Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: HttB review by Alek  (Przeczytany 8033 razy)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
HttB review by Alek
« dnia: Lutego 04, 2010, 12:57:48 pm »

pokusilem sie o zrobienie przegladu nowych kart z HttB, z moja, calkowicie subiektywna, ocena i komentarzami. karty bede ocenial w skali 1-5, gdzie:
1 - niegrywalna, traktowac jak zakladke do ksiazki
2 - slaba, nie pojawi sie w zadnym dobrym decku
3 - grywalna karta do istniejacych talii/ zajawkowa - moze byc istotnym elementem w nowych konstrukcjach
4 - dobra karta - na pewno znajdzie sie w turniejowych taliach/ mega zajawka - podstawa dla nowych talii
5 - bardzo dobra karta, must have w wielu turniejowych deckach/ super mega zajawa - power lvl tak wysoki, ze na jej podstawie na 90% powstana dobre turniejowe talie
no to jedziem:
The Ailing Spirit - mozna pomyslec o talii z salubri + malki i derenge, tylko po co, same malki robia to duzo lepiej - 1
amulet of temporal perception - pozyteczna w fun deckach na temporis, zeby wampy bez tej dyscypliny mogly tez grac niektore karty - 2
barreness - maleficia w odroznieniu od strigi ma pare bardzo mocnych kart, gdyby okazalo sie, ze setup nie jest bardzo problematyczny, to ta jest jedna z fajniejszych, szczegolnie w polaczeniu ze scourgem - 3
black beast - 1
blessed resilience - efekt mocny, ale raczej do fun decka, np. harbingersi bledzacy z force of will, itp. - 2
blessing of the beast - 4
bliss - niezla, ale jest majesty- 1
blood tempering - efekt interesujacy, ale tylko do fun decku - 2
cavalier - mocna w wielu turniejowych deckach, a do tego daje szanse bardzo znacznego umocnienia wielu talii o nizszym power lvl - 4
charge of the buffalo - sama w sobie bardzo mocna, nie wpisuje sie w istniejace talie ahrimanek, ale moze byc podstawa nowej talii dla nich - 4
cheat the fates - zbyt droga, brak mozliwosci dogrywania modyfikatorow - 1
clockwerx - przy kombacie na POT zupelnie zbedna, gdyby jednak powstala talia na nowych BB np. z magnumami to znajdzie tam swoje miejsce - 3
code of samiel - HG, ktore nie sa lokacja (nie mozna ich zniszczyc/ ukrasc) z dodatkowa zdolnoscia. WOW. Moim zdaniem must have w kazdej talii dla !salubri - 5
command performance - przydatna w politycznych corkach - 3
dabbler - w praktyce ciezko bedzie z niego skorzystac, do fun deckow - 2
decompose - szkoda akcji na taki mierny efekt - 1
draeven softfoot - jakby kiasydzi chcieli kiedys powalczyc to sie przyda, w tym momencie raczej zbedny - 2
ensconsed - moznaby zrobic deczek gdzie mamy mnostwo lokacji do zabierania/ palenia typu rack, montreal (i nne powerbasy), itp. wtedy karciocha bylaby calkiem przydatna - 2
fanfare for elysium - ciekawa, ale zeby dobrze ja ocenic trzebaby przeanalizowac dokladnie krypty do roznych talii dla corek - 3
fractura - striga jest moim zdaniem zupelnie nie przydatna - szkoda zachodu na wszystkie jej karty - 1
great symposium - jedna sztuka obowiazkowa do kazdej talii na kiasydach - 5
harmony - ma powazna szanse uczynic z chorow dobra talie - 4
