Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Zasadnicze pytanie  (Przeczytany 3159 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Zasadnicze pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Września 15, 2010, 06:47:11 pm »

jak już będę mógł pić :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Zasadnicze pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: Września 15, 2010, 11:17:24 pm »

ten lobbying za wegrami to jeden post wegra, notabene zlany przez pare dni, odpowiedzial jakis zabojad tylko
poza tym ludzie mocno psioczyli na ostatnie EC u wegrow, wiec bym sie tym zbytnio nie przejmowal

jakbym byl w PL w tym czasie (nie wiem, moze bede :D czas pokaze) to ze swojej strony nie widze problemu zeby sie tym zajac
temat jest zdecydowanie do wyjecia
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Zasadnicze pytanie
« Odpowiedź #17 dnia: Września 16, 2010, 06:08:05 am »

Wedlug mnie rowniez juz chyba czas zeby sie pokazac. Jak nie - to pewnie Finowie dostana EC, moze Angole - z tego co wiem tam jeszcze nigdy sie nie odbylo.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Serek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 496
    • Zobacz profil
Odp: Zasadnicze pytanie
« Odpowiedź #18 dnia: Września 16, 2010, 09:39:20 am »

Nie wiem co w chodzi w zakres organizacji takiego eventu bo zwyczajnie nigdy na takim nie bylem. Mam doświadczenia ze sportu i wydaje mi sie ze to sporo roboty ale z chęcią pomogę. Mam znajomka ktory robi nadruki i hafty moze cos taniej dałoby sie zorganizowac. Jakies suweniry w postaci koszulek lub chociaż jednakowe koszulki dla sędziów. Generalnie wydaje mi sie ze jak robic to tak zeby wszyscy o nas pamiętali.
Pomyslalem jeszcze o jakims ewentualnym sponsoringu ze sklepów z grami. Moze dalo by rade zorganizowac jakies srodki wzamian za reklame. Mozna by tez puscic finaly w necie i takie tam bajery. Ja sie na tym nie znam ze strony technicznej ale na pewno mamy jakis dobruych informatykow we vtesie w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 09:43:40 am wysłana przez Serek »
Zapisane
Brak;)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Zasadnicze pytanie
« Odpowiedź #19 dnia: Września 16, 2010, 09:57:19 am »

a wg mnie zgubilismy sens przedsiewziecia. Oczywiscie uciesze sie bardzo jesli EC beda w Polsce, ale w tym momencie najwazniejsze jest zeby wogole sie gdzies odbyly. Jesli princowie, orgowie, itp. zamiast skupic sie teraz na tym co zrobic zeby vtes przetrwal na duza skala, zaczna walczyc o to kto ma organizowac nastepne mistrzostwa, to wszystko zawali sie przed oplywem jednego roku
Zapisane

Serek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 496
    • Zobacz profil
Odp: Zasadnicze pytanie
« Odpowiedź #20 dnia: Września 16, 2010, 10:08:45 am »

Moim zdaniem jedyne co mozemy zrobic to pokazac ze ta gra zyje. Jak imaczej mozemy zadzialac?
Zapisane
Brak;)

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Zasadnicze pytanie
« Odpowiedź #21 dnia: Września 16, 2010, 10:36:22 am »

Ooo ja bede lobbowal za Anglia :D
Zapisane