musisz wrzucac rozbudowany modul defensywy praktycznie na wszystko - delaying, di, archon, not to be byly w opcjach, a co na sklejanie bleedow ze stolu (bo zlewem na bleedy ten deck bedzie na 100%)? moze jeszcze pare terra incognita? juz robi sie tego duzo.

2 - zalozmy ze uda ci sie zablokowac preya i wystawiac spokojnie operacje. efekt - twoj grandprey ma wolna reke. teraz zalezy czym gra - jesli jest to cokolwiek, co nie idzie tylko do przodu, to masz gwarantowanego back - ousta

3 - ten deck wzbudza za duze aggro. to tak jak z blood sisters - gowno robisz, gowno mozesz zrobic, ale wygladasz groznie :D oczywiscie na stole moga byc decki ktore wzbudzaja aggro duzo wieksze (i pewnie beda), ale nikt nie chce miec tego na plecach. to cos jak HoS na rzezniach czy followersi na temptacjach :)

4 - z doswiadczenia wiem, ze potrzebujesz w tym decku odzyskiwanie kart (preferowane ashury). inaczej non-stop beda ci dochodzic operacje, ktore bedziesz odrzucal. imo jedyna opcja na granie tych operacji to discard wszystkich po drodze, zwiniecie wiekszosci decku, wystawienie np 10-12 minionow, i wtedy ashury + wszystko co masz gra operacje.

probowalem wersje z weenie pot (na bliskim i na dalekim), rozwazalem aus (ale mi sie nie chcialo) i followersow + osebo z forma korupcji. jak dla mnie mono-operacyjny deczek to cos w stylu tier 10. probowalem i poleglem, a z drugiej strony kombinacja nie jest az tak potezna, zeby pochylac sie nad nia dluzej.
ot moje 0.03 PLN
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 11, 2009, 09:17:19 am »

No to po kolei

Owszem Bamba ma ten minus, że nie zapoluje w tej turze co oznacza, że operacje zagra dopiero dwie tury po wystawieniu, ale ten jeden krwi jest jak dla mnie kluczowy. 4 capacity wampir moze zagrac 1x Embrace i 1x Bamba i dalej grać operacje bez potrzeby polowania. Moim zdaniem w decku nie ma miejsca na blood gain.

Silver nie rozumiem twojego podejścia, jeśli twierdzisz, że w wampira można grać tylko deckami które są miłe i przyjemne to chciałbym Cię częściej widzieć na turniejach w roli mojego predatora, a jeśli tak nie uważasz to po co tego typu uwagi?

Santh postaraj się bardziej, wklepanie 16 znaków z klawiatury to za mało nawet jak dla Ciebie  :wink:

Dude robie co mogę  :wink:. Rzuciłem tematem operacji, bo już kiedyś był dyskutowany i była szansa, ze nie będzie bardzo głupich wpisów (Baal chyba jest odcięty od netu  :lol:)

1 Nie jest to jedyny deck we Vtesie, w którym grasz pasjansa sam ze sobą, niektóre działają. Pozornie jest pozbawiony obrony, ale operacje dają poola, w decku masz Archona i Directa, które możesz wracać z Antheliosa plus pentex, to nie dużo ale potrafi uratować dupę. Wiadomo Combat i Intercpet zażyna ten deck ale nie jest to żaden wyjątek, jest sporo decków w podobnej sytuacji i da się nimi wygrywać. Nie mam zamiaru wrzucać modułu obrony na wszytko bo to bez sensu i tak się przed wszystkim nie obronie :) Zostane przy AI & DI.

2 Jest to wielce prawdopodobne, ale sam wiesz jak to na stole bywa. Grand prey moze probowac ratowac preya (na swoja wlasna zgube bo bedzie sklejał bleedy), wchodzić do mnie w combat (jestem przekonany, ze skonczy się na 1-2 ruschach, nikomu nie bedzie sie widzialo marnowanie duzej ilosci zasobow wejsc w combat i kart combatu na unicestwienie grand predatora), moze grac polityke, ale polityka zreguly dziala powoli, ja cos poola mam zamiar robic, jest szansa na przezycie. Poza tym ja się zawsze mogę dealować, że nie będe z operacji zjadał poola, bo to nie jest przymusowe. Wiem, że to myślenie życzeniowe, ale często się sprawdza :)

