Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 98

Autor Wątek: Podlasie (Białystok, Hajnówka)  (Przeczytany 246015 razy)

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #705 dnia: Listopada 28, 2013, 11:44:42 pm »

Panowie... zwracam się w szczególności do tych którzy mają zamiar udać się do Wawy, piszcie czy pasuje Wam niedziela, bo chciałbym jakoś ustawić dzień.
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #706 dnia: Listopada 29, 2013, 08:42:49 am »

ja odpadam
nie moge zagrać ani w sob ani w Ndz
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #707 dnia: Grudnia 01, 2013, 08:24:35 am »

Dzięki Chłopaki za odpowiedź... co z Lisem, Bodkiem, Młodym i Aminem wiem, a reszta nawet nie może nic odpisać ani na pytanie moje ani Lisa.
Zajebiste podejście.
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #708 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:08:13 am »

.... a reszta ze stoickim spokojem stwierdza, że z takim samym skutkiem czeka od kilku tygodni na informację od Ciebie dotyczącą kasy za zamówione Dance Macabre.
Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #709 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:34:25 am »

.... a reszta ze stoickim spokojem stwierdza, że z takim samym skutkiem czeka od kilku tygodni na informację od Ciebie dotyczącą kasy za zamówione Dance Macabre.


Przyznam, że w prywatnych wiadomościach nie widzę takiego info, podaj konto - pieniądze wpłyną (chyba, że wysłałeś maila, ale przyznam, że ostatnio korzystam tylko ze służbowego).
Na przyszłość - lepiej kontaktować się ze mną poprzez forum.

P.S. Jeśli masz jakiś problem i nie możesz grać, to po prostu coś napisz - tylko tego oczekujemy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2013, 10:37:25 am wysłana przez khold »
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #710 dnia: Grudnia 01, 2013, 12:34:50 pm »

Skoro tak mówisz, to być może tak właśnie było - faktem jest że to rzekomo nieużywane konto pocztowe masz do dzisiaj wpisane
jako kontaktowe w ustawieniach forum.

W sprawie grania w ostatnim czasie - Kamil półtora tygodnia temu pytał mailowo mnie i Amina o tę sprawę. Obydwaj udzieliliśmy
mu odpowiedzi. Dziwne zatem, że wiesz co się dzieje z Aminem, a w innych przypadkach masz niepełne informacje.

Mam też pewne wątpliwości względem sformułowania 'oczekujemy': W mojej ocenie sytuacji Amin, Bodek, Carlos, Lis, Młody, Spot i Tomek nie mają żadnego problemu z rozumieniem intencji; w związku z tym nie widzę powodu pisania 'nie będzie mnie'. Wolałbym też abyś nie wchodził w rolę 'reprezentanta społeczności', bo w moim mniemaniu nim po prostu nie jesteś. Proszę też o niepajacowanie z oczekiwaniami iż będę się tłumaczył z powodów mej absencji (to że grywamy od czasu do czasu w karty absolutnie nie daje Ci podstaw do tego).

Z odniesieniem się co do Twoich komentarzy odnośnie postawy - sądzę, że będzie lepiej jeśli chłopaki się wypowiedzą. Jeżeli uznają że Twój wkład w rozwój lokalnej sceny predestynuje Cię do tego aby formułować takie oceny - ich problem. Ja oceniam po efektach - a póki co widziałem jedynie zapowiedzi pojawienia się nowych graczy (Zachar, Roger).

Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #711 dnia: Grudnia 01, 2013, 01:59:14 pm »

Skoro tak mówisz, to być może tak właśnie było - faktem jest że to rzekomo nieużywane konto pocztowe masz do dzisiaj wpisane
jako kontaktowe w ustawieniach forum.

Oczywiście, że jest w ustawieniach, nie zmienia to faktu, że skoro wchodzisz na forum możesz się kontaktować poprzez priv, jeśli stanowi to jakiś problem to napisz mi na priv'a, że mam coś na mailu i żebym odczytał, bo tak jak pisałem ostatnio z niego nie korzystam.


W sprawie grania w ostatnim czasie - Kamil półtora tygodnia temu pytał mailowo mnie i Amina o tę sprawę. Obydwaj udzieliliśmy mu odpowiedzi. Dziwne zatem, że wiesz co się dzieje z Aminem, a w innych przypadkach masz niepełne informacje.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie wytłumaczę, skąd wiem co się dzieje z Aminem. Otóż miałem do Niego pytanie odnośnie kart (gdyż kilka potrzebuję na turniej, a nie posiadam ich w swojej kolekcji) i nie mając dostępu do netu wykonałem telefon. Przy tejże okazji zapytałem czy dysponuje czasem w najbliższym okresie, aby się spotkać i pograć. Co do wiedzy posiadanej przez Spootlight'a na temat Twojej obecności - nie zostałem w ten temat wtajemniczony.


