Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]

Autor Wątek: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012  (Przeczytany 13567 razy)

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 16, 2011, 12:30:15 am »

Dopisalem, ale z tym calym Paradoxem sa jakies jazdy niby.
Stary nie twoja sprawa gdzie i jakie są jazdy, ja ci się w podwórko nie wpierdalam,jak napisałem że zorganizuje to zorganizuje gdzie i jak to już mój problem(ale napewno dopilnuje żeby problemy z poprzedniego roku się nie powtórzyły) .

Lo ja pierdole - nastepny nerwus :).
Wiecie co - koordynujcie to sobie sami, bo czlowiek chce pomoc, a jeszcze zbiera na ryj :D.  

Alek ma w sumie racje - niech Szewski wybiera - w razie czego caly gniew sie skupi na nim  :twisted: :twisted:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2011, 12:33:06 am wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 16, 2011, 06:38:46 am »

Ja powiem krótko i na temat - jestem chętny i gotowy do zorganizowania ECQ w 2012 roku we Wrocławiu.
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 16, 2011, 08:53:21 am »

Dopisalem, ale z tym calym Paradoxem sa jakies jazdy niby.
Stary nie twoja sprawa gdzie i jakie są jazdy, ja ci się w podwórko nie wpierdalam,jak napisałem że zorganizuje to zorganizuje gdzie i jak to już mój problem(ale napewno dopilnuje żeby problemy z poprzedniego roku się nie powtórzyły) .

Lo ja pierdole - nastepny nerwus :).
Wiecie co - koordynujcie to sobie sami, bo czlowiek chce pomoc, a jeszcze zbiera na ryj :D.  

Alek ma w sumie racje - niech Szewski wybiera - w razie czego caly gniew sie skupi na nim  :twisted: :twisted:

Po prostu ToY poczul juz ta kase, a Ty zniechecasz ludzi!
Zapisane

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 16, 2011, 09:02:30 am »

Jeżeli ECQ będzie w Wawie to mogę pomóc z dziwkami :D
Zapisane

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 16, 2011, 10:54:51 am »

w sensie "zaopiekowac sie kolegami z innych miast" ?  :D
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 17, 2011, 12:02:41 am »

Dopisalem, ale z tym calym Paradoxem sa jakies jazdy niby.
Stary nie twoja sprawa gdzie i jakie są jazdy, ja ci się w podwórko nie wpierdalam,jak napisałem że zorganizuje to zorganizuje gdzie i jak to już mój problem(ale napewno dopilnuje żeby problemy z poprzedniego roku się nie powtórzyły) .

Lo ja pierdole - nastepny nerwus :).
Wiecie co - koordynujcie to sobie sami, bo czlowiek chce pomoc, a jeszcze zbiera na ryj :D.  

Alek ma w sumie racje - niech Szewski wybiera - w razie czego caly gniew sie skupi na nim  :twisted: :twisted:
stary ja nie wiem co ty odpierdalasz
znamy sie nie od dzis
bylismy  juz na 2 EC na koncu swiata razem xD i bylo zajebiscie
i nie rozumiem jednej rzeczy , dude wyraza swoja opinie i wyraznie pisze ze zasadniczo jeśli cos ktos w wawie organizuje to ja, a on ma wy*cenzura*ne.
i pomimo że ja napisałem że dam rade to  zorganizować to ty okazujesz zupełny brak szacunku do mojej osoby opierając się na dudowym poście żę jest jakiś problem z paradoksem
i dziwisz się za ja się wkurwiłem. Jsk piszę że zorganiuje to oczekuje że bliskie mi osoby uznają to za pewnik i koniec a nie będą to podważać .
dalej nie piszę bo jestem po firmowej wigilli jestem nakurwiony w 3 dupy :P
Zapisane
sorry andrzej=]

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 17, 2011, 12:17:19 am »

Dopisalem, ale z tym calym Paradoxem sa jakies jazdy niby.
Stary nie twoja sprawa gdzie i jakie są jazdy, ja ci się w podwórko nie wpierdalam,jak napisałem że zorganizuje to zorganizuje gdzie i jak to już mój problem(ale napewno dopilnuje żeby problemy z poprzedniego roku się nie powtórzyły) .

