Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Deck of The Year  (Przeczytany 8361 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 11, 2010, 02:04:12 pm »

deczek szewa byl podany jako przyklad a nie obowiazujaca wykladnie. poza tym z tego co pamietam gosc wybieral np decki, ktore "cudem" weszly do finalu i "jakims sposobem" go wygraly, czyli swojego rodzaju ewenementy (nie wszystkie, ale chyba podobny tekst tam polecial). i do tego sie odnosze - jakby poszukac TWD z ostatniego roku, to pewnie by sie znalazly duzo fajniejsze opcje.
skoro gosc zalozyl takie kryteria to moglby sie ich trzymac. niestety jest tak, ze znaczna wiekszosc deckow na tej liscie to tematy, nad ktorymi nie zatrzymuje sie dluzej niz 30 sekund, bo widzialem je juz w wielu roznych wydaniach. jak dla mnie haslo "deck roku" jest niejasne - albo jest to NAJLEPSZY i NAJSKUTECZNIEJSZY deck roku (czyli jeden z wielu klasycznych cepow przerabianych po 1000 razy) albo taki, ktory np zaskakuje, jest oryginalny na swoj sposob, powiedzmy - nietypowy (jak np anson + ashur cel gun, ktokolwiek zrobil to pierwszy, niewazne). to ze gosc prowadzi bloga (za co chwala mu i dac mu wodki :) ) nijak nie zmienia faktu, ze nie jest nieomylny, i sam sie nie trzyma przedstawionych przez siebie kryteriow. dla przypomienia :

Please observe, that the initial choice of these decks were driven not by any wanna-be-objective-here motivation, but by my (likely flawed) preferences for orginality of deck design, for audacity to play such a deck in a tournament environment or for the skill to pilot such a crappy deck to the tournament win (or final).

co nie zmienia faktu, ze dwa deczki z PL to bardzo mila opcja, zeby nie bylo :)
mojego decku tam nie ma i nie bedzie, bo nie wygrywam turniejow - tym co biore na turnieje raczej ciezko wygrac :D

@wargrim - szkoda ze dyskutujemy na zasadzie absolutow. piszac co piszesz zarzucasz mi brak obiektywizmu, z czym sie nie zgodze (ale oczywiscie takie twoje prawo).

zawsze i w kazdej dyskusji podobala mi sie postawa "kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam" :) w efekcie zostalem w tym poscie kolejno wyedukowany przez docenta, zjechany przez ciebie i pudla (odbieram ta dyskusje jako zart i zabawe, jak jedziecie na powaznie to czapka z glowy, serio :D ), ponownie wyedukowany przez kukiela, po drodze jeszcze mirumo pojechal mi swoja wysublimowana ironia :D czekam na reszte. odnosze wrazenie ze fakt, iz cos mi sie nie podoba i to komentuje jest odbierane jako atak na swietosc wszelaka, no i jakzesz w ogole smiem taka kalumnie popelniac :D ludzie, opanujcie sie troche. dla ulatwienia dodam, ze skomentowalem tylko mala czesc calosci (lopatologicznie - jedna ankiete z ogromnej ilosci wpisow na tym blogu) a zostalem zjechany jakbym conajmniej pokalal cala swietosc :)

nijak nie powiedzialem ze blog extrali jest do dupy, powtorze - nie podoba mi sie ekscytacja autorem bloga oraz jego subiektywna selekcja decku. tak samo zreszta jak nie podoba mi sie ekscytacja "prosami", ujmujac to pojecie szeroko. nie mowie wam ze macie zaprzestac bo jestem przeciw :D tylko stwierdzam ze to troche glupie, albo moze po prostu zabawne. koniec koncow vtes to gra, w ktora bawimy sie hobbystycznie, a zdecydowanie nie jest to styl zycia :)
skoro ktos podjal sobie subiektywna selekcje, to ja mam prawo sie do tego subiektywnie odniesc. a argument o "jakims siusiaku" jest adekwatny w obie strony, bo gosc mnie nie zna i ja jego tez, i moje wypowiedzi (ktore btw nigdy do niego zapewne nie dotra, chyba ze mi sie zachce tam postowac - a dla ulatwienia dodam ze mi sie nie zachce :D ) tez on sobie moze traktowac jako gadke "jakiegos siusiaka z PL", i niech ma z tym sporo radochy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2010, 02:09:36 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 11, 2010, 02:30:40 pm »

