Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 98

Autor Wątek: Podlasie (Białystok, Hajnówka)  (Przeczytany 246890 razy)

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #510 dnia: Czerwca 27, 2013, 07:22:14 pm »

Witajcie

Kiedyś, daaaawno temu, zdarzyło mi się grywać w VTESa, zastanawiam się ostatnio nad powrotem do tej karcianki i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy nie przeszkadzałoby wam, jakbym wpadł podpatrzeć jakąś grę, bo zasady się pozmieniały a dodatek, na którym skończyłem zabawę to Sabbat i czy znalazłaby się grupa cierpliwych, która podczas grania wyjaśniłaby mi o co chodzi (sterile, scarce, albo cold iron vulnereability nic mi nie mówi a już jakieś nowe klany z afryki czy salubri ? :)

2. Czy akceptujecie proxy ?? jeżeli zacząłbym znowu grać to przed wyłożeniem gotówy chciałbym poproxować karty, żeby zobaczyć czy nadal czuję magię gry.

Wiem ,że kiedyś Michał Kiełcz próbował coś zorganizować ale nie wiem czy on się udziela na forum, a reszta z was oewnie mnie nie zna :)

Pozdrawiam


witamy nowego/starego wampira

chętnie zobaczymy nową twarz więc wpadaj jak najszybciej  :D

zobaczysz jak gramy i sprawdzisz czy masz duże braki (  nowymi regułami nie jest tak źle - da sie je szybko opanować)

proxy są jak najbardziej dopuszczalne  :D więc na pewno szybko ułożysz dek zdatny do gry

cierpliwości nam starczy  - pomyłki w intrepretacji kart lub reguł zdażają sie na okrągło nawet w odniesieniu do zdawałoby się dawno już wyjaśnionych kwestii

 
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #511 dnia: Czerwca 28, 2013, 05:11:23 am »

W porządku Zachar, nie zniechęcaj się.
Spotlight jest cienki z angielskiego, nigdy rulebooka nie czytał a jest być może najlepszy w bstoku.
Jak pisałem, zachęcam na początku do przeczytania instrukcji choć raz, choć nie jest to wg mnie wymagane.
Michał też szybko ogarnął nowe zasady a nowego rulebooka nie czytał, tak mi się wydaje. I gra bardzo dobrze

No i znowu się powtórzę, jedyne co powinieneś przeczytać to najnowszy tekst każdej karty, którą zamierzasz użyć.
Pamiętam do tej pory zdziwienie Tomka że po Thoughts Betrayed można już zagrywać karty kombatu.

Także relax, nie ma tego aż tak dużo z nowości. Przede wszystkim zasada NRA i to że bleedować możesz tylko preya. Reszta to kosmetyka.
Ice tylko tak pozuje na srogiego. Tak naprawdę bardzo lubi uczyć. Wiele razy proponował że "zmarnuje" kilka godzin żeby nas nauczyć Netrunnera. I zawsze jest pierwszy do sprawdzania reguł po grze, jeśli czegoś nie byliśmy pewni. Bo jak pisał Bodek, okazuje się że doświadczeni gracze też często czegoś nie wiedzą.

Co do grania online, lackey od pewnego czasu nie działa ale ja tam jestem zazwyczaj codziennie do 15, jak siedzę w robocie. więc chętnie pogram jakieś 1v1 żebyś szybciej ogarnął przed prawdziwą grą.

jeśli chodzi o granie w piątki, u mnie średnio ale się zdarzało. jeśli nie jadę do augustowa to wole jednak sobotę. tym razem jadę. ale czasem grałem i pt i sb więc jak zbiorą sie chetni kiedyś to ja się piszę

ps. to ty pisałeś do mnie sms odnosnie vtesa kilka dni temu?
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #512 dnia: Czerwca 28, 2013, 06:14:23 am »

Spotlight jest cienki z angielskiego, nigdy rulebooka nie czytał a jest być może najlepszy w bstoku.

No i się zarumieniłem :D
Zapisane
Today is a good day to die...

Zachar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #513 dnia: Czerwca 28, 2013, 08:03:37 am »

@Satyr

Być może, jeżeli na podlaskiej fantastyce założyłeś topic w karciankach pod ksywą Galliard.

Btw czy ktoś z was może gra albo chciałby zacząć w wh40k ?? Obecnie staram się reaktywować środowisko, trochę młodych graczy jest ale przyadli by się też starzy wyjadacze  :wink:
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #514 dnia: Czerwca 28, 2013, 09:06:20 am »

a jak z najbliższą sobotą - to juz JUTRO !!!

są chętni

ja mogę przyjechać
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #515 dnia: Czerwca 28, 2013, 09:09:44 am »

Aktualnie zanosi się na to, że jest nas aż dwóch. Amin wczoraj napisał iż nie może zagrać.
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #516 dnia: Czerwca 28, 2013, 12:19:23 pm »

Aktualnie zanosi się na to, że jest nas aż dwóch. Amin wczoraj napisał iż nie może zagrać.


będę obserwował wpisy do ostatniej chwili  :D
 i przyjadę  jęśli pojawi sie jeszcze ze 2 chętnych na jutro
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #517 dnia: Czerwca 29, 2013, 09:56:08 am »

szkoda że znów nie wyszło

może w nastepną sobote sie uda???

ja na pewno bedę mógł przyjechać
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Tomek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #518 dnia: Czerwca 29, 2013, 07:43:30 pm »

ja w przyszłą sobotę pracuję ale po pracy przyjdę
Zapisane

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #519 dnia: Czerwca 29, 2013, 08:24:56 pm »

Następna sobota mi pasuje. Jestem bardzo wyposzczony, chętnie pograłbym i do 20:00 :-)

Pozdrawiam
Zapisane

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #520 dnia: Czerwca 29, 2013, 08:45:06 pm »

Spoko - przyszła sobota zapowiada się zatem całkiem całkiem.

Z innych newsów: Spot był o krok od zdobycia kwalifikacji na EC; zajął 7 miejsce we Wrocku.

Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwca 30, 2013, 09:59:25 am »

Będę w sobotę. Od razu mówię do max 18. Później natychmiast przenoszę się na dyżur ;)
Zapisane
Today is a good day to die...

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwca 30, 2013, 05:31:37 pm »

Spot był o krok od zdobycia kwalifikacji na EC; zajął 7 miejsce we Wrocku.


Aye. Po dwóch rundach wyglądało to rzeczywiście snadnie. Zabrakło 1 VP choćby w trzeciej rundzie. Mimo wszystko - gratulacje.
Zapisane

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #523 dnia: Lipca 02, 2013, 08:21:11 am »

wstępnie mam czas ale widzę że się wpisałem jako szósty. więc jakby co jestem na drugi stół
Zapisane

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #524 dnia: Lipca 04, 2013, 10:10:21 pm »

O której zaczynamy w sobotę ? Jak zwykle o 12:00 ?
Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 98