Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 98

Autor Wątek: Podlasie (Białystok, Hajnówka)  (Przeczytany 246878 razy)

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #585 dnia: Września 26, 2013, 12:09:38 pm »

Chętnie pogram w tę sobotę.
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #586 dnia: Września 26, 2013, 01:16:51 pm »

Ja jak już pisalem odpadam. Niestety mam dyżur.
Zapisane
Today is a good day to die...

młody

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 298
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #587 dnia: Września 26, 2013, 01:49:56 pm »

Ja najbliższe 2 soboty odpadam na pewno.
Zapisane
To ja krewetka

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #588 dnia: Września 26, 2013, 05:40:57 pm »

Ja najbliższe 2 soboty odpadam na pewno.

ja niestety też odpadam na najbliższe 2 soboty

dopiero 12  października bede mógł zagrać
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #589 dnia: Września 26, 2013, 07:55:59 pm »

Niestety, ja też odpadam w ten weekend -> robota.
Zapisane

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #590 dnia: Września 27, 2013, 07:52:48 am »

Z wielka checia wpadne na kilka partyjek. Jakby cos pisze sie na jutrzejsze spotkanie.
Zapisane

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #591 dnia: Września 27, 2013, 03:05:58 pm »

Jest nas 3: Lis, Khold i Amin.

Jakiś czwarty chętny do gry?
Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #592 dnia: Września 27, 2013, 09:55:45 pm »

Panowie, skoro sytuacja tak wygląda, to jutrzejsze granie sobie darujmy.
Za tydzień ja pewnie nie będę mógł się pojawić bo cały tydzień będę na interkalibracji.

P.S. Jeśli tak ma wyglądać systematyczne granie, to przyznam, że to trochę dziwne, że nagle nie może zebrać się 5 graczy... i to kolejny tydzień.

P.S.2. A jeszcze niedawno można było grać na 2 stoły. Jednym słowem żenada. :evil:
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #593 dnia: Września 27, 2013, 10:44:58 pm »

nie denerwuj się, akurat tak wyszło. akurat byłem cały tydz w krakowie i chce całą sobotę być z rodziną ale zazwyczaj każdą moge grać. sprawdź sobie w historii postów że jak ciebie nie było to graliśmy minimum 2 razy w miesiącu, choć bardziej 3. także frekwencja niezła. wejdź na warszawe i zobacz jaki tam dramat
Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #594 dnia: Września 27, 2013, 11:01:21 pm »

Może i tak wyszło, ale chodzi mi głównie o to, że nawet czwórka się nie zbierze i to drugi tydzień z rzędu i to jest żenujące, a;e każdy ma jakieś zajęcia.
Ja podchodzę do sprawy bardziej sportowo.
Spotkanie traktuję jak trening i uważam, że jak ktoś się zdeklarował to chociaż co drugi tydzień powinien wysupłać trochę czasu.

P.S. Jak ustaliłem z kumplami, że raz w tygodniu mamy trening na hali w piłkę nożną, to nie ma zmiłuj, wszyscy chodzą.
Wynajmujemy halę i gramy. Z drugiej strony pieniądze to może jest kolejny powód, bo jak nie inwestujesz kasy to można mieć co pewien czas granie w dupie, bo przecież konsekwencji nie będzie, jak również straty i przecież "a nie chce mi się" można ubrać w jakąś formę wytłumaczenia.

Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #595 dnia: Września 27, 2013, 11:55:26 pm »

1. To fajnie, że masz ciśnienie na granie. Zaangażowanie to piękna rzecz.
2. To niefajnie, że opieprzasz ludzi za nieobecności. Z Twoimi kolesiami od piłki ustaliłeś, że każdy z was będzie przychodził co tydzień. Myśmy żadnych takich ustaleń nie poczynili. U nas kto chce ten przychodzi. Nie masz żadnego prawa wymagać obecności od kogokolwiek.
Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #596 dnia: Września 28, 2013, 06:54:46 am »