Mam też pewne wątpliwości względem sformułowania 'oczekujemy': W mojej ocenie sytuacji Amin, Bodek, Carlos, Lis, Młody, Spot i Tomek nie mają żadnego problemu z rozumieniem intencji; w związku z tym nie widzę powodu pisania 'nie będzie mnie'. Wolałbym też abyś nie wchodził w rolę 'reprezentanta społeczności', bo w moim mniemaniu nim po prostu nie jesteś. Proszę też o niepajacowanie z oczekiwaniami iż będę się tłumaczył z powodów mej absencji (to że grywamy od czasu do czasu w karty absolutnie nie daje Ci podstaw do tego).

Ostatnimi czasy próbowaliśmy z Lisem ustawić się na gry ale z braku ludzi i odzewu się one nie odbyły. "Oczekujemy" mam na myśli mnie i Lisa, bo zdaje się, że ostatnio nam najbardziej zależy na pograniu, bo Twój ostatni wpis to: Ona jest słuszna, ta koncepcja. - i tyle jeśli chodzi o komentarz z Twojej strony co do gry.


Co do tego, że nie piszesz, iż nie będziesz:

W najbliższą sobotę niestety odpadam
[fragm.]

Niestety mam niedobre wieści - z pewniaka na jutrzejsze granie stałem się niepewniakiem (szansa rzędu 20%); powodem są sprawy zawodowe.
[fragm.]

Wcześniej jakoś nie było problemu byś pisał, że nie będziesz... więc kto tu pajacuje?

Myślę, że dobrze by było umówić się, że informacja (ze strony każdego z graczy) odnośnie gry w danym tygodniu będzie się pojawiała. Krótka odpowiedź w formie nie będę, w danym tygodniu, bądź będę może ułatwić zorganizowanie czasu osobom które chcą grać, a tak czeka się do końca z nadzieją, że ktoś odpisze i pojawi się możliwość gry.

Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedz #706 : Listopad 29, 2013, 08:42:49 »
   Odpowiedz cytując
ja odpadam nie moge zagrać ani w sob ani w Ndz


Jak widać np. Bodkowi jakoś to nie stanowi żadnego problemu i sprawa jest od razu jasna.


Z odniesieniem się co do Twoich komentarzy odnośnie postawy - sądzę, że będzie lepiej jeśli chłopaki się wypowiedzą. Jeżeli uznają że Twój wkład w rozwój lokalnej sceny predestynuje Cię do tego aby formułować takie oceny - ich problem. Ja oceniam po efektach - a póki co widziałem jedynie zapowiedzi pojawienia się nowych graczy (Zachar, Roger).

Co do Rogera to chłopak nie jest ode mnie i poznałem go w ostatnią sobotę. Wyraził zainteresowanie i mam zamiar Mu pomóc wdrożyć się na nowo we vtes'a.
Co do Zachara... Twój tekst w stylu:

Widzisz... Rulebook rulebookiem, ale kiedy umawiamy się na granie, to raczej nie mamy w planach (przynajmniej ja) objaśniania tematów, które na podanej stronie są dokładnie opisane (np. wspomniane scarce). Jeśli zatem w grę nie wchodzi bariera językowa - proponuję abyś zmotywował się do lektury.  

... był bardzo zachęcający.

Skoro chłopak grał, to zdaje się, że nie trzeba Mu aż tyle tłumaczyć, ale widać, że ten tekst Go trochę zraził bo póki co się wycofał. W każdym razie jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda sprawa z Nimi (również Ci wytłumaczę czy są postępy). Wróciłem jesienią z Norwegii (z tego też powodu nie miałem możliwości pograć z Nim w okresie wakacyjnym) i odezwałem się do Niego, a ze względu na to, że nie masz zamiaru tracić czasu na pozyskanie nowych (STARYCH) graczy rozegram z Nimi kilka partii (jeszcze w tym roku) by mogli zapoznać się ze zmienionymi zasadami. Jeśli będą się trochę angażować, to myślę, że w niedługim czasie jest szansa, iż dołączą do weekendowych spotkań z vtes'em.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2013, 02:20:20 pm wysłana przez khold »
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #712 dnia: Grudnia 01, 2013, 02:33:21 pm »

Ładna wypowiedź, ale brakuje mi w niej jakiejś konstruktywnej konkluzji.