3. Niekoniecznie. Ja to sobie wyobrażam tak: Prey dostaje brainwasha cały stół się denerwuje ale wychodzi osebo i stół robi o_O WTF!? Siłą tego decku może być zaskoczenie tudzież niedowierzanie, że ten deck może coś zdziałać. Przekonałem się o tym grając Khazarami. Mimo, iż deck trochę wygrał i jak dla mnie jest jednym z tych najsilniejszych, słyszałem komentarze w stylu: "czym ty grasz, to w ogóle działa?" Ludzie bali się bardziej ilości wampirów niż samych khazarów, tu może być podobnie tyle, że osebo nie mają dominacji, więc powinni mniej stresować preya :)

4. Ashury są. Szczerze bardziej się boję zapchaniem masterami, sytuacja kiedy będą przychodzić same operacje nie jest taka zła. Gorzej jak bedą same mastery i zero operacji. Dlatego wrzuce z powrotem dreamsy.

Co do róznych opcji, ta wydaje mi się najsensowniejsza, kiedy unieruchamiamy preya i jestesmy w stanie wystawic duzo operacji, nastepni gracze mają juz duży problem.
Moim zdaniem deck ma szanse działać, problemem tak naprawdę jest krypta, która jest po prostu za duża. Gdyby dostepne było 6-7 wampirów capacity 1-3 deck byłby całkiem dobry.

Nie twierdze i nie będe twierdził, ze jest super, uważam, ze nie będzie działał, ale patrząc na gry turniejowe uważam, ze ma szanse ugrac GW XD
Tak naprawdę chciałbym zobaczyć jak będą zachowywać się gracze przy wystawionych kilku sztukach operacji. Masz wybór bleedować, żeby ściagnąć operacje, osłabiając przy tym swojego preya albo robić coś innego co da ci poola, osłabi mnie, lub pozwoli ci blokować nastepne operacje. Twój prey też nie jest dobrym samarytaninem i nie będzie w nieskończoność bleedów wpuszczał. Wydaje mi się, że lanie mnie na siłę wcale nie będzie takim oczywistym rozwiązaniem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2009, 09:22:42 am wysłana przez mirumo »
Zapisane
PVP Team

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 11, 2009, 10:01:47 am »

nie ograniczalbym sie do slow witheringa, ale wrzucil wiekszy modul eventowy, zeby spowolnic stol. I tak zbierasz duzego hate'a, wiec eventy nic nie zmienia. Nie zaszkodzi tez pare tribute to the master
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 11, 2009, 10:04:36 am »

Santh postaraj się bardziej, wklepanie 16 znaków z klawiatury to za mało nawet jak dla Ciebie  :wink:

Co tu mowic? :P

Slow Withering
Gehenna. Do not replace until a vampire commits diablerie. Requires at least one other Gehenna card in play. Cards that require any superior Disciplines cost an additional blood to play. Any vampire who commits diablerie is immune to this effect until the next Gehenna card is played.

masz anteliosa, wiec mozesz i to wystawic, nie uzywasz dyscyplin wiec Ci nawet na reke,  bo jak Silver zauwazyl wzbudzisz aggro na stole, wiec jak juz sie uwezma na Ciebie to Slow nie zrobi roznicy, a tylko moze Ci pomoc...

cos jeszcze jest dla Ciebie nie jasne? :P
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2009, 11:08:28 am »

@mirumo
To jaka jest różnica między wystawieniem Embrace+Bamba a E&E przez 4-capa, skoro ilość wampów zdolnych do działania w następnej turze będzie dokładnie taka sama? :P

Ja się po swoich eksperymentach z 419 poddałem, bo kończyło się zazwyczaj na tym że pompowałem poola z TttM i nic nie robiłem, bo wszystko musiało polować, a w najlepszym przypadku oustowałem ordynarnym bleedem, i kląłem że nie mam w ręku zamiast operacji jakichś Computer Hackingów ;)

Ale życzę powodzenia, i mam nadzieję że wbrew wszystkiemu dasz radę :D Ta wersja daje jakieś światełko nadziei, ale zamieniłbym wszystkie Bamby na Embrace'y i przemyślał Slow Withering w ramach spowolnienia stołu. Do odzysku krwi jedyna rzecz jaka może się sprawdzić to Excellent Thirst - rzucić może nawet Embrace, a na odpowiednim wampie da krew na następnego Embrace'a+dalsze działenie.
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

silverrobert

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 11, 2009, 12:27:09 pm »

Nigdzie nie powiedzialem ze nalezy grac deckami ktore sa mile i przyjemne. Nie wiem gdzie to wyczytales. Problemem z twoim deckiem nie jest to ze wywoluje hate, tylko ze wywoluje go zbyt wczesnie.
Zapisane

Bitches love lazors.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 11, 2009, 12:33:34 pm »

Większość eventów, upieprza również mnie. Slow whitering jest sensowny, ale nie widzę miejsca w tym decku na większy moduł eventowy, do tego slow zmniejsza mi hand size, a tego należałoby unikać.

