Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 98

Autor Wątek: Podlasie (Białystok, Hajnówka)  (Przeczytany 246097 razy)

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #240 dnia: Marca 18, 2013, 01:14:55 pm »

Maciasa też jest Hary_Pl. Ma nawet bardziej imponującą historię postów.

Morgu wpadnij do nas na granie, toż chyba wpadasz czasami na weekend odwiedzić starego Chaos Dwarfa
Zapisane

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #241 dnia: Marca 19, 2013, 10:29:25 am »

http://speedy.sh/eT5Na/VTES-card-list.ods

obejrzyjcie może coś chcecie kupić od szwaba. troche tego jest. ja na pewno sie zaopatrzę w podstawowe karty.
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #242 dnia: Marca 20, 2013, 09:33:14 pm »

To zeby potwierdzic. Spotykamy sie o 13 w gramofonie. Wstepnie bedzie Carlos, ja, Amin na 90%. Michał i Darek jeszcze sie nie okreslili. Prawdopodobnie bedzie Bogdan. Moze tez bedzie Rockhead oraz bardzo goscinnie moj brat ktory akurat zawital do bialego na kilka dni. Do zobaczenia w takim razie w sobote.
Zapisane
Today is a good day to die...

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #243 dnia: Marca 21, 2013, 08:00:23 am »

To zeby potwierdzic. Spotykamy sie o 13 w gramofonie. Wstepnie bedzie Carlos, ja, Amin na 90%. Michał i Darek jeszcze sie nie okreslili. Prawdopodobnie bedzie Bogdan. Moze tez bedzie Rockhead oraz bardzo goscinnie moj brat ktory akurat zawital do bialego na kilka dni. Do zobaczenia w takim razie w sobote.

ja na pewno będę  - przywiozę karty z Niemiec

tylko jeszcze nie wiem czy na 13 się wyrobię
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #244 dnia: Marca 21, 2013, 09:31:59 am »

Jeśli wszyscy przyjdą/przyjadą to - wliczając Młodego - mamy 8-9 graczy. Może zagramy jakiś turniej ad hoc? 2rundy i finał? Skończylibyśmy między 19 a 20.
Zapisane

młody

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 298
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #245 dnia: Marca 21, 2013, 10:20:43 am »

Potwierdzam przybycie 23
O 11:10 mam Voyagera więc koło 13 powinienem dotrzeć do lokalu


Turniej ciekawa myśl
Zapisane
To ja krewetka

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #246 dnia: Marca 21, 2013, 10:24:48 am »

Jeśli wszyscy przyjdą/przyjadą to - wliczając Młodego - mamy 8-9 graczy. Może zagramy jakiś turniej ad hoc? 2rundy i finał? Skończylibyśmy między 19 a 20.

turniej to super pomysł !!!
ale nie róbmy go ad hoc
proponuję:
ustalić wcześniej termin żeby wszyscy mogli sie dopasować
dam tez info do Wawy (stamtąd na turniej może ktoś przyjechać jesli ogłosimy to wystarczająco wczesnie)
ufunduję nagrody jesli zagramyw Hajnówce  :D (sugerowałbym dogadanie noclegu z Młodym)
ale zgodzę sie tez na rozgrywki w Białym

Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #247 dnia: Marca 21, 2013, 10:40:14 am »


turniej to super pomysł !!!
ale nie róbmy go ad hoc
proponuję:
ustalić wcześniej termin żeby wszyscy mogli sie dopasować
dam tez info do Wawy (stamtąd na turniej może ktoś przyjechać jesli ogłosimy to wystarczająco wczesnie)
ufunduję nagrody jesli zagramyw Hajnówce  :D (sugerowałbym dogadanie noclegu z Młodym)
ale zgodzę sie tez na rozgrywki w Białym


Jedno nie wyklucza drugiego. Pojutrze po prostu byśmy sobie zagrali 3 razy według zasad turniejowych - jak przyjdzie 8 graczy to może warto.

"Oficjalny" turniej to osobna sprawa i rzeczywiście warto się wokół niej zakręcić. Pogadajmy w sobotę.

Zapisane

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #248 dnia: Marca 21, 2013, 10:59:49 am »

rzeczywiście ciekawy pomysł. wystarczy jedno pełne auto z wawy i mamy 3 stoły turniejowe. bo zakładam że na taką okoliczność to sie wszyscy z nas stawią (8 osób). jak dla mnie może być nawet ligowy, może to zachęci więcej ludzi do przyjazdu. 5 zeta mogę poświęcić w tym celu na składkę.
w sumie lublin też by mógł zahaczyc. w końcu my się do nich wybieramy
logistycznie bardziej by przyjezdnym pasował chyba białystok ale wszystko mi jedno gdzie to będzie, może być w Narwi nawet.


co do najbliższej soboty, nie sądzę żeby było 8 osób.raczej 6-7. więc raczej zagramy normalnie. chociaż może być miłe zaskoczenie. nawet w wawie nie grają na 2 stoły. na razie 6 jest potwierdzonych na 100%, zobaczymy jak Rock, khold i IceTea.

