Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?  (Przeczytany 3583 razy)

Paweł

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 186
  • czekaj tatka latka
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 07, 2010, 01:45:38 pm »

i PIJAKI !!!

bo każdy pijak to złodziej!

;)
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 07, 2010, 01:53:02 pm »

Raczej każdy złodziej to pijak  :P
Zapisane
PVP Team

morgon82

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 07, 2010, 05:07:39 pm »

U nekha w sklepiku są po 8.

Teraz w promocji to po 6 ;) Nie pierwszy i nie ostatni raz człowiek popełnił błąd. Ale nie ma co się tu nawet na żarty wyzywać od złodzieji, w końcu towar jest wart tyle ile kupujący zgadza się za niego zapłacić. W karciankach zawsze tak było że jeden sprzeda Ci po wartości a dziesięciu chce na Tobie zarobić. Norma. Z mojej strony sam zrobiłem niewiele deali na tym forum bo duża część z nich wydawała się dla mnie co najmniej niekorzystna, ale były też takie które dopiero po czasie okazały się niekorzystne jak już łyknąłem. Tak czy siak pomijając ceny sklepowe wartość karty jest rzeczą względną, szczególnie jak się potrzebuje kilku kart z jakiegoś dodatku a kupowanie boxa czy nawet boosterów wychodzi drożej to nawet przepłacając parę złotych wychodzi się na swoje niż potem mieć pół szafy kart w domu i wyklejać tapetę.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 07, 2010, 05:24:55 pm »

Alek!!!! Nawyzywam Ci jak do mnie przyjedziesz!!!! :)

A potem sie upijemy z pełną kulturą :0
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 07, 2010, 06:05:05 pm »

Nie ma czegoś takiego jak zdzierstwo. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania. Jak nie odpowiada cena to nie kupisz i tyle.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 07, 2010, 10:30:48 pm »

w sumie jak sie z kims dogadujesz "w cztery oczy" to milo by bylo, jakby ktos ci powiedzial ze karta x jest zbanowana, tak jakby kultura zobowiazuje. przynajmniej z mojego punktu widzenia, pamietam ze zawsze ludziom mowilem co i jak.
w kazdym razie juz wiesz :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 07, 2010, 11:13:04 pm »

Ja to nawet mowilem ludziom jak cos chcieli kupic, ze jest do dupy i nie warto tym grac, mimo ze nie bylo zbanowane. :D Ale moze to dla tego, ze mam za miekkie serce. :P
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 08, 2010, 12:06:45 am »

jak mawia moja matka - jak sie ma miekkie serce to trzeba miec twarda dupe :D

ale serio, gramy w niszowa gre ktora wlasnie wypadla z produkcji. kazdy gracz jest cenny. leszczenie ludzi w takich okolicznosciach (pomijajac mentalnosc leszczenia w ogole) jest lekkim nieporozumieniem. to nie jest wycieczka ad personam tylko stwierdzenie faktu
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 08, 2010, 06:42:34 am »

Patrzac z innego punktu widzenia mozna powiedziec, biznes t obiznes. Karta jest warta tyle ile ktos chce za nia dac.
Oczywiscie co innego, jesli ktos wciska innemu graczowi zbanowany shit, ale jesli ktos chcialby mi dac 30 PLN za bondinga, to czemu nie ??
Oczywiscie mowie, ze przeplaca itp. ale jesli jest chetny nie widze w tym nic zlego.
Swoja droga Edge Explosion w sklepie jest za 20 PLN... WTF ??
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 08, 2010, 09:55:17 am »