Pisząc 'pajacowanie' - miałem na myśli formułowanie oczekiwań iż będę się tłumaczył dlaczego aktualnie nie grywam we VTESa; ale rozumiem że przy czepianiu o słówka to nie ma większego znaczenia.


Zapisane

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #713 dnia: Grudnia 01, 2013, 05:15:07 pm »

Oj dziewczyny, dziewczyny ... jak sie juz tak naprodukowałyście to dodam kilka slow od siebie : P
Nie ma co tak zdzierać nosa Ice - z grzeczności i samego faktu przynależności do "elitarnej grupy miłośników rzucania sie kolorowymi kartonikami" wypada napisać cokolwiek - żeby reszta co to by chciała pograć wiedziała na czym stoi. Z drogiej strony intencje sa znane, twoja drogocenna prywatność jest chroniona - wiec jak teściowa uważa.
Przypomina mi sie tylko fakt męczącego marudzenia związanego z frekwencja na spotkaniach, jej wpływu na punktacje w lidze ect - no ale teraz nie gramy ligi wiec spokojnie można mięć wy*cenzura*ne.
A jak macie naprwde jakieś poważne problemy ustawcie sie pod blokiem na męska pogawendke zamiast spamowac na forum tym hormonalnym bełkotem :)



« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2013, 07:41:43 pm wysłana przez Lis »
Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #714 dnia: Grudnia 01, 2013, 09:29:34 pm »

Oj dziewczyny, dziewczyny ... jak sie juz tak naprodukowałyście to dodam kilka slow od siebie : P
Nie ma co tak zdzierać nosa Ice - z grzeczności i samego faktu przynależności do "elitarnej grupy miłośników rzucania sie kolorowymi kartonikami" wypada napisać cokolwiek - żeby reszta co to by chciała pograć wiedziała na czym stoi. Z drogiej strony intencje sa znane, twoja drogocenna prywatność jest chroniona - wiec jak teściowa uważa.
Przypomina mi sie tylko fakt męczącego marudzenia związanego z frekwencja na spotkaniach, jej wpływu na punktacje w lidze ect - no ale teraz nie gramy ligi wiec spokojnie można mięć wy*cenzura*ne.
A jak macie naprwde jakieś poważne problemy ustawcie sie pod blokiem na męska pogawendke zamiast spamowac na forum tym hormonalnym bełkotem :)

Sorka za spamowanie, jak widać nasza zastępcza terapia hormonalna nie odnosi oczekiwanego skutku :wink: a tak na poważni to prośba o będę/ nie będę grał w danym tygodniu nadal aktualna.

Pasuje Panowie?

Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #715 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:18:35 pm »

Wyjdzie w praniu : )
Jak z graniem w tygodniu o ktorym rozmawialismy wczesniej ?
Zapisane

khold

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #716 dnia: Grudnia 01, 2013, 11:02:43 pm »

Wyjdzie w praniu : )
Jak z graniem w tygodniu o ktorym rozmawialismy wczesniej ?

W tygodniu póki co pasuje mi i Aminowi. Za chwilę wyślę zapytanie do Spotlighta.
Zapisane
"GRZMI RINTRAH I OGNIE SWE STRZĄSA W POWIETRZU NABRZMIAŁYM;
GŁODNE CHMURY ZSTĘPUJĄ NA GŁĘBIĘ"

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #717 dnia: Grudnia 02, 2013, 07:48:51 pm »

fajnie się czyta, Lis nie wpieprzaj się

co do Rogera to sprzedałem mu 2 decki i młoci co niedziela w jakimś swoim towarzystwie, pewnie za jakiś czas się zintegrujemy jak się chłopy ogarną

pomysł do wpisywania się jak ma mnie nie być nie podoba mi się. nie chcę być zmuszany do odwiedzania forum co tydzień. jak mam wolną sobotę i chęć (a chęć mam zawsze) to napiszę że bede ewentualnie sam zacznę temat jeśli nikt tego w danym tygodniu nie zrobił

trzymam się niepisanej zasady że jak do piątku do 20 wieczorem nie zbierze się czwórka to sobie inaczej organizuję sobotę.

o zasadach organizacyjnych chętnie podyskutuję
peace
Zapisane

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #718 dnia: Grudnia 02, 2013, 09:26:11 pm »

@Karol
Masz cisnienie na dramat ? - wykup sobie "Romantice" (Brazylia 24/7) : P
@Karol+Reszta
Gramy na ten weekend ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2013, 10:55:27 am wysłana przez Lis »
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #719 dnia: Grudnia 03, 2013, 08:27:25 am »

...
Gramy na ten weekend ?


do wawy na MP-ki jednak nie pojade

 więc mogę zagrać w sobotę
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...
Strony: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 98