Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Poznań mini turnieje  (Przeczytany 1626 razy)

Grim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 471
  • Pączek
    • Zobacz profil
Poznań mini turnieje
« dnia: Maja 05, 2011, 01:29:18 pm »

Heya, jako że trzeba sobie zapewnić slot na EC, noi zmobilizować trochę już zastałe towarzystwo. Postanowiłem wziąć przykład z Bydgoszczy i zrobić coś na wzór małej ligi. Ma to na celu zmobilizowanie tutejszych graczy do bardziej systematycznego grania. Dlatego ten wątek jest głównie kierowany do Poznaniaków, oczywiście jak ktoś spoza Poznania będzie zainteresowany to podam dla niego bardziej sprecyzowane informacje. Niestety w Poznaniu nie da się ustalić jednolitych terminów np. każda środa tyg bo wtedy pojawią się 2-3 osoby zamiast wymaganych 10. Dlatego mam nadzieje że podany wcześniej termin i slot na EC zmobilizuje was lenie do pogrania :) Wpisowe po 5 i za to jakieś boosterki czy inna symboliczna nagroda. Głównie chodzi o samą zabawę i pogranie. W sumie za moment kończę prace więc szczegółowe informacje jak potencjalna lista graczy itp. itd zamieszczę później. Ciekawym faktem jest to że ludzie z Poznania nigdy nie piszą odp w wątku tylko między sobą na gg czy PM... dlatego momentami ten wątek będzie pewnie wyglądał na mój monolog do ludzi z Poznania (którzy istnieją naprawdę nie tylko w mojej głowie ;) )
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Poznań mini turnieje
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2011, 02:36:15 pm »

Ja z mojej strony moge zapewnic, ze jesli termin bedzie nam pasowal, to mozemy sie pojawic w kilka osob z Bydzi.
Musze i tak zalatwic kilka spraw na Polibudzie, jak obiegowka itp., wiec i tak pewnie bym do Poznania musial zawitac.
Wyjazd do Poznania to 1,5h jazdy autem (wieczorem), wiec mozliwe, ze uda sie skombinowac kilka osob na wyjazd.

Mam nadzieje, ze Wy tez sie do nas pofatygujecie ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2011, 02:37:50 pm wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Rudeł

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Odp: Poznań mini turnieje
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2011, 08:13:29 am »

Świetny pomysł - czekamy na terminy:D
Zapisane