Santh wszystko jasne, ale jak napisałem wyżej, żal mi miejsca w decku i hand sizu na tą kartę. Do tego wcale bardzo mi nie zależy na zwolnieniu stołu, jak się chcą zabijać to lepiej dla mnie, założenie jest takie że operacje mogą być impulsem do jechania do przodu, a przynajmniej bardzo dobrym pretekstem. Strata po drodze 1 czy 2 VP jest do przebolenia :)


Zaraz słuszna uwaga, tylko w wersji z Bambą mamy odtapowanego miniona do bloku, pustego bo pustego ale mamy :) Nie jest to jednak jakiś bardzo mocny argument, można próbować z samymi embracami, dzięki czemu nie będzie sytuacji, że mamy same 2 i 3 cap i nie ma kto grać bamby, chciałem po prostu zrobić użytek z nowej karty ale nic na siłę.
Jak masz gdzieś spis swojej wersji to wrzuć, o to w końcu chodzi w dyskusji :)
Z checią bym deczek potestował ale marna szansa, ostatnio w Krakowie zagrać można tylko w 3 osoby :/ Nie mniej jednak jak mi się uda to wrzuce przemyslenia.

Na temat slow whiteringa pisałem powyżej, Excellent thirstowi mówie nie, widze oczami wyobrazni te wszystkie sytuacje kiedy potrzebuje operacji albo jakiegoś mastera a podchodzi excellent thirst XD, na poważnie, karta na pewno by w decku zadziałała ale obawiam się że częsciej byłaby śmieciem.


Silver takie odniosłem wrażenie, że masz pretensje o to że w decku są brainwashe i pentex. Niektóre decki muszą robić aggro od początku. W tej wersji nie mam innego pool gaina i defensywy, żeby stać w miejscu i udawać że nic nie robie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2009, 12:35:07 pm wysłana przez mirumo »
Zapisane
PVP Team

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 11, 2009, 01:37:31 pm »

Jak dla mnie problemem bedzie czas.

Zakladajac idealne podejscie pod koniec trzeciej tury masz 4-5 vampirow na stole ktore moga zaczac dzialac. Wiec od czwartej tury (brainwashe zadzialaly i masz tylko jednego vampira u preya okolo 5-8 co oznacza ze ma on jeszcze okolo 20 poola przed soba) mozesz wystawic 5 operacji, ktore po raz pierwszy zadzialaja dopiero w 5 turze i to bedzie twoja wielka i szybka agresja =]. Powiedzmy nawet ze twoj prey raz zbleedowal udanie (bo w super opcji gra powerbleedem ktory nic nie moze zrobic poza parciem w przod) bo ma tylko jednego vampira. Wesolo w piatej turze zabrales mu 4 poola i wystawiasz kolejne miniony? bleedujesz ? kolejne operacje? no ok ...
a) kolejne miniony:
      twoja super tura szybkosci powoduje ze w kolejnej turze zabierasz mu juz tylko 3 poola lub jesli jestes w potrzebie bo twoj prey Cie naciska nic mu nie zabierasz tylko przelewasz sobie 3 do siebie. Hmmm szybkosc =]
b) bleed:
      super tura bleedu okazuje sie ze w tej turze zableedujesz za 5 ? i w kolejnej turze zabierzesz mu kolejne 3 poola wiec na szybkosci stracil w 3 no prawie 2 tury 12 poola, niektore powerbleedy by sie powstydzily takiej predkosci i to juz w 6-7 turze (okolo 1/3 gry calej albo dalej, w sumie srednio 2h gra ma strzelam 16-18 tur ?)
niestety zadnego pool gainu
c) kolejne operacje:
      zakladajac ze wystawisz teraz operacje twoj prey spali w swojej turze jedna z operacji i odzyska 1-2 poola wiec w kolejnej turze lacznie straci wczesniej 7 poola wiec wychodzi na to ze zabrales mu juz 10 poola ? ktore lezy na karcie i mozesz w przyszlej turze odzyskac no 6-8 z tego dla siebie a on palac edga dwa razy (bo brainwashe nadal dzialaja) odzyska 2-4 dla siebie ... tutaj problem jest taki ze prey wybiera operacje ktora spali i odzyska calego poola ktorego zabrala

tak czy inaczej mysle ze to czas nie pozwoli temu deckowi wygrac za wolno bedzie oustowal plus nie moze i krasc poola i przelewac go do siebie w jednej turze co jest naprawde sporym drawbackiem ...
ale pozatym chetnie bym zagral z takim deczkiem ...

