Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Errata do villeina  (Przeczytany 3450 razy)

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 03, 2011, 02:18:45 pm »

ja bym uważał istnieje pare decków w których MT działają lepiej od villeinów głownie z antheliosami i innego rodzaju grzebaniem w graveyardzie  i bynajmniej nie sa to fun decki

Jak przeczytasz jeszcze raz moje posty, to dojdziesz do wniosku, ze napisalem to samo - ale innymi slowami :D.
Nie mniej jednak, takich deckow jest bardzo malo - smiem stwierdzic , ze wystarczy palcow u jednej reki, zeby je wskazac ;).
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 03, 2011, 04:31:45 pm »

śmiem twierdzić, że różnorodność decków z villeinami  w środowisku turniejowym też nie jest jakoś specjalnie powalająca :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 03, 2011, 04:43:16 pm »

w sumie, to deckow gdzie villein jest kluczowy jest o niewiele wiecej niz tych z minion tapem. Oczywiscie Villein nadal bedzie bardziej grywalny posiadajac trifle, bo oszczedza nam master phase.

co nie zmienia faktu, ze zmiana jest na lepsze, bo nowi beda mogli skladac decki na minion tapach. wydatek nikly w porownaniu do villeinow, a obecnie duzo nowych graczy zniechecaly ceny kart takich jak wlasnie villein.

moze skonczy sie jojczenie na temat villeinow.

Teraz czekamy az wymysla errate do ashorow! WTB Flame!
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 03, 2011, 06:24:00 pm »

Sam optowalem za taka zmiana. Tylko i wylacznie dlatego, zeby nowym/ubogim w karty graczom bylo latwiej. Dostepnosc (albo jej brak) villeina ograniczala doplyw nowych ludzi do gry. Poza tym mam sporo MT, ktore teraz ktos moze bedzie chcial:P
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 03, 2011, 06:34:35 pm »

ja bym uważał istnieje pare decków w których MT działają lepiej od villeinów głownie z antheliosami i innego rodzaju grzebaniem w graveyardzie  i bynajmniej nie sa to fun decki

za 5 eur/sztuka :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 03, 2011, 06:48:44 pm »

Sam optowalem za taka zmiana. Tylko i wylacznie dlatego, zeby nowym/ubogim w karty graczom bylo latwiej. Dostepnosc (albo jej brak) villeina ograniczala doplyw nowych ludzi do gry. Poza tym mam sporo MT, ktore teraz ktos moze bedzie chcial:P

podpisuję się, mam Minion Tapów na masę, jak ktoś potrzebuje to może śmiało uderzać
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 04, 2011, 11:45:58 am »

w sumie, to deckow gdzie villein jest kluczowy jest o niewiele wiecej niz tych z minion tapem. Oczywiscie Villein nadal bedzie bardziej grywalny posiadajac trifle, bo oszczedza nam master phase.

co nie zmienia faktu, ze zmiana jest na lepsze, bo nowi beda mogli skladac decki na minion tapach. wydatek nikly w porownaniu do villeinow, a obecnie duzo nowych graczy zniechecaly ceny kart takich jak wlasnie villein.

moze skonczy sie jojczenie na temat villeinow.

Teraz czekamy az wymysla errate do ashorow! WTB Flame!

A gdzie ja pisale mo kluczowosci tej karty ?
Napisale m, ze w znakomitej wiekszosci deckow villein jest lepszy od MT.
Oczywistee, ze w Tupdogach czy Legacy of Panders nie bede gral ani jednym, ani drugim - jednak kiedy do wyboru mam gre villeinem czy tez minion tapem, to w 90% przypadkow wybiore villeina.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 04, 2011, 11:25:35 pm »

... duzo nowych graczy ...

hmmmm

wiesz, nie kazde miasto to takie wypizdziejewie jak torun i tutaj sie np. pojawiaja nowi gracze rzadko jak rzadko, ale wcale nie rzadziej niz przed "smiercia" :D to ze karcianka umarla wcale nie znaczy, ze nowi gracze nie zaczna w nia grac.
Oczywiscie wielu pocencjalnych graczy zniecheca sam fakt grania w martwa karcianke...
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 06, 2011, 10:58:12 am »

Nie karm trola
Zapisane

EuroTrader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Errata do villeina
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 06, 2011, 11:58:50 am »

Zapisane