Lo ja pierdole - nastepny nerwus :).
Wiecie co - koordynujcie to sobie sami, bo czlowiek chce pomoc, a jeszcze zbiera na ryj :D.  

Alek ma w sumie racje - niech Szewski wybiera - w razie czego caly gniew sie skupi na nim  :twisted: :twisted:
stary ja nie wiem co ty odpierdalasz
znamy sie nie od dzis
bylismy  juz na 2 EC na koncu swiata razem xD i bylo zajebiscie
i nie rozumiem jednej rzeczy , dude wyraza swoja opinie i wyraznie pisze ze zasadniczo jeśli cos ktos w wawie organizuje to ja, a on ma wy*cenzura*ne.
i pomimo że ja napisałem że dam rade to  zorganizować to ty okazujesz zupełny brak szacunku do mojej osoby opierając się na dudowym poście żę jest jakiś problem z paradoksem
i dziwisz się za ja się wkurwiłem. Jsk piszę że zorganiuje to oczekuje że bliskie mi osoby uznają to za pewnik i koniec a nie będą to podważać .
dalej nie piszę bo jestem po firmowej wigilli jestem nakurwiony w 3 dupy :P


...
Stary, nie wiem dlaczego traktujesz moja wypowiedz jako brak szacunku ? :).
Jesli tak to odczytales - przepraszam.
Napisalem po prostu to co napisal Dude, a to, ze zrobisz dobry event - jestem pewien.
Zastanawiam sie tylko gdzie, bo szczerze mowiac Warszawskie turnieje kojarza mi sie jednoznacznie z Paradoxem :). moze oprocz Avangardy.

Tak czy siak, nie masz sie co wkurwiac - bo ja Cie w zadnym wypadku nie atakuje, zniechecam, itp. Wrecz przeciwnie, napisalem tamtego posta niejako  z troska :).

Pozdro chlorze - jak sie spotkamy masz gwarantowane duszenie :D
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 17, 2011, 03:29:48 am »

coś spać nie mogę to sobie odpiszę, a co... :)

po pierwsze to jak pisałem o PX to pisałem wyraźnie, że jest to tylko moja opinia. po drugie pisałem że nie organizuję, robi to ToY, i jak będzie chciał i potrzebował to mu pomogę.
pomijam fakt, że już się trochę naorganizowałem i po prost nie bardzo mi się chce. co istotne, to że nie było mnie w Polsce prawie dwa lata i uważam za opcję krzywą i z dupy żeby ogłaszać się jakimkolwiek organizatorem tak z partyzanta, kiedy ToY ogarniał tu temat (z tego co wiem - ogarniał dobrze) podczas mojej nieobecności. to takie wpieprzanie się między wódkę a zakąskę. co niby mam mu powiedzieć - wypierdalaj, fajnie że coś robiłeś jak mnie nie było, ale teraz wróciłem więc wypad? żarty sobie robicie? będzie potrzebna moja pomoc - proszę bardzo, ale z chwilą mojego wyjazdu przestałem być organizatorem w wawie (i princem) i to się póki co nie zmienia. mój czas już minął, jak ktoś pamięta go dobrze to miło, jak nie to trudno, uważam że akurat dla VTES-a w Polsce zrobiłem całkiem sporo, ale teraz pora dać pałeczkę innym. zresztą ToY pomagał mi logistycznie przy większości turniejów, które zrobiłem, nie widzę powodu dlaczego nie miałbym się odwzajemnić, jest to całkowicie naturalne i na pewno jak będzie taka potrzeba, to nie usłyszy "wypad, nie chce mi się".

