Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: 419 Operation  (Przeczytany 6664 razy)

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 11, 2009, 03:41:10 pm »

Tia, i zagrywałby Embrace'a o jeden taniej :lol:
To kiedy następny odcinek dyskusji spod znaku PVP? ;)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 11, 2009, 04:11:02 pm »

The Parthenon oraz masa Effective Management/Information Highway/Mbare market ? Zajebisty computer hacking/leverage deczor by wyszedł. Albo Osebo DBR z Pb: Szczwane ...
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 11, 2009, 04:46:17 pm »

Pomarzyć zawsze można, a nawet trzeba!  :D

Następny temat już niebawem, tym razem przedmiotem dyskusji będzie karta krypty ( i nie będzie to 1 cap non-unique osebo XD )

Niemniej jednak zachęcam do zakładania podobnych tematów. Dyskusje w stylu, który deck jest lepszy Edward Vignes by TTC Master czy ten by Ruben Feldman (odbyłem taką dysputę ostatnio z Qkiełem przez gg, bardzo ciekawa ;P ) albo czy eldest are kholo deck jest lepszy z chimestry czy bez dyscyplin, albo co można zrobić z tak *cenzura*ową kartą jak freak drive, albo co potrzebne jest do turbo decku etc. etc. etc. Tematów jest ogrom, jestem pewien, że znajdą się chętni do sensownej dyskusji, a i każdy będzie mógł się czegoś nauczyć.

Pzdr.
PVP Team
Zapisane
PVP Team

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 12, 2009, 10:30:01 am »

Ciekawa dyskusja, pomysł bardzo fajny na ożywienie naszego forum :)

Wszystko odnośnie operacji zostało już powiedziane. Na moje w chwili obecnej jest to, jak powiedział Dude, jedynie karta supportująca do zwykłego walla Osebo. Jak to stwierdził kiedyś nasz narodowy wieszcz: "Zaprawdę powiadam wam, nie ma co w gównie rzeźbić" ;) Breed Osebo na operacjach to będzie taki typowy deck, co zrobi 1 vp w wielkich bólach i przy odpowiedniej konstelacji gwiazd w Wielkim Obłoku Magellana. Zakończmy już o tym dysputę i przejdźmy do Hukrosa. W weekend średnio będę miał czas tworzyć Wall of Texty, ale w poniedziałek wypowiem się dłużej na temat tego vampira ale konkluzję mogę już wam dziś pospoilować: nie ma co w gównie rzeźbić ^^

Zapisane

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 12, 2009, 10:46:28 am »

A odnośnie jeszcze wyśnionych kart to już kilku chłopkom opowiadałem, ale myślę, że warto podzielić się ta opowieścią z resztą naszej socjety :D

Otóż ok. 1.5 roku temu miałem sen, w którym zrobiłem deck Shambling Hordes na vampirze nazywającym się.... KAEL'THAS. Tak tak, wiem ^^ Ale Panowie i Panie, co to był za vampir! Łojezu! 10 capacity, DOM FOR OBF THA NEC AUS czy jakoś tak, +2 bleed i zdolność! Ha! Płacił 2 mniej krwi lub poola za allaje i w untapie wkładałeś unique token Feniksa do gry, który miał 1 lajfa i walił agravką ranged w combacie. Poza tym w dowolnym momencie można było go poświecić żeby zadać 3 dmg nieprewentowalne wszystkim minionom u dowolnego gracza! Po czym feniks lądował w ash heapie :P Nie muszę mówić, że zrobiłem tym deckiem 3GW15VP i wszedłem do finału z pierwszego spota? ^^ Wychodził Kael, w untapie spadał w drop-podzie feniks, robił booom, Kael szedł po shambo, freak, i bleedował za 8 :P

Wszystko szło jak już napisałem super do czasu, kiedy rozpoczął się finał. Behemoth był moim predatorem. Zaczęło się dobrze, szybkie 2VP zrobiłem, zanosiło się na sweepa ale w pewnym momencie Behemoth zagrał swojego secret techa! Zrobił mi rusha hordą....................................................
.......................................... ZEALOTÓW! Tak, tych ze Starcrafta :P :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Obudziłem się mokry od potu krzycząc jak potępieniec ^^
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2009, 10:49:44 am wysłana przez Qkieu »
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 12, 2009, 12:36:50 pm »

Śnisz o Behemocie... stary to jest naprawdę dziwne  :alien:
Zapisane
PVP Team

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 12, 2009, 12:58:30 pm »

Żeby nie było w tym śnie byli prawie wszyscy weterani polskiego vtesa :P
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 12, 2009, 05:23:04 pm »

przestan grac w wowa, to odmozdza :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 12, 2009, 07:45:17 pm »

przestan grac w wowa, to odmozdza :D

quoted for truth :D
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: 419 Operation
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 12, 2009, 10:47:58 pm »

przestałem grać we wrześniu :P chyba tym razem już na dobre, pvp mnie i kuzynowi się znudziło, nie ma więc po co wracać :)
Zapisane