hatch the viper - zajebisty efekt dla egzotycznego polaczenia dyscyplin. Niemniej jest pare takich wampirow, a talie oparte na czesci z nich (mirembe, nadima) radza sobie na turniejach bardzo dobrze - 4
hay ride - niby fajne, ale raczej nie zmiesci sie w taliiach - 2
hunger moon - koleja karta do blood deniala, nie widze jednak powodu dla ktorego ktos nie wolalby wlozyc po prostu wiecej kopii restricted vitae - 1
i am legion - przyda sie i w cybeli i ew. dla wielu nowych baalich - 5
infernal servitor - zdecydowanie zajawkowa - 3
joumlon axe - dajmy szanse combatowi na melle weapon - 3
journal of hrorsh - w polaczeniu z duza iloscia freakow, ma szanse byc podstawa nowych konstrukcji dla salubri - 4
knotted cord - jesli powstana dobre talie na glosujacych baali (ja na pewno bede probowal), to pare sztuk tej karty na pewno sie przyda - 3
member of the entourage - dobra karta defensywna do kazdej konstrukcji na corkach - 4
minor curse - podobnie jak przy barreness, zalezy jak klopotliwy okaza sie setup - 2
new moon sigil - za drogie -1
olid loa - mozna by kombinowac jakis samedi na sprzecie z magnumami i moze wtedy znalazlo by sie dla tego miejsce, ale chyba nie warto - 1
path of harmony - przy obecnych kartach ze SPI zbedna, kiedys moze sie przydawac - 2
path of service - jesli powstana nowe koncepcje dla gargoyli to moze sie przydac, w aktualnie wystepujacych niepotrzebna - 2,5
potio martyrium - zdecydowanie zajawkowa - 3
pressing flesh - zbyt cornercase - 1
raw recruit - mega zajawkowa :) fajny efekt i niesamowity klimat- 4
research - dla mnie to nowa mechanika to kicha - 1
ritual scalpel - fajna karta dla niegrywalnego klanu, fun deck only - 2
scarlet lore - za droga, dobra dla wampirow obnizajacych koszt MYT - 2
shaal fragment - niezla karta, ale wymaga niezbyt grywalnego klanu - 2
shadowed eyes - kiepski efekt z dziwnych dyscyplin - 1
spirit claws - bardzo dobry efekt juz z spi pro, jest sporo takich wampow, wiec jest szansa ze ujrzy gre - 3
strix - najlepsza karta ze strigi, ale to za malo - 2
summon history - kolejna swietna karta z TEM, niemniej jest juz takich sporo i poki co nie wystarczyly zeby powstale dobre talie na trubrujah. nie tracmy jednak nadzieji - 3
rising - zajebiscie potezny efekt, trzeba tylko wykombinowac talie, gdzie nie bedzie nas bolal, a to moze okazac sie trudne - 3
thicker than blood - 2 poola za nowego (pustego) wampira bez wydawania transferow - co najmniej solidna - 4
threading the path of orpheus - mega syf - 1
trick the sick mind - do kompletu z ailing spirit - ww chce chyba wcisnac graczom na sile nowy koncept talii, ale efekt jest zalosny - 1
unleash hell's fury - rewelacyjna karta defensywna - bardzo dobra do cybeli i ew. nowych talii na baalich - 5
veneficti - must have w kazdym baali decku - 5
warding the beast - mozna pokombinowac jakas talie z salubri jadacymi z daringami, force of will, itp, a potem wyciagajacymi sie ta karta ale nie wroze powodzenia - 2
srednia 2,65 co interpretowalbym jako sporo przydatnych kart do istniejacych talii (ale nic rewolucyjnego) i duzo zajawkowych rzeczy