Przypomniala mi sie drama na forum dotyczaca innego bozyszcza... z francji. Enyłej dobrze miec Cie Dude w gronie wyznawcow samych siebie :D
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 11, 2010, 02:39:00 pm »

polecam sie. btw zakladam swoj wlasny kosciol i chetnie przyjme datki :D

a o perezie istotnie ja gadalem, chociaz nie przypominam sobie zeby byl moim bozyszczem :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 11, 2010, 04:15:19 pm »

Qwa Qkieł :) więcej zmieniłem, a Unmasking? :)

Wszystkie te Wasze gadki są z dupy :)

*cenzura*ć vtes, *cenzura*ć najlepszy deck, *cenzura*ć najgorszy, *cenzura*ć prosów, generalnie jebcie się wszyscy :)

Ufff wylałem lata hate'u i frustracji spowodowanej tym, że Pudel jest mądrzejszy ode mnie :), WarGrim przystojniejszy a Qkieł ma dłuższe włosy :)

Dodam do tego, ze wkurwia mnie, że Dude lepiej gada po angielsku niż ja a Mirumo więcej rzyga :)

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 11, 2010, 04:38:31 pm »

Ja swoją wysublimowąną jak to ująłeś ironie trzymam cały czas w zanadrzu :)
Stwierdziłem tylko, że dla mnie extrala jest bożyszczem i osobistością VTES-a i wydaję mi się, że nie tylko dla mnie. Gość jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w wampirzym półświatku, mimo mizernych wyników turniejowych. Jakby kręcili edycje "Taniec z Gwiazdami VteSa" to na pewno by go zaprosili to udziału, co mnie zasadnioczo tylko i wyłącznie wkurwia bo szwabów nie lubię, a tańczyć nie potrafią ale próbuję patrzeć na rzecz obiektywnie  :wink: Generalnie jaka gra takie gwiazdy.
Nie czuj się proszę Dude objechany, ja tylko prezentuje swoje zdanie i wcale nie sikam po nocach w prześcieradło dlatego, że ty masz inne (najwyżej rzygam)  :wink: :lol:

Co do wyboru decków. Gość sobie wybierał jakie decki mu pasowały, jak mu jakiś wpadł w oko to go wrzucał. Mógł mieć problem bo wybierał decki z każdego miesiąca a nie zawsze pojawiały się jakieś wycyckane w kosmos. W każdym razie ta ankieta teraz, to taki wpis na siłę, żeby coś napisać i jak najbardziej się tym nie należy podniecać. Ale w poczuciu misji reklamowania "polskiej szkoły Vtes-a" głosuje na "naszych" żeby Polska pojawiała się coraz częściej i wyraźniej na mapie Vtesa.

Edit: Najciekawszy okazuje się deck z grudnia, parę razy w finale coś takiego było, a teraz wygrało nawet jakiś turniej. Niewykluczone, że narodził się nowy archetyp :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2010, 04:47:52 pm wysłana przez mirumo »
Zapisane
PVP Team

