Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 98

Autor Wątek: Podlasie (Białystok, Hajnówka)  (Przeczytany 246088 razy)

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1020 dnia: Stycznia 20, 2015, 12:51:29 pm »

Ja moge grac 3 gry, ale 7 godzin non stop we vtesa to jednak wyczerpujace. Lepiej jest spotykac sie czesciej na 2:)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2015, 04:27:16 pm wysłana przez Kuba »
Zapisane

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1021 dnia: Stycznia 20, 2015, 05:32:56 pm »

Piszę się na 24.01 stawiam jeden warunek tylko. Chciałbym żebyście mogli się zadeklarować na conajmniej 3 gry.
Dołączam się do prośby Kamila.
Kuba - zagrany z 2h tajmerem, i tak praktycznie każda partia kończy się przed czasem (chyba ze gramy z Zarazowym pasjansem albo Aminowymi tabletami) - przy odrobinie zorganizowania wyrobimy się przed 18.
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1022 dnia: Stycznia 20, 2015, 09:44:26 pm »

Kuba - zagrany z 2h tajmerem, i tak praktycznie każda partia kończy się przed czasem (chyba ze gramy z Zarazowym pasjansem albo Aminowymi tabletami) - przy odrobinie zorganizowania wyrobimy się przed 18.

Nie rób scen, z moimi pasjansami i tak często kończyliśmy przed czasem :D
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1023 dnia: Stycznia 21, 2015, 07:23:42 pm »

Kuba - zagrany z 2h tajmerem, i tak praktycznie każda partia kończy się przed czasem (chyba ze gramy z Zarazowym pasjansem albo Aminowymi tabletami) - przy odrobinie zorganizowania wyrobimy się przed 18.

Nie rób scen, z moimi pasjansami i tak często kończyliśmy przed czasem :D
Teściowa się nie obrusza, lepiej zapakuje się w środek transportu i wpadnie na kolejkę i partyjke : p
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1024 dnia: Stycznia 21, 2015, 11:30:42 pm »

Przemknęło mi to przez głowę, bo widzę że słabujecie ze składem, ale zgadujecie się raptem na 3 partyjki ;) A żeby kolejkę wychylić, to by trzeba było jakiś nocleg obgadać, bo będę za kierowcę... ;) Może jakiś turniej po prostu zorganizujcie, a? :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1025 dnia: Stycznia 21, 2015, 11:37:33 pm »

ZaraZ - nocleg da sie obadac. Co prawda nie w tym tygodniu bo mamy gosci w sobote, ale w ktoryms nastepnym mozna przekimac u mnie na kwadracie.
Zapisane

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1026 dnia: Stycznia 22, 2015, 09:38:23 am »

Przemknęło mi to przez głowę, bo widzę że słabujecie ze składem, ale zgadujecie się raptem na 3 partyjki ;) A żeby kolejkę wychylić, to by trzeba było jakiś nocleg obgadać, bo będę za kierowcę... ;) Może jakiś turniej po prostu zorganizujcie, a? :)
Turniej turniejem, jeżeli chodzi o oficjane tematy w Białymstoku trzeba pytać Kamila. Ale (:p!) nieoficjalny towarzyski turniej przy kartach z % w tle na weekend można zorganizować. Jakbys przywiuzl ze soba Lubelskich maniakow, moze jeszcze jakas ekipa z reszty polski da się zwerbować + Bialystok i mozna myslec o graniu na trzy stoliki w kturas sobote i niedziele. Z noclegiem nie będzie problemu (osobiście mogę przenocować 2 - w pokrywach do 4 osób, Kuba juz się zadeklarował z pomocą w tym temacie - wydaje mi się ze znajdziemy jeszcze kat albo dwa), z miejscem do grania nie będzie problemu.
Tak czy inaczej - przemawia do mnie ta idea : ).
Co sadzi o tym reszta Białostockiego fandomu ?.
Schodząc na ziemie - kto jeszcze na granie w sobotę ?
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1027 dnia: Stycznia 22, 2015, 11:43:25 am »

