Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Rejestracja eventów  (Przeczytany 1989 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Rejestracja eventów
« dnia: Kwietnia 13, 2011, 02:45:18 pm »

http://www.vekn.net/index.php/register-event

Już działa! proszę wszytskich Princów/Orgów o korzystanie z tego
pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Rejestracja eventów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2011, 02:58:39 pm »

Dziala to juz od 15 Marca, jak nie lepiej. Mnie interesuje co innego. Mianowicie wprowadzanie eventów z tygodni, gdy nie dzialala. Nie mam pojécia, czy tak mozna, ale raczej tak, a turniej w Gdynii obrodzil dla mnie punkcikami, i nie wyobrazam sobie ich utraty. Tak wiéc prosba do Cegiela goráca, coby sié zorientowal odnosnie lutowego turnieju.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja eventów
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 13, 2011, 03:04:59 pm »

A wiesz moze kiedy udostepnia ranking ?
Widze, ze jest edycja eventow itp., ale nadal brakuje rankingu - a ten jest dla mnie dosc istotny, jesli chodzi o organizacje Legendary Vampire.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja eventów
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 13, 2011, 03:07:35 pm »

Dziala to juz od 15 Marca, jak nie lepiej. Mnie interesuje co innego. Mianowicie wprowadzanie eventów z tygodni, gdy nie dzialala. Nie mam pojécia, czy tak mozna, ale raczej tak, a turniej w Gdynii obrodzil dla mnie punkcikami, i nie wyobrazam sobie ich utraty. Tak wiéc prosba do Cegiela goráca, coby sié zorientowal odnosnie lutowego turnieju.

Mozna wpisac zalegle eventy.
Ja powpisywalem zalegle turnieje Lokalne i wyslalem Archony do Damnasa.
Reszte w sumie moge ogarnac rowniez, jak tylko wyjasni sie sprawa z numerami VEKN i bedzie opcja podsylania Archonow - uploadowania danych.

Z tego co wiem, archiwizacja Archonow zajmuje sie Robyn Tatu.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Rejestracja eventów
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 13, 2011, 03:15:06 pm »

Ja tam nie mogé edytowac EVENTów, które juz sié odbyly. Czyli o wprowadzaniu wyników nie ma mowy, póki co. Wyniki grudniowego turnieju wprowadzilem jeszcze na stronce White Wolfa jak dzialala. Z Robyn chcé miec jak najmniej wspólnego. Mam nienajlepszá opinié o jej umiejétnosciach w zakresie powierzonych obowiázków. Wyników z Gowidlina, które je bylem dwakroc wysylalem, nigdy nie wprowadzila.

W dodatku, figurujé jako organizator imprez w Hiszpanii! Dupa nie robota. Dwa tygodnie czekac na update, a oni praktycznie NIC nie zrobili.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja eventów
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 13, 2011, 06:58:51 pm »

NO troche przesadzasz. W tym momencie projekt jest prowadzony przez wolontariuszy, ktorzy stronke, ranking itp. robia w wolnym czasie. Jak sam masz go w nadmiarze, to zawsze mozesz im pomoc, zeby wszytko przebiegalo sprawnie.

Jesli chodzi o eventy, to nie ma jeszcze mozliwosci wklepywania ich do bazy przez graczy. W zasadzie to nie ma zadnego eventu po 31/10/2011 wpisanego do rankingu (nie spotkalem sie z tym). Na dzien szisiejszy wszystk orecznie wklepuje Damnas.

jesli chodzi o Robyn, to wystarczy jej przypomniec i poprawia, to co zostaje zgloszone. Ja osobiscie mialem taki przypadek dwa razy i nie narzekam - moze jedynie na tygodniowa zwloke, ale one tez to robi za darmo, wiec jakos nie wymagam od niej dzialania w czasie rzecyzwistym :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Rejestracja eventów
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 13, 2011, 07:38:14 pm »

1. Jak bym umial, to dawno bym sié zaoferowal. Nawet z chéciá bym pomógl w naszych zasciankowych projektach. Tyle, ze komputery i ja... No, nie da rady. Nie znam sié na tym wcale. Tyle, ze VEKN to duza sprawa. Tutaj... No, na moje, to nie powinien polegac wylácznie na wolontariacie. Jak tak dalej pójdzie, to za rok nie bédzie strony z prawdziwego zdarzenia.

2. Sá. Raz, ze klikam co dzien wyrywkowo w kalendarz. Dwa, ze ToP100 sié co kilka dni zmienia. Ale nie ma w tym zadnego klucza czy wzoru. Wszystko chaotyczne jakies.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja eventów
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 13, 2011, 08:00:09 pm »

TOP 100 sie zmienia, bo sie turnieje przedawniaja.
Do rankingu liczy sie 8 najlepszych wynikow z 18 miesiecy.
Teraz praktycznie nie licza sie turnieje rozegrane miedzy listopadem a dniem dzisiejszym.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Rejestracja eventów
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 14, 2011, 02:42:24 am »

I co, myslisz, ze nowy system automatycznie usuwa te nieaktualne? Zbyt piéknie by bylo.
A nawet jesli, to tym bardziej dowodzi nieróbstwa wolontariuszy. Ze niby my mamy opóznienie ze stronká na EC? Oni juz majá cztery miesiáce opóznienia z glówná stroná VEKNu. Tyle, ze u nas, to pewnikiem wolontariusze tego nie robiá...
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja eventów
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 14, 2011, 06:32:36 am »

Dostalem info od Ginesa, ze mniej wiecej za miesiac powinna sie pojawic opcja wpisywania wynikow z eventow po 10/2010.
Pozyjemy zobaczymy.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.