Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: EC 2011 - Info  (Przeczytany 1188 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
EC 2011 - Info
« dnia: Lutego 10, 2011, 06:17:58 pm »

Dla wszystkich zainteresowanych co dzieje się z EC 2011 :)

1. W przyszłą sobotę tj. 21.02 jestem w Warszawie na spotkaniu w sprawie EC 2011

2. Jeśli wszystko wypali, będziemy składać wniosek o dofinansowanie EC 2011 - myślę, że realny termin decyzji o ewentualnym dofinansowaniu to początek kwietnia.

3. jeśli otrzymamy pozytywną decyzję odnośnie wsparcia finansowego-od razu dogrywamy szcegóły z hotelem. Jeśli nie otrzymamy decyzji pozytywnej...no cóż, wtedy wprowadzamy wariant B nad którym też pracuję ale nie zakładam, że będzie konieczny :)

Tyle na razie
Pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 10, 2011, 07:14:26 pm »

Tak z czystej ciekawości, do kogo ten wniosek zanosicie? Tzn. kto miałby dofinansować EC ?
Zapisane
PVP Team

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 10, 2011, 07:25:31 pm »

Zawsze można założyć stowarzyszenie, uzyskać dla niego status Organizacji Pożytku Publicznego, a EC zorganizować z 1% podatku przekazanego przez graczy na tę organizację  :D
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 10, 2011, 07:31:51 pm »

Teraz troche juz za pozno na liczenie na ten 1% podatku (rejestracja stowarzyszenia troche trwa). Tak czy siak, na pewno latwiej otrzymac dotacje jesli stowarzyszenie ma osobowosc prawna. Juz to przerabialem dwa lata temu. Masakra - statuty, zarzad, itp. itd.

Tak czy srak, sprobowac trzeba bo warto.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 10, 2011, 07:36:47 pm »

cool czekam na informacje o hotelu zeby sobie zarezerwowac chyba ze jakas wieksza biba sie bedzie dziala na miescie :D

Juz sie nie moge doczekac :D
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 10, 2011, 08:56:55 pm »

sprobuj sie dogadac ze stowarzyszeniem Avangarda, goscie sa spoko, moze cos pomoga, wejda w jakas wspolprace itp. w koncu troche wspolpracy z nimi bylo :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 10, 2011, 09:35:16 pm »

włąśnie z nimi będę rozmawiał, już się umówiłem :)

btw zakłądamy stowarzyszenie tak czy siak :) szczegóły wkrótce
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 10, 2011, 09:58:59 pm »

no to luz, Avangardziaki to spoko ziomy, znaja w pyte ludzi, kreca konkretny konwent od 5 czy 6 lat, na pewno beda mogli pomoc, byc moze nawet w kwestii sponsorow itp
swojego czasu mialem z nimi bardzo dobry kontakt - raz przez turnieje, dwa ze kiedys wysmarowalem artykul na temat konwentu do portalu na ktorym pisalem, goscie generalnie popadli w zachwyt :)
innymi slowy - dobrze ze sie z nimi widzisz, powodzenia
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: EC 2011 - Info
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 10, 2011, 10:01:30 pm »

dzieki trzymaj kciuki :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i