Zapisane

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #249 dnia: Marca 21, 2013, 11:38:02 am »

rzeczywiście ciekawy pomysł. wystarczy jedno pełne auto z wawy i mamy 3 stoły turniejowe. bo zakładam że na taką okoliczność to sie wszyscy z nas stawią (8 osób). jak dla mnie może być nawet ligowy, może to zachęci więcej ludzi do przyjazdu. 5 zeta mogę poświęcić w tym celu na składkę.
w sumie lublin też by mógł zahaczyc. w końcu my się do nich wybieramy
logistycznie bardziej by przyjezdnym pasował chyba białystok ale wszystko mi jedno gdzie to będzie, może być w Narwi nawet.

co do najbliższej soboty, nie sądzę żeby było 8 osób.raczej 6-7. więc raczej zagramy normalnie. chociaż może być miłe zaskoczenie. nawet w wawie nie grają na 2 stoły. na razie 6 jest potwierdzonych na 100%, zobaczymy jak Rock, khold i IceTea.


Z tego co wiem to Darek przyjdzie - wystarczy jeszcze jedna osoba i mamy 2 stoły.

Obejrzałem kalendarz turniejowy i wychodzi mi, że najbliższe terminy to 8 i 15 czerwca. Ze wzgledu na ECQ we Wrocławiu (29.06) termin 8.06 może być ciut dogodniejszy (z tym, że ja wtedy prawie na pewno odpadam).
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #250 dnia: Marca 21, 2013, 12:40:46 pm »

rzeczywiście ciekawy pomysł. wystarczy jedno pełne auto z wawy i mamy 3 stoły turniejowe. bo zakładam że na taką okoliczność to sie wszyscy z nas stawią (8 osób). jak dla mnie może być nawet ligowy, może to zachęci więcej ludzi do przyjazdu. 5 zeta mogę poświęcić w tym celu na składkę.
w sumie lublin też by mógł zahaczyc. w końcu my się do nich wybieramy
logistycznie bardziej by przyjezdnym pasował chyba białystok ale wszystko mi jedno gdzie to będzie, może być w Narwi nawet.

co do najbliższej soboty, nie sądzę żeby było 8 osób.raczej 6-7. więc raczej zagramy normalnie. chociaż może być miłe zaskoczenie. nawet w wawie nie grają na 2 stoły. na razie 6 jest potwierdzonych na 100%, zobaczymy jak Rock, khold i IceTea.


Z tego co wiem to Darek przyjdzie - wystarczy jeszcze jedna osoba i mamy 2 stoły.

Obejrzałem kalendarz turniejowy i wychodzi mi, że najbliższe terminy to 8 i 15 czerwca. Ze wzgledu na ECQ we Wrocławiu (29.06) termin 8.06 może być ciut dogodniejszy (z tym, że ja wtedy prawie na pewno odpadam).

turniej nie może byc ligowy niestety:
na 1 księcia są max 2 ligowe turnieje w roku, a mój jeden byl w styczniu a drugi bedzie latem

ale termin warto do ligowego kalendarza dopasować - wtedy Warszawa nie odjedzie w Polskę i może do nas zawita
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #251 dnia: Marca 21, 2013, 01:04:27 pm »

ok to ja się poświęcę i zostanę znowu puppet princem, żeby obejść formalności
Zapisane

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #252 dnia: Marca 21, 2013, 08:36:10 pm »

Potwierdzam na wszelki wypadek - sobota, 13:00, GramOffOn - będę.
Zapisane

Rockhead

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #253 dnia: Marca 22, 2013, 10:26:31 am »

ok to ja się poświęcę i zostanę znowu puppet princem, żeby obejść formalności


Hahaha vote +1 :D "o tak mi pokazywales" :), bedziesz moja marionetka:)
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #254 dnia: Marca 22, 2013, 03:07:30 pm »


turniej to super pomysł !!!
ale nie róbmy go ad hoc
proponuję:
ustalić wcześniej termin żeby wszyscy mogli sie dopasować
dam tez info do Wawy (stamtąd na turniej może ktoś przyjechać jesli ogłosimy to wystarczająco wczesnie)
ufunduję nagrody jesli zagramyw Hajnówce  :D (sugerowałbym dogadanie noclegu z Młodym)
ale zgodzę sie tez na rozgrywki w Białym


Jedno nie wyklucza drugiego. Pojutrze po prostu byśmy sobie zagrali 3 razy według zasad turniejowych - jak przyjdzie 8 graczy to może warto.

"Oficjalny" turniej to osobna sprawa i rzeczywiście warto się wokół niej zakręcić. Pogadajmy w sobotę.



jakbyś się naparł na zasady turniejowe w sobotę to Archona ściągnij  :D
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 98