 

« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 02:40:19 pm wysłana przez alek »
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 04, 2010, 01:24:02 pm »

Nie doceniasz dabblera. Zdecydowanie nie doceniasz.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 04, 2010, 01:34:11 pm »

Za to ty Maeglin go przeceniasz. :P
Ja sie z czescia ocene nie zgadzam, (imo troche zawyzone niektore, duzo kart z 2 wg mnie powinno miec 1, a te z 3 powinny miec 2), ale fajnie, ze ci sie chcialo. :)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2010, 02:23:39 pm »

Za to ty Maeglin go przeceniasz. :P
Ja sie z czescia ocene nie zgadzam, (imo troche zawyzone niektore, duzo kart z 2 wg mnie powinno miec 1, a te z 3 powinny miec 2), ale fajnie, ze ci sie chcialo. :)

Nie, po prostu znam decki w których będzie bardzo syty. I nie, nie są to Assamici. Triffle, który daje przynajmniej 1 krwi, lub odtapke za 1 krwi klanowi bez fortek. A potrafi dać nawet z 2/3 krwi na turę gry jest bardzo dobrą kartą.

Moim zdaniem Blood Tempering powinno mieć 1. Jest to słaba karta, a właściwie to bardzo słaba.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 02:25:35 pm wysłana przez Maeglin »
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2010, 02:28:29 pm »

dabbler akurat imo wyglada obiecujaco. nie rewelacyjnie, ale obiecujaco, na tyle zeby wlozyc go do deczka i sprawdzic. tyle ze jest spora szansa, ze po sprawdzaniu z tego deczka wyleci :D czas pokaze

co do reszty...ja z tego dodatku moglbym potrzebowac moze 10 kart max. wiekszosc kart tutaj to niestety zenada. dodatkowo jest to dodatek typu "dostajesz erke i placzesz"...serio, zobaczcie co jest erka i jakie gowna bedziecie wyciagac z boosterow (np karta combatu dla !salubri, dzialajaca tylko na came, i obsysajaca po maxie :D ). moje kondolencje dla nabywcow :D jak sie okaze ze wyjazd mi sie ulozyl i bede mial wy*cenzura*ne na kase, to moze sobie to kupie na zasadzie rozrywki, i tylko w takim wydaniu :D

poza paroma przykladami klanowymi (nie wszystkimi gram, np rzeczy do baalich sa w miare syte, ale nie gram baalimi) wiekszosc przydatnych kart jest ogolna - wider view, dabbler, ta nowa gehenna jest calkiem ciekawa (wymaga wiekszego rozkminu, ale wlozenie tego do moich caitifow mogloby byc zabawne :D )
blessing of the beast to chyba najlepsza karta tego dodatku.

ogolnie ten dodatek to smutek i zalosc. jak pisalem wczesniej - takie Ebony Kingdom dla bloodlines, nic wiecej. ale WW zadbal o to, ze na pewno sie sprzeda, wiec im jest dobrze :)

p.s. po gadce z kukielem wczoraj doszlismy do wniosku, ze samedi maja szanse na awans do grona najbardziej znienawidzonych klanow :D

p.s.2 - doczytalem ze obliczasz code of samiel na 5 i zasmialem sie szczerze. jak dla mnie ta karta oscyluje w okolicach 3 max - nie jest zla, ale nie jest rewelacyjna. jako osoba ktora z !salubrimi skladala praktycznie wszystko mam troche do powiedzenia w tym temacie :) koszt 2 poola za slabszy efekt monstera + HG...dyskutowal bym czy jest sens. !sal nie robia poola, a wydaja go mase na sprzet, i wymagaja setupu. poza tym praktycznie wszystkie istotne karty do nich sa platne, wiec dodatkowo wkladasz sciezki bo musisz. WSZYSTKO kosztuje cie poola, ergo - nie stac cie na takie karty, koszt nie rownowazy efektu
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 02:43:11 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 04, 2010, 02:50:55 pm »

Z tego dodatku chce syfnego ejksa, dabblera czy trzech oraz hunger moon. No i wider view z 6 sztuk. Jak mnie fantazja poniesie to nawet sztyletx8 się nada. Reszta mi na *cenzura*.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 04, 2010, 02:51:36 pm »

a nowej sytej karty dla quietusa nie chcesz? :D :D :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 04, 2010, 02:51:55 pm »

Moja ocena:
1- Totalne gówno
2 - Karta, która coś tam robi ale zasadniczo też jest gównem
3 - Karta przeciętne, może będzie z niej użytek
4 - Solidna karta
5 - Karta śwetna


The Ailing Spirit 1
Amulet of temporal perception 2
Barreness  3
Black Beast  2
Blessed Resilience 2
blessing of the beast 2 Mnie ta karta nie przekonuje, kosztem mastera dostajemy coś na kształt pseudo zwiększonego hand size, ja jej raczej nie użyje.
Bliss  1
blood tempering 1
Cavalier 4
Charge of the buffalo 3
Cheat the fates 3 Dałem więcej, bo przecież Tru mają presenca i moga oblozyc sie sprzętem bo z multiactingiem nie mają problemów.
Clockwerx 2
Code of Samiel 5
Command Performance 5 w politycznych córach, a tylko takie mają imho sens, must have, pewnie nawet w 2 sztukach
Dabbler 3 ktos tego uzyje na pewno
Decompose 1
Draeven softfoot  2
Ensconsed 1
Fanfare for elysium 4
Fractura 2
Great symposium 5
Harmony 2
Hatch the Viper 4/5  nie jest unikiem, efekt jak Horrid forma tyle ze permanenty
Hay ride 2
Hunger Moon 3 Nie widze przeszkód żeby w decku trzymać i to i Restricted Vitae
I am legion 4 solidna ale nie rewelacyjna
Infernal servitor 4 Na moje całkiem mocna karta
Joumlon Axe 3
Journal of hrorsh 3 będzie grała ale bez emocji z mojej strony
Knotted Cord 2 Bali mają Presence i Auspex
Member of the entourage 3 Daje defensa ale żal miejsca i akcji.
Minor curse 1
New moon sigil 2
Olid loa 1
Path of harmony 2
Path of service 2
Potio martyrium 2
Pressing flesh 1
Raw recruit 3
Research 2
Ritual scalpel 2
Scarlet lore 2
Shaal fragment 3
Shadowed eyes 1
Spirit claws 2
Strix 2
Summon history 4
Rising 4
Thicker than blood 4
Threading the path of orpheus 1
Trick the sick mind 1
Unleash hell's fury  5
Veneficti 5
Warding the beast 1