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 11, 2010, 05:01:32 pm »

odnosnie decku z grudnia, to ciezko powiedziec, ze pojawil sie teraz, bo rozni goscie (glownie Szwedzi) tluka go juz conajmniej od roku. Gralem z jego tworca na EC Praha, gral wlasnie tym (wtedy jeszcze bez cyklistow) i pocisnal stolik. Od paru miesiecy mam zreszta zlozona wlasna wersje tylko nie bardzo jest kiedy ja sprawdzic, bo w wawie z graniem ostatnio bardzo slabo.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 11, 2010, 05:04:49 pm »

wez na turniej. Fajnie sie pala cyklisci.... Ups zdradzilem sie, czyzbym gral combatem w Wawie ??  :twisted:
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 11, 2010, 05:08:20 pm »

zawsze i w kazdej dyskusji podobala mi sie postawa "kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam" :) w efekcie zostalem w tym poscie kolejno wyedukowany przez docenta, zjechany przez ciebie i pudla (odbieram ta dyskusje jako zart i zabawe, jak jedziecie na powaznie to czapka z glowy, serio :D ),

bez teorii spisku prosze :P ja z pudlem w jednym zdaniu nie chce byc wymieniany ;( zaglosowalem na niego tylko dlatego, zeby nie glosowac na Bydgoszcz! :P
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 11, 2010, 05:10:13 pm »

@Dude - musimy Ci troche do*cenzura*c przed wyjazdem bo sie za bardzo rozbrykasz u All Blacks :).
Poza tym nikogo sie tak dobrze nie pamieta, jak ludzi ktorzy Cie podkurwia  :twisted:

Wracajac do tematu, to Dude ma w pewnych sprawach racje.

@Szewski - Kukiel juz nie ma dluzszych wlosow - hahaha :D. Troche niedoinformowany jestes, stal sie mezczyzna i obcial  :twisted:
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 11, 2010, 05:21:43 pm »

Alek, ja nie mówie że ten deck w Grudniu wymyślili, tylko, że akurat jest "deckiem z grudnia". Czymś takim grał znany wszystkim "człowiek żyletka" w finale FCQ na Majorce na przykład.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2010, 05:43:23 pm wysłana przez mirumo »
Zapisane
PVP Team

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:16:35 pm »

Ja nic nie mówię, ale Extrala zagląda na to forum (przynajmniej jak dotąd nie raz tak robił z okazji nowego dodatku) i mam ogromną nadzieję, że nie przetłumaczy sobie tej dyskusji googlem. Lekko mówiąc wstyd by był.

Za przeproszeniem bimbają mi wyniki, jeżeli chodzi o tworzenie autorytetów a dla mnie Extrala jest autorytetem, bo pisze z sensem i coś robi. Mi nie starczyło pary na mojego bloga vtesowego.

@Szewski - Kukiel juz nie ma dluzszych wlosow - hahaha :D. Troche niedoinformowany jestes, stal sie mezczyzna i obcial  :twisted:
Kopnął Cię ktoś kiedyś w żyć koziołku?
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:18:13 pm »

WarGrim the Goat to dopiero :) (a ja mężczyzną stałem się dawno temu hehehehehehehe Qkieł dojrzewa??? :) To też news :))

Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:28:28 pm »

Ja pierdole panowie, wątek pierwsza klasa :D Wszyscy sobie w pompkę lecą :D Nie ma to jak kontrolowany flejmik co? :D :D

No no Szewski, widzę, że wiesz o co kaman, podobał mi się twój post ^^ I tak jak mówi Zico, teraz ty masz pewnie dłuższe baty ode mnie :P :P
Zapisane

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:31:43 pm »

Cytuj
Qkieł dojrzewa???  :)To też news  :))

Śmiem twierdzić, że osiągnąłem wyższy poziom w dojrzewaniu od Ciebie  :lol: :lol: :lol:
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Deck of The Year
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 11, 2010, 09:04:43 pm »

Kopnął Cię ktoś kiedyś w rzyć koziołku?
Chetnie - combatu nigdy za wiele   :lol:

Swoja droga Satrapa ma racje, lepiej extrali nie podpadac bo zrobi nastepna ankiete - ktory skurwiel z forum PL mnie najbardziej pocisnal :).
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.