Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Szczecin  (Przeczytany 294180 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin
« dnia: Listopada 03, 2010, 09:49:10 pm »

Xiążę:
Mirosław Laskowski (Angmar)
E-mail: miroslaw-laskowski@o2.pl

Ancillae:
Paweł Wohlert [3880010] (Wahu)
Remek Flasiński [8020016] (SLave) E-mail: slave2lacey@gmail.com, remigius_f@yahoo.co.uk; tel: 0048 500511890
Radosław Flasiński [8020017] (Rödrück)
Paweł Rumiński [9060001] (Caesar)
Marcin Rumiński [9060002] (tohuwabohu)
Karolina M [9060014] (Slanesz)


Neofici:
Paweł Kamienowski [1950002] (Paulus)
Marcin Korinis [9060005]
Andrzej Oryl [9060015] (Mordka)


Elizja:


Spotkania:
Pomimo malejącej liczby dostępnych schronień, ostatnie miesiące były światkami zbierania się co raz to liczniejszej grupy graczy. Dobrze rokuje to na przyszły rok. Pokazuje jednocześnie, że to czego potrzebuje polskie środowisko VTES najbardziej to... świeża krew. Nowi gracze są siłą napędową każdej karcianki. Bez nowych graczy schronienia nie będą potrzebne, bowiem populacja wymże, i nie będzie już komu zapalać lamp gazowych o zmierzchu.

Zwyczajowo spotykamy się w niedziele. Czasem w soboty, gdy do gry wkracza również Kapitan Morgan. Gramy raz w tygodniu, ale regularnie. I tak ciężko byłoby nam się do kupy zebrać częściej. Wiadomo... praca, dom, obowiązki, przykre wypadki losowe... Dlatego stawiamy na stabilność. W razie potrzeby, jesteśmy oczywiście gotowi poświęcić inny dzień tygodnia na spotkanie przy VTESie, ale dobrze byłoby zgłosić takowe zapotrzebowanie z wyprzedzeniem.

Spora część szczecińskiej ekipy spotyka się w środowe wieczory, aby przeżywać karciane przygody w świecie Pieśni Lodu i Ognia. Spotkania najczęściej odbywają się w Kanie. Przychodzą tam w ów czas również ludziska Biegające po Sieci, przesuwające pionki po planszy, czy wodzące palcem po mapie. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Zgodnie z wnioskiem Marcina Rumińskiego, do czwartku każdego tygodnia powinniśmy zadeklarować gotowość bojową na nadchodzący week-end. Zachęcam do forumowej aktywności. Jak nas widzą, tak o nas opowiadają. Jeśli komuś nie pasuje niedziela, może każdorazowo zaproponować inny termin. Najlepiej z nominacją sceny, na której chciałby wystąpić.


SEPTEMBER 2766 AVC
23ego dnia Miesiąca Wrzosów odbyło się Szczecińskie Conclave. Zgromadzeni dokonali wyboru nowego Xięcia, który administrować będzie miastem z ramienia VEKN. Xięciem Szczecina wybrany został Mirek Laskowski. Jako opiekun szczecińskiej playgroupy, jest on odpowiedzialny za organizowanie regularnych spotkań i werbunek nowych graczy. Cieszy mnie bardzo zapał, z jakim zabrał się do pracy. Życzę, coby starczyło go na długie lata.

DECEMBER 2766 AVC
Zakończyliśmy kolejny już sezon Polskiej Ligi VTES. Gratuluję szczecińskim graczom poprawy wyników rdr. Jeszcze bardziej gratuluję poprawy frekwencji. W każdej imprezie wzięło udział średnio 2,(5) Szczecinianina wobec 2,5 w roku wcześniejszym. Zmiana symboliczna, ale cieszy. Razem z Częstochową wprowadziliśmy do Ligi największą liczbę uczestników – 10 graczy. W rankingu playgroup Santha zajęliśmy drugi rok z rzędu czwarte miejsce. W 2767 celujmy w podium!

JANVARIVS 2767 AVC
Turniej w Szczecinie rozegrany już w pierwszą sobotę roku otwiera szósty sezon Polskiej Ligi VTES. Na turnieju zjawia się siedemnaścioro graczy ze Szczecina, Nowej Soli i Bydgoszczy.

MARTIVS 2767 AVC
Paweł Rumiński zwycięża w turnieju ligowym rozgrywanym w Bydgoszczy.

IVNIVS 2767 AVC
Dzięki ubiegłorocznemu zwycięstwu Jakuba Baranowskiego w Nowej Soli, Mistrzostwa Polski VTES zawitały do Szczecina. Odbyły się w Piwnicy Kany, a całkowity koszt postawienia turnieju wyniósł 3740 ZLP. W Mistrzostwach udział wzięło 24 graczy z całego kraju. Nowym Mistrzem Polski został Poznaniak - Maciej Frankowiak, który tytuł wygrał przy wydatnej pomocy Imbued.

