Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Szczecin Open 2010  (Przeczytany 6410 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2010
« dnia: Listopada 19, 2010, 06:56:55 pm »

Szczecin Open 2010

18 Grudzień 2010
11 AM - 9 PM

Lokalizacja: 997, Piastów 10, Szczecin
Wpisowe: 20 PLN
Rundy: 3R + F
Time Limit: 2H (każda runda + finał)
Info: 500511890

Mapa Drogowa:

11:01 - 11:49 Zapisy
11:50 - 13:50 Round I
14:00 - 16:00 Round II
16:01 - 16:44 Przerwa
16:45 - 18:45 Round III
18:55 - 20:55 Finał

Droga przez mękę:

Jeśli ktoś tutaj mieszka, to wie jak trafić. Jeśli ktoś przyjedzie pociągiem, choć takich pewnikiem nie będzie, to wysiada na dworcu SZCZECIN GŁÓWNY. Po opuszczeniu pociągu wspinamy się na kładkę, i, tym razem, odwracamy plecami do miasta. Po zejściu z kładki wsiadamy w autobus 75, i pędzimy pięć przystanków. Wysiadamy na BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, i cofamy do KFC. Na placu pozostaje skręcić w lewo, i idąc prosto dzwonić do SLave'a. Alternatywnie, można dzwonić jeszcze z pociągu, zbliżając się do Szczecina, wtedy SLave może pofatygować się na dworzec osobiście, i przeprowadzić przybyłych uliczkami miasta do miejsca... docelowego.

Słowo od organizatora:

Tak, mieszkam w Szczecinie. W tym Szczecinie. Nad morzem. Wiem z doświadczenia, że nikt tutaj nie zajeżdża. A, jeśli już, to nie z własnej woli. Dlatego też nie spodziewam się wielu gości. Prawdę powiedziawszy, będę zdziwiony, jeśli ktokolwiek przyjedzie na ten turniej. Nie muszę przypominać, że dla lokalnych pijawek jest to pozycja obowiązkowa. Tymniemniej, godziny turnieju zostały opracowane z uwzględnieniem zeszłorocznego rozkładu jazdy PKP. Dlaczego? Ano dlatego, że do końca roku nie odbędzie się już w bliskiej okolicy żaden turniej VTES. Turniej w Szczecinie nie ma być konkurencją dla Pszczyny. Jeśli ktoś miałby wybierać, to osobiście bym go zachęcał do wyboru Season Finalé. Jak będzie mnie stać, to może nawet sam się wybiorę, coby obaczyć co tam się będzie działo, ale, póki co, daję temu 40%. Jest to raczej propozycja dla wampiórków niedobitków z północnej Polski, którzy do Pszczyny się nie wybiorą. No i dla wszystkich Szczecinian. Przypominam. Obecność obowiązkowa.



« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2010, 02:22:41 pm wysłana przez SLave »
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 19, 2010, 11:32:08 pm »

Troche mnie uprzedziles, bo chcialem zrobic doroczny turniej gwiazdkowy, zamykajacy sezon, w Bydzi wlasnie tydzien przed Swietami...

No nic, od nas pewnie ciezko bedzie ludzi zebrac na przyjazd do Szczecina, ale sie zobaczy.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 03, 2010, 05:03:58 pm »

Cale szczescie wekend wolny i po wyplacie :D
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 03, 2010, 09:36:20 pm »

To mnie cieszy. Może dorównamy Łodzi, i będzie nas osiem pijawek.  8)

A teraz czas na deklaracje. Dajmy na to... cztery dni. Jak nikt się nie zdeklaruje, to opłacę jedynie przestrzeń życiową dla dziesięciu osób. Niestety, w naszym pięknym mieście ceny za lokal są drastyczne, i ciągle rosną. A mnie nie stać na wyrzucanie środków finansowych w błoto.

BTW, boosterki już lecą z USA, tak więc na wstępie jeden dla każdego będzie (w uznaniu za przybycie). Niestety, są co rusz to droższe, więc jest to ostatni turniej w Szczecinie z tak małym wpisowym.
Zapisane

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 03, 2010, 10:20:42 pm »

mowiac ze ciesze sie ze po wyplacie nie martwilo mnie wpisowe tylko czy starczy mi na piwo ktore zawsze w sporej ilosci pochlaniam na turniejach :P szkole sie w stylu gry pijanego Angmara :P
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 04, 2010, 01:12:12 pm »

Szczerze mówiąc, to ja bym bardzo chętnie przyjechał - chociażby dlatego, że nigdy w Szczecinie nie byłem. Mam akurat pociąg, który do Szczecina dociera o 11 planowo, ale właśnie - planowo ;/ Wiem z doświadczenia (i pewnie nie tylko ja), że przy takiej pogodzie na pociągi raczej liczyć nie można...