tyle w ramach czystych spekulacji ;)
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 11, 2009, 02:11:19 pm »

Słusznie prawisz :)
Przy dobrym dojściu:
T1 - Parthenon + Brainwash/Dreamsy/Information  1 Wampir Poola ~24
T2 - Brainwash + Wahetever  1 Wampir robi embrace, wychodza jeszcze dwa wampiry, czyli mamy 4 wampiry i ~20 Poola
T3 - Brainwash + Pentex  1 wampir robi embrace, 3 zakładają Operacje, wychodzi jeszcze jeden wampir. Mamy 3 operacje w grze, 6 wampirów, ~14 Poola
T4 - Zasysamy 3 poola od preya, 1 wampir gra embraca, 5 gra operacje. Mamy 8 operacji, w tym 3 z poolem, 7 wampirów ~14 Poola, preyowi wzielismy 3 poola
T5 - Prey zablidził i spalił jedna operacje. Zasysamy 5 poola od preya, 2 poola dodajemy do siebie, wystawiamy ~5 operacji. Mamy 12 operacji, w tym 5 z poolem. Mamy ~16 Poola, preyowi zabraliśmy 7 poola
T6 - Prey spałił jedną operacje z 1 poola. Odsysamy 7 poola od preya, sobie dodajemy 4 poola, wystawiamy ~5 operacji. Mamy 16 Operacji w tym 7 z poolem. Mamy ~ 20 Poola, preyowi zabraliśmy 13 poola
T7- Prey spalił jedną operacje z 1 poola. Odsysamy preyowi 9 poola preyowi, sobie dajemy 6 poola, gramy last standa. Zaczynamy bleedować powinniśmy w tej turze zabić preya.
Podsumowując. Mamy 15 Operacji w grze z czego 9 ma 1 poola, 7 jest pustych. Nasz pool to ~26. Dostajemy następną turę i możemy albo ukraść nowemu preyowi 15 poola i probowac go zableedować, albo ukraść 7 i sobie dodać 9.

Nie jest źle. Tylko, że założyłem że do 6 tury dojdzie mi 18 z 20 Operacji, bardzo mało realne, do tego nie uwzględniłem akcji mojego predatora. Podsumowując przy bardzo dobrym dojsćiu jesteśmy wstanie w 7/8 turze jeść stół, przy każdym innym dojściu jesteśmy w dupie.
Deck ma 2 problemy:
- duża krypta, nie jesteśmy w stanie się wysypać, potrzeba tych 3-4 tur żeby mieć 5-6 wampirów.
- za mało operacji. Załóżmy, że do 7 tury, w każdej gramy 2 mastery, do tego, jak w przykładzie zagrywamy 3 embracy i 18 Operacji, w każdej turze robimy discard. To oznacza że zmielilsmy około 41 kart z decku, czyli na ~70% decku dobraliśmy 90% Operacji, co jest raczej mało prawdopodobne, choć nie niemożliwe. I nie bardzo jest co na to zaradzić. Pewną opcją może być mielenie się dodatkowo z dreamsów i jak proponował dude odpalenie ashurów na same operacje. Ale nie będziemy mieli 14 operacji w ash heapie, a jeśli będziemy mieli to znaczy, że mamy za mało w grze i właśnie ją przegrywamy. To z kolei oznaczało by, że nawet przy lepszej krypcie taki deck pozbawiony jest szans na sensowne działanie :)
Czyżbyśmy udowodnili, ze 419 operation obsysa w każdym z równoległych wszechświatów? Jeśli tak, to nie pozostaje nic innego, jak przetłumaczyć to na angielski i wysłać LSJ-towi ku przestrodze żeby więcej takiego chłamu nie wymyślał XD
Zapisane
PVP Team

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 11, 2009, 02:14:34 pm »

