Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 98

Autor Wątek: Podlasie (Białystok, Hajnówka)  (Przeczytany 246049 razy)

młody

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 298
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 27, 2013, 07:59:42 pm »

ja tak jestem zainteresowany tylko nie mam kopiejki żeby tak od razu brać bo planuję koło 500-600 peelenów wydac
najwyżej z kasy podpierdolę i przy nast wypłacie oddam :)
Zapisane
To ja krewetka

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 29, 2013, 09:20:44 am »

Ok dostalem grafik na kwiecień: 6 kwietnia (sobota) oraz 20 kwietnia (sobota) w te dni moge sie spotkac. 27 kwietnia rezerwuje na wyjazd do Lublina, jesli nie wypali to mozna pograc w bialym.
Zapisane
Today is a good day to die...

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 29, 2013, 09:43:23 am »

mój grafik pozwala mi na każdą sobotę. ja do lublina jade 100%. nie wiem co znaczy nie wypali. u mnie wypali
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 29, 2013, 10:01:00 am »

Mialem na mysli to czy w ogole bedzie to zorganizowane :)
Zapisane
Today is a good day to die...

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 29, 2013, 10:51:23 am »

na Zaraza można liczyć - turniej w Lublinie moim zdaniem będzie na 100%, czasem frekwencja bywa tam skromna więc mamy szanse ugrać coś sensownego jadąc mocna ekipą  :D  (zwłaszcza Carlos i Kamil maja moim zdaniem szanse na finał)


pasuje mi i 6 i 20 kwietnia więc pewnie będę w Białym
lub jeśli wolicie możemy zagrać w Hajce w tych dniach
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 29, 2013, 11:05:18 am »

wow Bodek, nie spodziewałem się takiego uznania. teraz mam stresa jak reprezentacja Fornalika przed meczem z San Marino. za duży hype.

może głosowanie gdzie gramy?
ja proponuję 6 białystok na razie ze względu na Rockheada. potem 13 lub 20 kwietnia możemy zrobić Hajnówkę bo w sumie dawno tam nie byliśmy na graniu. Bo 13 kwiecień wchodzi jak najbardziej w grę. Przy 8 osobach sądzę że nie ma opcji żeby nie dało rady zagrać co tydzień. zawsze z tych ośmiu 4 da radę.

podejrzewam że Kamilowi chodziło o organizację naszego wyjazdu z bstoku bo chyba mu się nie chce busem.
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 29, 2013, 12:23:35 pm »

Jesli chodzi o Hajnowke, to ja bym prosil na 20tego. Zalezy mi zeby moc przyjechac a niestety 13 odpadam z powodu dyzuru. Tak wiec podobnie jak Karol pisal 6ty proponuje w bialym sie spotkac. Niech wypowie sie reszta i bedzie mozna ustawic sie.
Zapisane
Today is a good day to die...

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #277 dnia: Marca 29, 2013, 03:58:38 pm »

Zarówno 6 jak i 20 wypadają mi na zjazd: zajęcia obowiązkowe kończę o 12:45 i do Hajnówki w tych terminach nie pojadę. Wolę zatem termin 13 kwietnia - co koliduje z terminarzem Kamila. No ale tylu nas już się zebrało, że coraz trudniej będzie dogodzić wszystkim. Bodek o terminie 13.04 nie wspominał zatem może i ten wykorzystamy na Białystok?

Wtedy mielibyśmy następujące terminy:

06 - Białystok
13 - Białystok
20 - Hajnówka.

Chyba, że Bodek wolałby jednak Hajnówkę 13.04 - to by mnie bardzo uszczęśliwiło... 
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #278 dnia: Marca 29, 2013, 05:18:15 pm »

Jesli wybierzecie 13 do Hajnowki to sie nic nie stanie. Takze Bogdan niech ogarnie swoj plan lekcji i dokladnie napisze co i kiedy mu pasuje :)
Zapisane
Today is a good day to die...

Gallad

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #279 dnia: Marca 29, 2013, 05:57:17 pm »

Hola, kurdę! Organizujcie spotkania byleby nie na przełomach miesięcy i w środku tygodnia bo nie dojadę  :smileyparanoid:
Zapisane

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #280 dnia: Marca 29, 2013, 06:28:02 pm »

 Spokojnie młodzieniaszku  :smileysmoker:  Wydaje mi się że zanim zaczniesz nam podsuwać takie sugestie, dobrym pomysłem byłoby pokrótce przedstawić się  :smileytired:
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #281 dnia: Marca 29, 2013, 06:38:10 pm »

widze ze moj brat jakims cudem znalazł forum :P Darek, to jest moj krzykliwy brat ktory wierzy ze Brujah to klan ktory pokona wszystkich. Moj brat jest typowym przedstawicielem Bruhaha. Buntownik, wierzacy slepo w swoje idee, nie przyjmujacy do wiadomosci ze sa lepsze klany :D
Zapisane
Today is a good day to die...

Gallad

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #282 dnia: Marca 29, 2013, 06:49:21 pm »

widze ze moj brat jakims cudem znalazł forum :P Darek, to jest moj krzykliwy brat ktory wierzy ze Brujah to klan ktory pokona wszystkich. Moj brat jest typowym przedstawicielem Bruhaha. Buntownik, wierzacy slepo w swoje idee, nie przyjmujacy do wiadomosci ze sa lepsze klany :D
nie, ja nie wierzę, że Brucha są najlepsze..ja po prostu to wiem. A jeśli chodzi o weryfikację empiryczną moich twierdzeń - zagwarantuję wam to już wkrótce.
Dla przykładu - znalazłem na forum wątek o taliach  jedna mnie zaciekawiła "dla prawdziwych mężczyzn" że niby taka super na combat i w ogóle.
No  cóż ....pożałowałem godnie i stwierdzam, że naprawdę jeszcze nie widzieliście dobrych talii na combat które mogą wklepać nawet tchórzliwym bleederom.
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #283 dnia: Marca 29, 2013, 06:53:04 pm »

Ehh, ja cos czuje ze trafil nam sie kolejny czlowiek pokroju Satyra, ktory za jakis czas bedzie trolowal biednego Wargrima :)
Zapisane
Today is a good day to die...

Gallad

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #284 dnia: Marca 29, 2013, 06:53:59 pm »

Do talii combatowych po prostu trzeba mieć instynkt....ja w przeciwieństwie do reszty grałem tylko brucha...znam na wskroś wszystkie ich zady i walety a także możliwości. A po tylu latach widzę wszystko jeszcze lepiej ...a czasem się zastanawiam przeglądając karty "że też kurde nikt jeszcze na to nie wpadł"?
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 98