Cytuj
eraz w promocji to po 6  Nie pierwszy i nie ostatni raz człowiek popełnił błąd. Ale nie ma co się tu nawet na żarty wyzywać od złodzieji, w końcu towar jest wart tyle ile kupujący zgadza się za niego zapłacić. W karciankach zawsze tak było że jeden sprzeda Ci po wartości a dziesięciu chce na Tobie zarobić. Norma. Z mojej strony sam zrobiłem niewiele deali na tym forum bo duża część z nich wydawała się dla mnie co najmniej niekorzystna, ale były też takie które dopiero po czasie okazały się niekorzystne jak już łyknąłem. Tak czy siak pomijając ceny sklepowe wartość karty jest rzeczą względną, szczególnie jak się potrzebuje kilku kart z jakiegoś dodatku a kupowanie boxa czy nawet boosterów wychodzi drożej to nawet przepłacając parę złotych wychodzi się na swoje niż potem mieć pół szafy kart w domu i wyklejać tapetę.
Nie wiem jakie miales doswiadczenia na forum z dealami, wiec trudno stwierdzic mi cos na 100%, moge tylko powiedziec ze z mojego punktu widzenia sytuacja wyglada nieco inaczej. Napisales ze jedna osoba sprzeda Ci po wartosci, a pozostale chca zarobic. A co to Twoim zdaniem znaczy po wartosci? Prawda jest taka, ze jedyne obiektywne kryterium jakie mozemy tu przyjac to cena ryknowa karty. Oczywiscie nie sa one ustalone odgornie i spisane na kamiennych tablicach ale mimo wszystko pewne karty wiekszosc osob grajacych we vtesa ceni bardziej niz inne. Ja rozumiem ze chcialbys dostac np. parity shifty po 5pln, ale jesli ktos proponuje ze sprzeda je za 30 to nie oznacza, ze chce na Tobie jakos specjalnie zarobic, czy Cie zleszczyc, po prostu taka jest ich cena rynkowa. Z mojego punktu widzenia to ten, ktory proponuje ze da za nie 5 pln probuje zleszczyc sprzedajacego. Patrzac na przyklad, w ktorym mi pisales, ze dostales pelletiera za 3pln, wiec tewnie tyle jest warty, smiem twierdzic, ze na tych 10 deali, o ktorych wspomiales prawdopodobnie 2-3 osoby daly ceny za wysokie, wiekszosc dala mniej wiecej rynkowe, a ta jedna osoba, o ktorej napisales, ze chciala sprzeda po wartosci po prostu dala cene znacznie ponizej wartosci. Osobiscie przy sprzedawaniu kart zawsze daje ceny nizsze niz rynkowe (a juz przewaznie znaczne nizsze niz sklepikowe) ale na pewno nie bede ich oddawal np. za 25% ich ceny. Dla mnie maja one swoja wartosc. Sam nie dostalem ich za darmo, a za wieloma musialem sie niezle nabiegac. Zdobycie niektorych czesto zajelo mi lata. Nie zapominajmy ze vtes to gra kolekcjonerska, a nie puszki z groszkiem na polce w hipermarkecie. To jest czesc jej uroku. Dlatego wkurwia mnie jak ktos pisze, ze chce jakies karty po rozsadnych cenach i jak proponuje np. 50% cen rynkowych, a ta osoba stwierdza, ze to drogo, bo ktos kiedys oddal mu takie taniej. Kto tu kogo probuje leszczyc? A takich osob jest IMO na tym forum wiecej niz tych, ktorzy probuje sprzedawac po wygorowanych cenach.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2010, 10:02:24 am wysłana przez alek »
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 08, 2010, 10:03:52 am »

pieknie to napisałeś :)

Dobra, skończcie już pierdolić. Z włąsnego doświadczenia wiem ze wszystkie takie deale trzeba załatwiać privatnie a nie roztrząsać na forum. Ja akurat sie napierdalam z tego wszystkiego bo już mi dawno broda urosła i mam to w rzyci :) ale niektórzy widze traktują temat serio.
BTW sam płaciłem z za paritki 20pln a peletiera oddałem za 3pln :) czyli widać że uwielbiam skrajności. Karta zawsze jest warta tyle ile potencjalnie ktoś za nia zapłaci a nie tyle na ile jest wyceniana.

Pzdr i do zobaczyska w sobotę!!!!!
:)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 08, 2010, 11:17:13 am »

Najlepiej przy wódzitsu załatwia się dile hehe
Zapisane

morgon82

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Box NoR - czyli ile otworzyć żeby starczyło?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 08, 2010, 12:24:36 pm »

Skończmy bo i tak jest po temacie, a tylko niepotrzebna spinka się może z tego zrobić bo każdy ma inne doświadczenia a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (S/K).
Zapisane