Jeszcze pozostałe karty:

As the Crow 3
Benefit Performance 3
Brick by Brick 3
Dagger 2
Death Seeker 5
Development 2
Diabolic Lure 2
Din of the Damned 2
Dive Bomb 3
Ears of the Hare 4
Evil Eye 3 - karta świetna ale wymagania gorsze :)
Faerie Wards 4
Flames of the Netherworld 2
Foldable Machine Gun 1
Gift of Sleep 3
Greater Curse 2
Gremlins 3
Groaning Corpse 4
Hexe 1
Hide the Heart 2
Hive Mind 5
Jar of Skin Eaters 2
Lead Fist 3
Lily Prelude 5
Lord of Serenity 3
Loving Agony 4
Maleficia 2
Masca 1
Mind of the Wilds 3
Mole's Tunneling 3 za efekt z animalismu
Momentary Delay 3
Morphean Blow 2
Off Kilter 3
Oppugnant Night 5
Outside the Hourglass 3
Penitent Resilience 2
Pocket Out of Time 2
Psalm of the Damned 3
Ravager 1
Safe Passage 2
Scobax 1
Scourge of Alecto 3 - za manewr
Shatter the Gate 3
Shattering Crescendo 2
Slake the Thirst 2
Stiff Contempt 1
Striga 2
Tend the Flock 3
Three's a Crowd 4
Tinglestripe  2
Under My Skin 2
Vaticination 5
Virtuosa 3
Visionquest 2
Voices of the Castle 3
Wider View 2





 

Zapisane
PVP Team

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 04, 2010, 02:55:12 pm »

alescie sie uparli na ten code of samiel...jakby mial zdolnosc placenia 1 mniej za valerena zamiast zyskiwania juchy, to dalbym 5 (sciezke mozna spalic, a tak masz potwora ktory zawsze morduje)
w chwili obecnej wole zagrac monstera i racka, oba za darmo
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 04, 2010, 02:58:47 pm »

Hide the Heart - 4
Command Performance - max. 3

EDIT: Niech wam bedzie, zaraz wkleje swoje oceny kart z library.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 04, 2010, 03:14:24 pm »

alescie sie uparli na ten code of samiel...jakby mial zdolnosc placenia 1 mniej za valerena zamiast zyskiwania juchy, to dalbym 5 (sciezke mozna spalic, a tak masz potwora ktory zawsze morduje)
w chwili obecnej wole zagrac monstera i racka, oba za darmo

Dude to jest moje zdanie, twoją opinie przeczytałem ale się z nią nie zgadzam. Kartę na pewno przetestuję, możliwe, że później zweryfikuję swoją opinię, jak na razie twierdzę, że jest mocna.

Ps. Pudel przecież nie masz czasu :P
Zapisane
PVP Team

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 04, 2010, 03:18:11 pm »

Skala ocen:
1 - ta karta jest bez sensu i nic nie robi
2 - karta, ktora czasem cos zrobi, ale jest zbyt cornercase/overcosted/za slaby effect zeby grac
3 - material na zajawkowy fun deck i nic poza tym
4 - dobra karta, ale sama z siebie decka nie tworzy, np. stealth z obfa, podsatwowy cept z auspexa itp. albo bardzo dobra karta, ktora nadaje sie jako 1-off w turniejowych deckach, bp. Ponticulus, Strange Day itp.
5 - karta, ktora definiuje turniejowe metagame, stanowiac podsatwe deckow tier1 i tier2, np. Villein, Deflection, parity Shift, Nocturn, Khazar's Diary