a to, że niektórzy z was postanawiają się z tego powodu obrażać i zachowywać jak dzieci - zajebiście, dzięki za darmową rozrywkę :D ale chyba nie tędy droga. ja w każdym razie zatrzymywać was nie będę. co prawda miałem parę pomysłów co by tu zrobić poza organizowaniem turnieju, ale po ostatnich paru dniach i "powadze majestatu" jakiej miałem okazję być świadkiem, to już mi się nie chce :D

@ zico - nie może być tak, że bierzesz moją opinię jako osoby, która z organizacją aktualnie nie ma nic wspólnego, i traktujesz ją jako nadrzędną, bo jest ona niczym innym jak tylko opinią, do tego luźno rzuconą. pomijam fakt, że ludzie którzy mnie znają dobrze wiedzą jak często moje wypowiedzi balansują na granicy powagi i zwykłego kręcenia beki :) ale trochę wam się chyba w dupach poprzestawiało od tych lig, EC, wielkich organizacji itp. itd., bo powagą wieje czasami taką, jakby wam ktoś metrowe kołki młotkiem w dupę wbijał :D więcej luzu i dystansu, i uśmiechu na co dzień - wasz świat od razu stanie się lepszy :D

co do PX to ja z nimi nigdy problemów nie miałem, zaskoczyło mnie że ToY miał (ale po drodze zmieniła się obsługa), mógł to być wynik tego, że ToY rzadko tam bywa i nie bardzo go znają. obiektywnie rzecz biorąc - jakby ich przytrzymać za mordy to pewnie dałoby radę, ale jest naturalny opór bo już raz nawalili (co jest zupełnie zrozumiałe). Nie wiem jakie opcje lokalowe ma ToY, zakładam że jakieś ma skoro się deklaruje. ze swojej strony mogę powiedzieć, że dla chętnych do przekimania miejsce się u mnie zawsze się znajdzie :)

ogólnie to fajnie się pośmiać i w ogóle, bawiłem się świetnie :D ale jakbyście komunikowali się mniej emocjonalnie a bardziej realnie, to wszystkim byłoby łatwiej. ja rozumiem że słowo pisane inaczej się odbiera i odpada element widzenia rozmówcy (więc tu jest popis dla wyobraźni i implikacji "ale o co mu chodzi"), ale to chyba trochę bez sensu jest :)

p.s. przed PX był w wawie jeszcze jeden zajebisty lokal, graliśmy tam ponad rok, ale...zmienił się właściciel :D i się z deczka obsrało
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2011, 06:02:29 am wysłana przez Dude »
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 17, 2011, 06:43:32 am »

Kiedys w wawie byl duzy, fajny i malo uczeszczany lokal w centrum (niedaleko siennej, na jednej z prostopadlych ulic do niej). Duze stoly, bilard itp.
Mozna by scouting mission przeprowadzic w tej sprawie jak brakuje wam opcji lokalowych. Tylko mysle, ze lepiej bym najpierw zadzwonil do znajomego czy jeszcze ta knajpa istnieje bo tam u nich w centrum to srednio co 2 miesiace jest relokacja knajp.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 17, 2011, 01:28:08 pm »

co do PX to ja z nimi nigdy problemów nie miałem, zaskoczyło mnie że ToY miał (ale po drodze zmieniła się obsługa), mógł to być wynik tego, że ToY rzadko tam bywa i nie bardzo go znają.

ja tez tam bylem i probowalem negocjowac, wiec to raczej nie jest kwestia rzadkiego bywania tylko zmiany wlasciciela i obslugi. Bogdan bywa rzadko, duzo czesto jest nowa wspolwlascicielka, a z obslugi to juz chyba nikogo nie kojarze nawet z widzenia z wczesniejszych czasow...
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

Grim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 471
  • Pączek
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 17, 2011, 02:02:53 pm »

Heya, przejrzałem wątek (co prawda ominąłem posty z cytatami i te długie bo czytanie jak ktoś, z kimś o coś tam kłóci szczerze mnie jebie ^^)

