Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012  (Przeczytany 6315 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 22, 2011, 01:46:15 am »

Ale mamy obserwatorów w Szczecinie.
Cieszy moją osobę ogromne zainteresowanie wątkiem, ale... Nie spamować mnie tutaj.  :wink:
Zapisane

dante30

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
Odp: Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 22, 2011, 08:41:35 pm »

Jeśli jesteś taki mocny na forum w rzucaniu oskarżeń wobec mojej osoby, która, na marginesie, pracuje na lepszą jakość lokalnego VTESa, w przeciwieństwie do ciebie, neofito; to może posłużysz się jakimś konkretnym cytatem, coby osoby czytające to forum miały jasność odnośnie twoich wątpliwości egzystencjalnych. Póki co, to uprawiasz najzwyklejsze zniesławienie.

A na drugim marginesie, to nikt dla mnie na turnieje nie przychodzi. Ja nie Kaszuba, czy warGrim. Ludziska przychodzą, bo chcą grać w kompetytywnym środowisku. Moim obowiązkiem, z którego wywiązuję się należycie, jest zapewnić w Moim mieście taką możliwość.


Slave nie jestem mocny ani w rzucaniu oskarżeń,ani w wytaczaniu jakichś ciężkich dział w stylu pokaże sms-a którego mi wysłałeś,nie czas na wyciąganie brudów-zainteresowani czyli ja i Ty dobrze wiedzą o co chodzi.Dobrze wiesz,że urodziła mi się córka w związku z tym mam mniej czasu(dobry ojciec powie wogóle)na grę w karty,mniej na czytanie forum,więc wydaje mi się normalnym brak zainteresowania powyższymi,a jak nie wiesz jak to jest to spytaj tych którzy mają dzieci i wolą spędzić niedzielę z rodziną,a tym bardziej z nowo narodzoną córką.Pomyślałem,że ochłonę trochę od VTES-a,odpocznę z miesiąc może półtora,żeby poświęcić trochę czasu rodzinie,ale nieee nie da rady bo Szczecin ma księcia,który zbyt ambitnie podchodzi do karcianki nie odróżniając już realnego życia od gry;/
Powiem Ci jedno Slave Ty nie przyciągasz graczy Ty ich odpychasz,tak jakby scena VTES była jakąś zamkniętą kliką w co osobiście nie wierzę,ale Ty utwierdzasz mnie w tym przekonaniu,między innymi poprzez swój sposób zachowania na turniejach(policki wątek;/),pierwszych spotkaniach(moje wrażenie),no i oczywiście temat który zacząłem.
Dziękuję,ale ja z takiego tramwaju to wysiadam;/

Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 22, 2011, 09:19:22 pm »

Wy to juz naprawde macie problemy :).

Cieszcie sie, ze macie z kim grac, bo jeszcze 2-3 lata temu to byla straszna lipa w Szczecinie z tego co pamietam :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 22, 2011, 09:26:51 pm »


Dziękuję,ale ja z takiego tramwaju to wysiadam ;/


Nikt ciebie siłą trzymać w zamknięciu nie będzie. Jak ktoś nie ma ochoty grać, nie musi.

Co do moich metod, to, o dziwo, nie są takie nieskuteczne jak implifikujesz. Nie było ciebie w tej zamkniętej klice, gdy Ivil żartował, że w Szczecinie zostało już tylko gasić światło. Teraz gra się tutaj regularnie, i to rzadko w gronie mniejszym jak sześć osób. Co więcej, w bierzącym roku, jak już wpisałem w innym wątku, udało się nam wprowadzić największą ilość graczy do Polskiej Ligi VTES. Tak, właśnie, to Szczecinian było tam najwięcej.