The Ailing Spirit 1
Amulet of Temporal Perception 2,5
Barreness 1,5 - karty z STR i MAL sa za slabe, zeby setup byl wart zachodu (jedyna dobra karta jest Evil Eye), normalnie dostala by 1, ale jest ciut lepsza od innych wiec dodatkowo +0,5
Black Beast 1
Blessed Resilience 1
blessing of the beast 4 - bdb karta, zalezy jak zlozyc AHri, ale 2-3 sztuki w decku moga pograc
Bliss 1
Blood tempering 1
Cavalier 4
Charge of the Buffalo 3
Cheat the Fates 2
Clockwerx 2
Code of Samiel 4 - w tradycyjnym podejsciu do !Sal ala Dude ta karta jest raczej slaba (bo za droga), ale w podejsciu bardziej w strone Auspex walla z supportem kilku kart z Val jest juz dobra
Command Performance 2 lub 4 - w wersji breed 2, bo nie ma slotow, w wersji bleed&vote z Freakami 4
Dabbler 3,5
Decompose 1
Draeven Softfoot  1
Ensconsed 1
Fanfare for Elysium 2,5 - te glosowania dla corek sa niestety slabe, szkoda slota na nie
Fractura 1
Great symposium 3,5 - imo nic przesadnie specjalnego, jak starczy slotow to 1 w decku i tyle
Harmony 2,5 - imo nie pogra i chory nadal beda slabe
Hatch the Viper 3 - wymaga zbyt egzotycznych dyscyplin
Hay Ride 2 - za bardzo cornercase
Hunger Moon 3
I am legion 4
Infernal servitor 3
Joumlon Axe 2 - jakby bylo non-unique to moznaby kombinowac na tym decka, jest unique wiec nigdzie nie pogra
Journal of Hrorsh 1 - ta karta nic nie robi
Knotted Cord 2
Member of the entourage 2 - szkoda slota i akcji
Minor curse 1
New moon sigil 2 - overcosted, dlatego nie pogra
Olid Loa 1
Path of Harmony 2
Path of Service 2
Potio Martyrium 1
Pressing Flesh 1
Raw recruit 2,5 - za duzo rzeczy musi sie wydarzyc, zeby ta karta cos robila
Research 1,5 - poki co nie widze zastosowania, ale ludzie beda probowac i moze jakis pros zlamie te mechanike
Ritual scalpel 2
Scarlet lore 1
Shaal fragment 2 - mozna ukrasc, szkoda akcji
Shadowed eyes 1
Spirit claws 2 - wymaga zbyt egzotycznych dyscyplin
Strix 1
Summon history 3 - material na zajawkowy fun deck, nic specjalnie dobrego
Rising 2 lub 4 - jesli uda sie znalezc deck, zeby to konsystentnie grac, to 4, jak nie to 2
Thicker than blood - 3 lub 5 - jesli BB da sie zlozyc, ze beda w stanie osiagnac pulap tier 2,5 to sklonny bylby dac 5, watpie w to jednak, wiec blizej tej karcie do oceny 3
Threading the path of orpheus 1
Trick the sick mind 1
Unleash hell's fury 4 - bardzo dobra karta, ale sama z siebie decku nie tworzy
Veneficti 4 - jw.
Warding the beast 1