Masz odtapowanego wampira do bloku, ale nie ma on krwi, więc zakładając że uda mu się nawet zblokować jakąś akcję, to wpadnie on w torpor od głupiego hd=1, bo nie masz opcji go wybronić. Założeniem było chyba że wszystkie akcje wpuszczamy, ew. kasujemy AI/DI? :) Poza tym najbardziej przemawia do mnie to, że Embrace'a zagra każdy, a Bambę tylko 4+capy, co niepotrzebnie komplikuje koncepcyjną cepowatość deka :P

Spis przezwojonej wersji przedstawiam poniżej (oryginalna przed przycięciem w dziale deki), ale jak już nadmieniłem to nie jest wersja działająca ;)

Crypt (12 vampires) Capacity min: 2 max: 5 average: 3.5
------------------------------------------------------------
2x Idrissa            4  CEL aus           Osebo:4
2x Ismitta            4  aus cel pot       Osebo:4
2x Arriette Sylla     3  POT               Osebo:4
2x Kamaria            3  aus pot           Osebo:4
2x Misrak             2  pot               Osebo:4
1x Titi Camara        5  AUS CEL pot       Osebo:5
1x Uzoma              5  POT aus cel vic   Osebo:4

Library (66 cards)
------------------------------------------------------------
Action (21)
  12x 419 Operation
  6x Embrace, The
  2x Legend of the Leopard
  1x Rampage

Action Modifier (7)
  6x Massassi's Honor
  1x Strange Day

Combat (10)
  4x Target Vitals
  4x Weighted Walking Stick
  2x Zip Gun

Equipment (3)
  3x Reliquary: Trinket

Master (20)
  1x Archon Investigation
  9x Ashur Tablets
  1x Direct Intervention
  2x Haven Uncovered
  4x Parthenon, The
  3x Tribute to the Master

Reaction (4)
  2x Delaying Tactics
  2x Terra Incognita

Retainer (1)
  1x Ghoul Messenger

Crafted with : Anarch Revolt Deck Builder. (Fri Dec 11 14:09:17 2009)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 11, 2009, 02:26:45 pm »

@mirumo:
nie uwzgledniles w swoim liczeniu huntow po tworzeniu embrace'a i samych huntow embrace'ow :) wiec jest jeszcze wolniejszy :D do tego dlaczego prey mialby palic operacje z 1 poola skoro w pewnym momencie napewno beda takie z 2 poola :D :D :D

nic tylko pisac do LSJ ;)
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 11, 2009, 02:39:58 pm »

Zakładałem, że embracy grają wampiry które po ich zagraniu nie będą puste, co da się zrobić, w przykładzie zostały zagrane 3 embracy, wystawienie trzech 3-5 capacity wampirów jest bardo realne. Embracy huntują w turze, w której je wystawiam, nie zakładałem, że grają coś w turze, w której wychodzą, a w następnej mogą normalnie aktować, więc wszystko się zgadza. Prześledź dokładnie przykład, prey nie miał opcji palić operacji na których było więcej niż 1 poola, bo takich nie było w grze, pustymi operacjami kradłem poola, a tymi zapełnionymi przelewałem do swojego.

Dopiero po wyostowaniu pierwszego preya, grając ture z last standa, pojawią się operacje z większą ilościa poola niż 1. Bo jesli tylko będzie opcja wysoutowac odrazu drugiego gracza to nie będziemy się bawić w odsysanie do poola, tylko urwiemy ile się da i poprawimy bleedem :)

Oczywiście zagrać można inaczej, to był tylko, moim zdaniem optymalny, przykład.

Zaraz dzięki za deczek ale doszliśmy przed chwilą do stwierdzenia, że z operacjami nic nie da się zrobić nawet gdyby wyszedł wyśniony przez pudla 1-capacity non-unique osebo :/
Zapisane
PVP Team

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 11, 2009, 02:46:49 pm »

Jakby wyszedl wysniony przeze mnie 1-cap non-unique Osebo, to by sie dalo. :D
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 11, 2009, 02:52:03 pm »

*cenzura*a by się dało, chyba, że miałby jeszcze zasadę, że przy wyjściu do gry ściąga następnego wampira z wierzchu krypty do uncontrola i wyciąga dowolną kartę wymagającą osebo z decku, kładzie pod siebie i może ją normalnie zagrać  :lol: :lol: :lol:
Zapisane
PVP Team