Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.  (Przeczytany 7628 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil

Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.

Ranking i punkty w lidze w 2011.
1.   Następuje zmiana w sposobie przeliczania punktów do rankingu. Od stycznia 2011 punkty będą przeliczane wg zasad z Archona 1.3. Szczegóły  dostępne są na stronie http://www.white-wolf.com/vtes/index.php?line=veknRating
2.   Wyjątek od reguły stanowić będą turnieje typu ECQ, eMPeki oraz Finał Ligi gdzie punkty do rankingu będą pomnożone przez współczynnik 1,5 (bez wcześniejszego uwzględnienia mnożnika z Archona za range turnieju – oznacza to, ze do punktacji ligowej wszystkie turnieje będą liczone jako venty rangi Normal)
3.   Do rankingu liczonych jest sześć najlepszych wyników uzyskanych przez danego gracza w sezonie 2011.
4.   Ranking będzie uaktualniany po każdym turnieju ligowym, organizator jest zobowiązany do przesłania Archona mailem do Szewskiego i warGrima, najpóźniej 7 dni po rozegraniu turnieju.
5.   W celu poprawnego obliczania rankingu organizator jest zobowiązany do poprawnego wypełnienia Archona (kluczem głównym będzie pole VEKN !!!).
6.   W roku 2011 ustalanie terminów turniejów, ranking itp. przejmuje Marcin „warGrim” Watras.  Kwestie związane z nagrodami za finał ligi oraz wszelkimi kwestiami finansowymi bez zmian, to nadal pozostaje w gestii Radosława „Szewskiego” Staszewskiego
7.   W kwestii organizacji turniejów warGrim będzie kontaktował się z każdym z organizatorów i wspólnie będziecie decydować o najlepszym terminie.

Organizacja turniejów ligowych.
1.   Każde miasto może w roku 2011 zorganizować DWA eventy ligowe wliczając w to wszystkie możliwe turnieje (ECQ, eMPeki)
2.   Organizator zobowiązany jest od każdego uczestnika turnieju pobrać opłatę stałą w wysokości 5pln/osoba na poczet nagród ligowych, i przesłać pieniądze przelewem w ciągu 7 dni od daty turnieju na podane konto (to bez zmian, wszystko jak w roku 2010)
3.   Organizator jest zobowiązany do wypełnienia Archona z należytą odpowiedzialnością i starannością. Baza polskich VEKNów będzie ogólnie dostępna więc każdy gracz zobowiązany jest znać swój VEKN numer.
4.   ECQ w tym roku odbędzie się w Bydgoszczy a organizatorem tego turnieju będzie warGrim
5.   eMPeki w tym roku odbędą się w Gliwicach zgodnie z zasadą przyjętą w roku 2010. W przypadku, jeśli rok po roku zwycięzca eMPeków będzie ten sam, następne eMPeki odbędą się w miejscu wskazanym przez organizatorów Polskiej Ligi Vtes
6.   Wszelkie pytania i interpelację prosimy kierować do warGrima – mailem lub tez bezpośrednio przez forum.

Nagrody w roku 2011:

1.   the Winner - MVP
 
2.  the Most Mobile Player  

3. the Most Influent Player – głosowanie

4. the Most TableTaking Player - głosowanie
 
5. the Best DeckBuilder

6. the Most Improved Player – w stosunku do poprzedniego roku/lat

7.   Najwięcej GW
 
8. Najwięcej Sweep'ów  
 
9. the Big Slam (Magical 3) -  dla najlepszego gracza na EC, MP, finale ligi wg punktów rankingowych.

10.  najlepszy ORG (turniej ligowy w roku) - zarówno jeśli chodzi o frekwencje, klimat jak i lokal i organizacje. Wybór droga glosowania przed finałem.

Nagrody specjalne za całokształt:

a) Za wspieranie polskiego VTESA
 
b) Legenda Polskiego Vtesa

« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2011, 08:55:48 pm wysłana przez warGrim »
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 06, 2011, 07:26:20 pm »

Apropos konia...
Kiedy będzie jakiś kalendarz turniejowy? :)
Zapisane
PVP Team

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2011, 07:30:49 pm »

własnie wysłałem wstępny do Zica, myślę że do turnieju w Bydzi ogarniemy to i zaczniemy ustalać następne terminy. Oczekuj (cie) wiadomości po weekendzie
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 06, 2011, 07:42:54 pm »

Cytuj
3. the Most Influent Player – głosowanie

Proszę, zmień to Szewo bo mi oczy krwawią :D
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 06, 2011, 07:44:12 pm »

a lubie jak sie męczysz :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 06, 2011, 07:46:31 pm »

Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 06, 2011, 07:51:44 pm »

it;s your dessssstiny :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #7 dnia: Października 24, 2011, 02:23:47 pm »


Mogę wystartować w konkurencji miss internetu?
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Ola

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2011, 08:32:04 pm »

Ja natomiast, chciałabym zaproponować wprowadzenie tych samych konkurencji, ale w kategorii kobiet ;)
Zapisane
The Toreador are imprisoned by their lust for the night life. Like a siren, it beckons them with promises of forbidden pleasures.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 18, 2011, 10:24:50 pm »

Ja natomiast, chciałabym zaproponować wprowadzenie tych samych konkurencji, ale w kategorii kobiet ;)

ale rozebranych :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Ola

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2011, 10:32:36 pm »

uhm, sure:) coś jeszcze?:)
Zapisane
The Toreador are imprisoned by their lust for the night life. Like a siren, it beckons them with promises of forbidden pleasures.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2011, 10:36:07 pm »

słoneczko nic ale jak patrze w Twój awatar to mnie tak przeszywasz wzrokiem że musze sie napic a nie moge :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Ola

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 18, 2011, 10:44:43 pm »

weź się nie dziadziej:) Pijemy, tańczymy i śpiewamy w Pszczynie. Rób playlistę:*
Zapisane
The Toreador are imprisoned by their lust for the night life. Like a siren, it beckons them with promises of forbidden pleasures.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenie dotyczące Polskiej Ligi Vtes 2011, zasad, rankingu etc.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 18, 2011, 10:46:22 pm »

*cenzura* wlasnie usunalem wszystkie hity :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i