Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: turniej draft'a  (Przeczytany 3536 razy)

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 11, 2010, 02:34:08 pm »

Szczerze? wszystko fajnie, ale nie widze jakos specjalnie tego draftu sponsorowanego dla wiecej niz 5 osob :P Juz nawet nie bede kogos oskarzac o zla wole i intencje, ale shit happens na duzych eventach, karty gina, zawieruszaja sie itd ;) Mysle ze troche kał organizacyjny z takiego rozwiazania wychodzi.

Fakt, ze na normalnym drafcie jest R-hunting moze byc plusem i minusem. Plusem bo jest szansa na naprawde fajne karciochy, ktore mozna wylowic. Minusem to, ze ludzie skupiaja sie na wartosci kart draftowanych a nie wygranej z turnieju. Mozna to rozwiazac przez redraw kart, (albo chociaz tych topowych :P) ale to znow jest kał organizacyjny.
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 11, 2010, 02:40:29 pm »

Redraft jest dla mieczakow z malymi pytkami. Prawdziwi prosi puszczaja topowe erki noobom i biora commony do deczorka zeby wszystkich wcisnac w ziemie potem.  :twisted:
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 11, 2010, 02:46:47 pm »

Redraft jest dla mieczakow z malymi pytkami. Prawdziwi prosi puszczaja topowe erki noobom i biora commony do deczorka zeby wszystkich wcisnac w ziemie potem.  :twisted:

ej ja to mialem napisac...:D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 11, 2010, 04:43:39 pm »

Jak tylko mi czas pozwoli to z chęcią was pokaram :)
Tylko pozostaje kwestia organizacyjna. Jak dla mnie jedna osoba organizująca draft ze swoich kart to pomyłka, nikt przy zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi.
Robimy jakąś prerejestracje każdy płaci za określoną liczbę boosterów i co sobie wydraftuje to sobie zabiera do domu. Minus jest taki, że przybywa jeszcze więcej gówna do naszych kolekcji ale przynajmniej nie ma krzywych akcji że coś zgineło albo się zniszczyło.
Zapisane
PVP Team

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2010, 04:54:37 pm »

nowe gowna sa zawsze zwiazane z kupowaniem nowych kart. Wystarczy, ze w danym roku kupisz boxa mniej, a zamiast tego zagrasz pare draftow i wyjdzie na to samo, a radocha znacznie wieksza.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 11, 2010, 05:12:03 pm »

nowe gowna sa zawsze zwiazane z kupowaniem nowych kart. Wystarczy, ze w danym roku kupisz boxa mniej, a zamiast tego zagrasz pare draftow i wyjdzie na to samo, a radocha znacznie wieksza.

najmegafajniej byloby, zeby przydymac jakis sklep sensowny, zeby robil takiego drafta. Wtedy maja boostery, nikt nie musi wystawiac kasy, natomiast to im gwarantuje obrot. Dobry motyw na wkrecenie graczy lokalnych, do tego zeby sobie kupiowali nowe karty w fajnym klimacie turnamentu (no nie ukrywajmy, gracz nie jest wkrecony w gre, dopoki nie zacznie kupowac kart, period). Wtedy taki sklep moze zrobic jeden wiekszy event w roku.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2010, 05:14:08 pm »

Redraft jest dla mieczakow z malymi pytkami. Prawdziwi prosi puszczaja topowe erki noobom i biora commony do deczorka zeby wszystkich wcisnac w ziemie potem.  :twisted:

ej ja to mialem napisac...:D

@Pudel - My to sie jednak rozumiemy Rychu :). Ja w zasadzie moge pojsc krok dalej i w drafcie zawsze brac ostatnia karte z boostrka. To bedzie dopiero Hardcore :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:36:29 pm »

A ja w ogóle nie muszę draftować i potyram wszystkich bez kart w decku i cryptcie. To byłby Ultimate Level of the Path of Real Pr0: łamie zasady, wygrywa bez kart. Coś jak Brian Kibler :P
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:40:47 pm »

Coś jak Brian Kibler :P

Mysle, ze na tym forum ten dowcip zalapie baaaardzo waskie grono ludzi. ^^
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: turniej draft'a
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:45:17 pm »

Wpiszą w googla: "Brain kibler cheater dick cock pussy" i załapią ^^
Zapisane