Tutaj ogromne ukłony i podziękowania dla FiLooTa, Boogiego, Ivila & Pawła Sołowczuka.  :wink:  :D

A będzie jeszcze lepiej. Będzie lepiej, między innymi dlatego, że Szczecin ma xięcia, który poświęca własny czas i środki finansowe, coby poprawić stan lokalnego VTESa. Widząc zaś, że przynosi to wymierne efekty, my heart leaps up.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 22, 2011, 09:39:19 pm »


A będzie jeszcze lepiej. Będzie lepiej, między innymi dlatego, że Szczecin ma xięcia, który poświęca własny czas i środki finansowe, coby poprawić stan lokalnego VTESa. Widząc zaś, że przynosi to wymierne efekty, my heart leaps up.

No i o to chodzi !!! Gdyby w kazdym miescie byl taki SLave to bysmy mieli 300+ aktywnych  graczy. SIŁA !
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 22, 2011, 11:14:03 pm »

700 HONOR :)
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 08, 2012, 07:36:06 pm »

Wreszcie, po wielu nocach pelnych obaw i niepokojów udalo sie rozegrac trzeci turniej ligowy.
Sformulowanie to moze nieco ponad rzeczywistosc, bo zaiscie nie ma byc z czego dumnym, ale nie poddajemy sié w grze o tron.

W wieczór poprzedzajácy event zasypialem w ciemnosciach spowodowanych brakiem energii elektrycznej, jednak z usmiechem na twarzy, pewien, ze bedzie osmioro uczestników. Jeszcze na godziné przed eventem, w rzeczy samej, tylu chétnych bylo. Jednak na 50 minut przed startem otrzymalem telefon od Natalii, iz Boboosh sié zatrul, i nie ma szans, aby uczestniczyl w grze. Nie ma co. Gratulujé Boboosh. Pokazales klasé. Na domiar zlego Szczepan skrécil sobie nogé, i na turniej koniec konców nie dotarl. Ostalo sié nas wiéc szescioro. Coby nie psuc wiéc chlopokom zabawy, zdecydowalem sié na ograniczenie eventu do 2+F, i sédziowanie pseudo-turnieju. Wyniki nie powalajá na kolana, ale nagroda przekraczala za to sumé uzbieranych skladek, nie mówiác juz o tym, ze wszystkie skladki wzbogacily ligowy budget. Warto wiéc gierzyc jak widac.

1   Marcin Ruminski    1   4.5   4   114
2   Jakub Poslednik   0   2.5  0   96
2   Marcin Korinis     0   1.5   0   78
2   Miroslaw Laskowski  0   0   1   36
2   Pawel Wohlert        0   0   0   36
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 08, 2012, 07:52:54 pm »

Wyniki po trzecim evencie, który odbył się 6ego dnia Maja.
Kolorowo graczom z prawem do draftowania.

1    Marcin Rumiński    174 RP
2    Remek Flasiński    146 RP
3    Mirek Laskowski   124 RP
4    Jakub Baranowski 101 RP
5    Paweł Rumiński     95 RP
6    Paweł Wohlert      57 RP

7    S. Stanisławski     33 RP
8    Marcin Korinis       26 RP
9    Jakub Poslednik    21 RP
10  Tomasz Paprocki   5 RP
10  Marcin Szydlowski  5 RP
10  Mateusz Filary      5 RP
10  M. Szczepański     5 RP
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecińska Liga VTES 2011 - 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Września 17, 2012, 06:40:38 pm »

No cóż. Pierwszy sezon Szczecińskiej Ligi VTES nie zakończył się sukcesem. Grono niezbędne do przeprowadzenia zmagań w jej ramach rzadko udawało się zebrać, więc i liczba ligowych eventów nie powala. Myślę, że, w smutny sposób, historia ze Szczecina wpisuje się w to, co działo się z Ligami w innych centrach VTESowych naszego kraju ostatniemi nocy. Sezon 2011/12 nadszedł czas już zamknąć. Organizator zakupił za zebrane środki finansowe jedenaście boosterów Dark Sovereigns. Draft pomiędzy osobami doń upoważnionymi odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, czyli w grudniu. Stay tuned for the next season.
Zapisane