NOVEMBER 2767 AVC
Marcin Rumiński zwycięża w turnieju ligowym rozgrywanym w Nowej Soli.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2018, 09:52:38 am wysłana przez SLave »
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2010, 10:04:25 pm »

POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAĆ PRZYKŁAD!!!!!!!!!!!!!!!

:)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 05, 2010, 06:50:04 pm »

Wpadam po 13 na kilka dni do miasta, uda sie zorganizowac jakies granie ?
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 05, 2010, 06:59:36 pm »

Myślę, że i owszem. Jutro zbiera się ekipa, to wszystek pijawki uświadomię w twoim zamiarze, i na pewno coś wymyślimy. Jak będziesz wiedział konkretniej w jakich dniach nas odwiedzisz, to daj znać. Grę w tygodniu ustawić jest zawsze ciężej, więc im wcześniej się zacznie, tym lepiej.
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 06, 2010, 11:57:36 pm »

Jestem dostepny od poniedzialku 15 do piatku :)
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 06, 2010, 11:59:56 pm »

MOga Cie nie poznac, hehehe. ;)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

tohuwabohu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 404
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 09, 2010, 04:11:37 pm »

Co z czwartkowym graniem?Cezar juz potwierdzil, ze sie pisze.
Zapisane
"gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo"

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 11, 2010, 12:57:02 pm »

jakis update ?
Zapisane

tohuwabohu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 404
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 11, 2010, 08:04:17 pm »

Ja moge grac w tygodniu tak po 16, a Slave mowil, ze moze grac w czwartek chyba, ale o ktorej godzinie to nie wiem
Zapisane
"gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo"

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 11, 2010, 09:10:55 pm »

W nastépnym tygodniu pracujé w godzinach 8.00 - 16.00, wiéc 16 mnie odpowiada. Jak mówilem Marcinowi, mnie zdecydowanie najbardziej odpowiada czwartek. W sumie, jest to jedyny dzien pewny na 100%.
Zapisane

tohuwabohu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 404
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 19, 2010, 05:54:33 pm »

Panowie jak zapatrujecie się na granie w niedzielę, bo z taką propozycją wyszedł Mirek? Wiem, że to będzie po turnieju w Nowej Soli, więc z ochotą na granie będzie kiepsko, ale trzeba by jemu jakoś zrekompensować to, że nie miał jak się zabrać z nami...
Zapisane
"gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo"

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 19, 2010, 06:05:00 pm »

Rödrück na samą myśl o tak znacznej dozie VTESa wpadł w szał, i do chwili obecnej nie może zeń wyjść. A może to dlatego, że mu White Wolf numer wyciął. I to na dwa dni przed turniejem. Tak czy owak, ja jeszcze planów, poza zakupami, na ten dzień nie posiadam. Jako, że raczej żadne się nie pojawią w najbliższym czasie (Kasieńka jest w Chociwlu, i wie, że jadę do Nowej Soli), to od południa mam wolne.
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 23, 2010, 08:30:36 pm »

Najblizsze spotkanie wampirzej braci w piátek po poludniu. Zaczynamy o 16.30, a ciágniemy tak dlugo jak bédá chétni. Proszé pisac kto moze i w jakich godzinach.

EDIT:
W piátek nie gramy. Gramy w soboté od 11 AM na Jana Kazimierza. Fajnie, ze sié komukolwiek chcialo napisac.  :(

EDIT II:
No, nareszcie sobie pograliśmy. Zabawa była przednia, choć, oczywiście, wszyscy się spóźnili. Ale przynajmniej troszkę potestowaliśmy decki. Zagraliśmy pięć gier. Sam dotarłem do miejsca mojego zamieszkania po 10 PM. I tak sobie myślę, że trza to będzie powtórzyć. Najlepiej w przyszłym tygodniu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:32:31 pm wysłana przez SLave »
Zapisane

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 30, 2010, 09:17:18 pm »

Widze ze tu sie teraz sporo pozmienialo :P widze tez ze jestem goscinnie traktowany przez naszego Princa  :smileysmoker: ale mam dobre wiesci moze uda mi sie wciagnac do gry dwoch nowych graczy i w zwiazku z tym mam pytanko czy macie moze jakies startery na sprzdaz lub mozecie szybko je zalatwic i w jakich i jakie klany :D na razie luzne pytanie bo kumple raczej nie maja precyzowanych planow ale chialem juz od razu zapytac jakie sa mozliwosci co do zalatwienia starter deckow :D byc moze sie w koncu cos ruszy w naszym wampirzym tpwarzystwie i dolaczy do Nas swieza krew  :twisted:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2010, 09:55:31 pm wysłana przez Angmar »
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 30, 2010, 09:48:08 pm »

swieża sie pisze :D
Zapisane