Co do kandydatury Poznania, wchodzi ona w grę kto był na turnieju kojarzy lokal który teoretycznie mógłby być w całości dla nas (ma 3 piętra) z tym że sam muszę przyznać że kształt stołów (niewielkie i okrągłe trudno połączyć) i oświetlenie pozostawia wiele do życzenia. Mógłbym pogadać z uczelnią o sale. Jednak szczerze to raz że jestem wygodny i wole podjechać gdzieś na turniej a dwa że frekwencja Poznańskich graczy była żenująca na 21 osób na zeszłym turnieju 3 było z Poznania ...... Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne to nie muszę grać, rozumiem że turniej na +/- 40 osób wymaga więcej uwagi.


Jeśli miałbym typować miasta: Bydgoszcz, Wrocław, Szczecin, Warszawa, wszędzie mam idealny dojazd około 3h pociągiem. Więc jeśli chodzi o frekwencje z Poznania, to tylko chęci których niestety ostatnio tutaj brak :C

Pozdro Pączek
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2011, 02:08:12 pm wysłana przez Grim »
Zapisane

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 17, 2011, 09:22:24 pm »

Warszawa

Lokalizacja ECQ na obrzezach Polski zawsze kogos udupia
Zapisane

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 20, 2011, 07:33:32 pm »

Jeśli chodzi o ten lokal z tymi studentkami co później przyszły na impreze to jestem za Poznaniem
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 21, 2011, 12:54:11 am »

Ja z mojej strony mogę jedynie potwierdzić chęć zorganizowania imprezy w Szczecinie. Choćby po to, coby niektóre marudne tyłki ruszyły się z Południa dalej niż pół tysiąca kilometrów. Jakiś plus zawsze. Jeśli zaś chodzi o możliwości organizacyjne, to Szczecin nie jest jakąś tam wiochą z tramwajami, i nie ma z tym u nas problemów, choć pewnikiem niektórzy są w błędnym przekonaniu, że jest inaczej. Chętnie wybiłbym im to z głowy, ale póki co nie mieli ochoty do Szczecina zajechać, i się przekonać się na własne oczęta. Otóż nie ma tu problemów z lokalami mogącymi pomieścić pięćdziesiąt osób. Nie ma również problemów z noclegiem, a miodu i strawy dostatek. Co więcej, bytuje tutaj sporo lokalnych graczy, na których z łatwością można nabić sloty na EC w Budzie i Peszcie. No i jest cholernie daleko. Pisałem już o tym? Ale chyba na Węgry dalej, więc jak kto się tam wybiera, to z dotarciem do Szczecina problemów mieć nie powinien.
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Głosowanie na lokalizację ECQ w roku 2012
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 22, 2011, 05:00:53 pm »

Ja z mojej strony mogę jedynie potwierdzić chęć zorganizowania imprezy w Szczecinie. Choćby po to, coby niektóre marudne tyłki ruszyły się z Południa dalej niż pół tysiąca kilometrów. Jakiś plus zawsze. Jeśli zaś chodzi o możliwości organizacyjne, to Szczecin nie jest jakąś tam wiochą z tramwajami, i nie ma z tym u nas problemów, choć pewnikiem niektórzy są w błędnym przekonaniu, że jest inaczej. Chętnie wybiłbym im to z głowy, ale póki co nie mieli ochoty do Szczecina zajechać, i się przekonać się na własne oczęta. Otóż nie ma tu problemów z lokalami mogącymi pomieścić pięćdziesiąt osób. Nie ma również problemów z noclegiem, a miodu i strawy dostatek. Co więcej, bytuje tutaj sporo lokalnych graczy, na których z łatwością można nabić sloty na EC w Budzie i Peszcie. No i jest cholernie daleko. Pisałem już o tym? Ale chyba na Węgry dalej, więc jak kto się tam wybiera, to z dotarciem do Szczecina problemów mieć nie powinien.

I pewnie jeszcze myślą, że Szczecin leży nad morzem  :)
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]