Oprócz tego, że miałem nadzieję, iż nasze spotkania będą systematyczne i cotygodniowe chciałem poruszyć sprawę turnieju.
Jak niektórzy wiedzą, w listopadzie pojawiły się terminy w które można się wstrzelić i zorganizować coś u nas.
Sprawę taką należałoby przedyskutować podczas spotkania i to najlepiej jak najszybciej. Załóżmy, że któryś z nas zaklepie termin i okaże się, że większość w danym czasie "nie będzie mogła" z takich lub innych powodów, czyli organizowanie czegoś takiego nie będzie miało najmniejszego sensu.
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #597 dnia: Września 28, 2013, 09:29:44 am »

Regularność naszych spotkań, przynajmniej tak mi sie wydaje. Nie oznacza cotygodniowego spotkania. Każdy z nas ma duże chęci na spotkanie i grę. Niestety obowiązki zawodowe, rodzinne itp czasem nam uniemożliwiaja spotkanie. Jeśli nie nazbierze sie odpowiednia ilosc graczy to poprostu trzeba to przełknąć i z pokorą próbować ustalać kolejny termin. A co do organizowaniu turnieju to konieczne jest konsultacja w wiekszym gronie, zanim podejmie sie decyzje jakiekolwiek.
Zapisane
Today is a good day to die...

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #598 dnia: Września 28, 2013, 09:48:25 am »

"nie będzie mogła"

Zaczynasz mnie poważnie wkurzać.

Nie będę Ci się tłumaczył z moich obowiązków. Jeśli nie rozumiesz, że wygospodarowanie 4-6 godzin na granie co tydzień w weekendy (a dla Bodka i Młodego to raczej 8+ godzin) może stanowić problem to ja Ci tego nie potrafię wytłumaczyć. Pewnie ze swoimi kumplami od piłki też haratasz w gałę 6 godzin podczas treningu...
Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #599 dnia: Września 28, 2013, 10:16:55 am »

"nie będzie mogła"

Zaczynasz mnie poważnie wkurzać.

Nie będę Ci się tłumaczył z moich obowiązków. Jeśli nie rozumiesz, że wygospodarowanie 4-6 godzin na granie co tydzień w weekendy (a dla Bodka i Młodego to raczej 8+ godzin) może stanowić problem to ja Ci tego nie potrafię wytłumaczyć. Pewnie ze swoimi kumplami od piłki też haratasz w gałę 6 godzin podczas treningu...

Nie denerwuj się tak, napisałem: nie będzie mogła z takich lub innych powodów. Nie chodzi mi o jakąś kłótnię na forum.

Nie interesuje mnie kto ma jakie obowiązki, bo to jego osobista sprawa i prywatne życie.
Ja również mam inne zajęcia i obowiązki z których się nie będę spowiadał, ale staram się zorganizować w tygodniu w taki sposób, by jednak na sobotę móc się z Wami spotkać.

Co do tego co napisał spotlight.
Zależało mi na spotkaniu w dniu dzisiejszy, ponieważ miałem nadzieję, że zostanie przedyskutowana sprawa z częścią osób. Jak widać może być ciężko zorganizować wszystkich na jedną sobotę. W następnym tygodniu będzie już 5 październik, więc czasu na przedyskutowanie sprawy turnieju coraz mniej, a co za tym idzie zorganizowanie lokalu, nagród itp. stanie się trudniejsze. Myślałem, że warto wstrzelić się w listopadowy termin, bo prawda jest taka, że z naszego miasta jest wszędzie daleko. Myślę, że na turnieju mogliby się pojawić również ci, którzy trochę mniej grają, a nawet ujawniliby się ci którzy kiedyś grali i może zechcieliby do tego wrócić. Chciałem coś zrobić dla nas, bo uważam, że decyzję dotyczącą organizacji turnieju powinniśmy przedyskutować z jak największą grupą osób grających we Vtes'a. Zorganizowanie to jedno, a frekwencja ludzi z innych części z Polski to drugie. Jeżeli dowiedzą się zbyt późno, to zbyt wiele osób nie przybędzie itp.

P.S. Gra w piłkę to: 2h trening plus rozgrzewka przed meczem i po spotkaniu doliczając jeszcze dojazd to w czasie jest to ok 3-3,5h.
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"
Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 98