As the Crow 2 - i tak maja for i Freaki, ta karta wiele nie zmieni
Benefit Performance 1 - niegrywalne, Con Boon lepszy
Brick by Brick - 3,5
Dagger 1
Death Seeker 3,5 - karta jest bardzo dobra, ale !Sal nadal sa za slabi zeby dac jej wyzsza ocene
Development 1,5 - patrz Research
Diabolic Lure 1,5 - karta dostala 1, +0,5 za cycki na obrazku
Din of the Damned 1
Dive Bomb 2
Ears of the Hare 4
Evil Eye 2 - za malo jest dobrych kart z MAL, zeby sie bawic w setup
Faerie Wards 2 - overcosted
Flames of the Netherworld 2
Foldable Machine Gun 1 - Magnum lepszy
Gift of Sleep 4 - darmowy stealth jest dobry, bo jest darmowy, ale bez podniety
Greater Curse 1
Gremlins 2 - wole bledowac z Governa i dodawac darmowy stealth z MYT
Groaning Corpse 2 - Carrion Crows dla Samedich, sama w sobie jest dobra, ale nie pogra, bo Samedi sa katastrofalnei slabi niestety
Hexe 1
Hide the Heart 4 - ta karta jest bardzo dobra do walla na !Sal w wersji bardziej ala weenie Auspex
Hive Mind 3 lub 5 - patrz Thicker than Blood
Jar of Skin Eaters 1 - ta karta nic nie robi, ma pierdylion wymagan i spada po 1 uzyciu -> ja spasuje
Lead Fist 2
Lily Prelude 2 lub 3 - w wersji z Embracami szkoda krwi = 2, w wersji z Voterami mozna tym grac, ale bez szalu = 3
Lord of Serenity 1
Loving Agony 4 - bardzo dobra karta do !Sal Aus Walla
Maleficia - 1
Masca 1
Mind of the Wilds 2 - kto blokuje akcje aus ani?
Mole's Tunneling 4
Momentary Delay 1 - ten sam problem co Notorious Brutality - za duzo wymagan
Morphean Blow 2 - ten z odtapka lepszy
Off Kilter 2 - moze nawet 1, wg mnie ta karta nic nie robi i nigdzie nie pogra
Oppugnant Night 3 lub 5 - patrz Thicker than Blood
Outside the Hourglass 3
Penitent Resilience 2 - Seduction z FOR OBE i nic poza tym, zbyt cornercase
Pocket Out of Time 3,5
Psalm of the Damned 1,5
Ravager 1
Safe Passage 1
Scobax 1
Scourge of Alecto 1
Shatter the Gate 3
Shattering Crescendo 2,5
Slake the Thirst 2
Stiff Contempt 1
Striga 1
Tend the Flock 2 - w Cybelotronie szkoda slota, w innych deckach raczej nie ma samych Baali w krypcie
Three's a Crowd 3 lub 5 - patrz Thicker than Blood
Tinglestripe 2 - efekt z manewrem jest ok, ale nie ma decku dla teh karty
Under My Skin 2 - efekt jest dobry, ale nie ma gdzie grac, bo THN jest za slabe
Vaticination 3 lub 5 - bardziej 3, ale moze uda mi sie (albo komus innemu) zlamac powerbleeda na TEM, poki co mimo prob ciezko zrobic z tego decka cos wiecej niz zajawkowy fun deck... ale nie trace nadziei ;)
Virtuosa 4 - 1-off w niektorych wersjach decku DoC
Visionquest 1
Voices of the Castle 2
Wider View 1
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 03:42:48 pm wysłana przez Pudel »
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 04, 2010, 03:18:48 pm »

Cytuj
Nie doceniasz dabblera. Zdecydowanie nie doceniasz.
mozliwe, po prostu, w tym momencie nie widzze talii, gdzie by sie sprawdzil, ale przyznaje, ze jakos specjalnie takiej talii nie szukalem
Cytuj
A potrafi dać nawet z 2/3 krwi na turę gry jest bardzo dobrą kartą.
dziala tylko raz na ture, wiec nie da 2/3 krwi
Cytuj
Ja sie z czescia ocene nie zgadzam, (imo troche zawyzone niektore, duzo kart z 2 wg mnie powinno miec 1, a te z 3 powinny miec 2
dobrze ze nie wszyscy sie zgadzaja, byloby nudno. Zaznaczylem zreszta, ze jest to moja calkowicie subiektywna ocena. Wiele ocen 2  i 3 wynika z tego, ze traktuje ten dodatek jako zrodlo dla bardzo wielu fun deckow a sporo kart ktore tak ocenilem do tych talii sie przyda. 1 zarezerwowalem dla typowych tapet ktore nie przydadza sie nikomu, nawet casual playerom. ocene reszty wrzuce pozniej



Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 04, 2010, 03:43:18 pm »

Dojechalem z library - patrz 2 posty wyzej. Krypta bedzie po obiedzie. :)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: HttB review by Alek - erki
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 04, 2010, 04:22:30 pm »

Cytuj
Nie doceniasz dabblera. Zdecydowanie nie doceniasz.
mozliwe, po prostu, w tym momencie nie widzze talii, gdzie by sie sprawdzil, ale przyznaje, ze jakos specjalnie takiej talii nie szukalem
Cytuj
A potrafi dać nawet z 2/3 krwi na turę gry jest bardzo dobrą kartą.
dziala tylko raz na ture, wiec nie da 2/3 krwi

Tura gry to nie tura gracza.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.