Przemknęło mi to przez głowę, bo widzę że słabujecie ze składem, ale zgadujecie się raptem na 3 partyjki ;) A żeby kolejkę wychylić, to by trzeba było jakiś nocleg obgadać, bo będę za kierowcę... ;) Może jakiś turniej po prostu zorganizujcie, a? :)
Turniej turniejem, jeżeli chodzi o oficjane tematy w Białymstoku trzeba pytać Kamila. Ale (:p!) nieoficjalny towarzyski turniej przy kartach z % w tle na weekend można zorganizować. Jakbys przywiuzl ze soba Lubelskich maniakow, moze jeszcze jakas ekipa z reszty polski da się zwerbować + Bialystok i mozna myslec o graniu na trzy stoliki w kturas sobote i niedziele. Z noclegiem nie będzie problemu (osobiście mogę przenocować 2 - w pokrywach do 4 osób, Kuba juz się zadeklarował z pomocą w tym temacie - wydaje mi się ze znajdziemy jeszcze kat albo dwa), z miejscem do grania nie będzie problemu.
Tak czy inaczej - przemawia do mnie ta idea : ).
Co sadzi o tym reszta Białostockiego fandomu ?.
Schodząc na ziemie - kto jeszcze na granie w sobotę ?

Lis na księcia!!!!   :lol:
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1028 dnia: Stycznia 22, 2015, 12:33:34 pm »

Przemknęło mi to przez głowę, bo widzę że słabujecie ze składem, ale zgadujecie się raptem na 3 partyjki ;) A żeby kolejkę wychylić, to by trzeba było jakiś nocleg obgadać, bo będę za kierowcę... ;) Może jakiś turniej po prostu zorganizujcie, a? :)
Turniej turniejem, jeżeli chodzi o oficjane tematy w Białymstoku trzeba pytać Kamila. Ale (:p!) nieoficjalny towarzyski turniej przy kartach z % w tle na weekend można zorganizować. Jakbys przywiuzl ze soba Lubelskich maniakow, moze jeszcze jakas ekipa z reszty polski da się zwerbować + Bialystok i mozna myslec o graniu na trzy stoliki w kturas sobote i niedziele. Z noclegiem nie będzie problemu (osobiście mogę przenocować 2 - w pokrywach do 4 osób, Kuba juz się zadeklarował z pomocą w tym temacie - wydaje mi się ze znajdziemy jeszcze kat albo dwa), z miejscem do grania nie będzie problemu.
Tak czy inaczej - przemawia do mnie ta idea : ).
Co sadzi o tym reszta Białostockiego fandomu ?.
Schodząc na ziemie - kto jeszcze na granie w sobotę ?

Lis na księcia!!!!   :lol:

+1 !! :)
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1029 dnia: Stycznia 22, 2015, 09:24:47 pm »

Cytuj
Lis na księcia!!!!   :lol:

Ty mi tu anarchii nie wszczynaj :P Lepiej częściej z Hajki przyjeżdżaj to nie będzie problemu z grami :D A przy okazji Młodego bierz ;)
Zapisane
Today is a good day to die...

młody

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 298
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1030 dnia: Stycznia 23, 2015, 07:30:11 am »

To jaki jest skład na jutro? Bo nie wiem czy jednak  będę
Zapisane
To ja krewetka

Lis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1031 dnia: Stycznia 23, 2015, 08:23:05 am »

To jaki jest skład na jutro? Bo nie wiem czy jednak  będę
Ja, ty, Kuba, Kamil no i mam nadzieje ze ktoś jeszcze. Marmones może, Karol o ile znajdzie czas. Tak czy inaczej spotkanie dojdzie (nareszcie!) do skutku.
Widzimy się w sobotę o 12 w GramOffOnie.
Zmieniając temat, czas na ogłoszenia parafialne. Dnia wczorajszego wstępnie dogadalem się z Zarazem odnośnie dziewiczej inicjatywy Podlasko-Lubelskiego (mam nadzieje ze nie tylko) towarzyskiego nieoficjalnego turnieju łikendowego. Chcemy dopasować termin do naszych możliwości, a wiec - w celu bliższego określenia terminu spotkania zastanowcie sie i dajcie znać jaki termin by wam najbardziej pasował. Więcej informacji znajdziecie w wątku w zakładce "Turnieje".
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1032 dnia: Stycznia 23, 2015, 09:35:43 am »

Lis na księcia!!!!  :D
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1033 dnia: Stycznia 23, 2015, 10:09:15 am »


...zastanowcie sie i dajcie znać jaki termin by wam najbardziej pasował. ...

Ja się zjawię w każdym terminie w jakim będzie ustalony turniej !!!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2015, 01:18:33 pm wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Podlasie (Białystok, Hajnówka)
« Odpowiedź #1034 dnia: Stycznia 23, 2015, 10:28:50 am »

To jutro na 100% się widzimy.  Młody, bierz pod pache Bodka :)
Zapisane
Today is a good day to die...
Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 98