Niemniej będę myślał o przyjeździe. Serio mówię :wink:

Dajcie tylko znać, czy jakbym przyjechał w piątek w nocy, to znalazłoby się miejsce żebym mógł przekimać u kogoś (ewentualnie zwarzywić się jak bóbr) :D
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 04, 2010, 02:51:59 pm »

Warzywić to się lepiej po turnieju. Zwłaszcza, że w lokalu będzie można zostać. Albo zakupić jakąś włoszczyznę, i się gdzieś zaszyć. U mnie nie, ale z pewnością lokum się jakieś znajdzie. Z tym problemów nie będzie. Jak będziemy wiedzieć na przód, ma się rozumieć. Tylko, coby na turnieju kontaktować. Bo frajda mniejsza, gdy się nie wie w którą stronę do preya.

Zapraszam kolejne osoby.  :D
Jak będzie trza, to się kilka minut zaczeka. Ale PKP kursują cacy. Ja tam lubię jeździć koleją.  :P
Zapisane

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 04, 2010, 03:07:50 pm »

Kiedys mozna bylo sie ladnie napierdolic u silvera a jak znudzilo Ci sie chlanie, grane na X360 albo zarcie pizzy to nawet cos sie pospac dalo :>
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:23:55 pm »

Bedzie jeszcze 2 nowych graczy ktorych wciagam do Vampira :D mozliwe ze jak sie  z nimi pogada bedzie mozliwosc noclegu u nich :D
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 05, 2010, 11:27:41 pm »

Słuchajcie ale ja poważnie pytałem o ten nocleg z piątku na sobotę - może się okazać, że inaczej się nie dostanę...

Pomijam fakt, że w każdej chwili może się okazać, że muszę pracować - no ale nie popadajmy w pesymizm :)
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:41:23 am »

O nocleg to sie nie martw. Daj tylko znac dwa dni na przód, ze bédzie potrzebny. After all, The Fifth Tradition is Hospitality.
Zapisane

morgon82

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 06, 2010, 11:24:39 pm »

Nowa Sól debatuje nad przyjazdem w liczbie około 4 osób, ale raczej pociągiem. Dam znać jak tylko coś ustalimy (najpóźniej w sobotę wieczór).

Tak przy okazji to gdzie konkretnie kupujecie boostery? :)

EDIT: na chwilę obecną ustaliliśmy że pociągiem nie da się do was dostać wcześniej niż po 13:00 i to tylko jeśli się nie spóźni na przesiadkę (10 minut różnicy) o ile rozkład się nie zmieni bo jest ważny tylko do 11.12.2010 - LOL. Jest jeszcze autobus po niezbyt przystępnej cenie którym byśmy byli gdzieś przed 6:00 rano w szczecinie :\

Wniosek: Jak ktoś jedzie samochodem z Wrocławia albo innego południa przez Nową Sól albo Zieloną Górę i ma wolne miejsca to proszę o kontakt!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 11:55:19 pm wysłana przez morgon82 »
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 07, 2010, 06:49:05 am »

Ja juz obczajam pociagi ale niestey nie dam rady jechac na dwa turnieje tydzien po tygodniu...
Zreszta ceny biletow sa komiczne ;). Z Poznania maja dobre polaczenie i jest tylko 2h20min jazdy wiec moze Paczek z ekipa sie narysuja :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 07, 2010, 06:18:53 pm »

na chwilę obecną ustaliliśmy że pociągiem nie da się do was dostać wcześniej niż po 13:00 i to tylko jeśli się nie spóźni na przesiadkę (10 minut różnicy) o ile rozkład się nie zmieni bo jest ważny tylko do 11.12.2010 - LOL.

To ja na prawdé nie wiem jak wy to ustalaliscie. Ja wlasnie, miedzy innymi, z mysla o was sporzádzalem mape drogowá. I sprawdzalem poláczenia z kilku miast, gdzie zyjá krwiopijcy. Oczywiscie, rozklad sie zmienil, ale:

Nowa Sól   18.12.10      05:54      6731   Regio Przewozy Regionalne, tylko 2 kl.  Zielona Góra     06:26   
Zielona Góra        06:31      R 5830   Regionalzug  Rzepin     07:56      
Rzepin        08:08      7821   Regio Przewozy Regionalne, tylko 2 kl.   Szczecin Główny     10:51   
Zapisane

morgon82

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2010
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 07, 2010, 07:30:04 pm »

Sprawdzałem połączenia na stronie PKP to ciągle pokazywało mi połączenia Nowa Sól -> Zielona Góra -> Poznań -> Szczecin. Powiedz mi jak to znalazłeś. Jedna rzecz która mi się zaczepiście nie podoba w tym co znalazłeś to czas na przesiadkę bo jeden pociąg spóźni się 5 minut i będziemy w dupie. No ale kij z tym, do zielonej to da rade nawet autem lub autobusem podjechac, byleby do tego rzepina dojechał na czas. Gdzie to szukałeś?
Zapisane