Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]

Autor Wątek: 21.01.2012 - Pierwszy turniej ligowy w nowym sezonie - Częstochowa  (Przeczytany 10751 razy)

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: 21.01.2012 - Pierwszy turniej ligowy w nowym sezonie - Częstochowa
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 22, 2012, 06:08:43 pm »

Dzięki bardzo za liczne odwiedziny i fajną atmosferę - do pełni szczęścia zabrakło jednej bramki ze Szwecją  8). Cieszę się, że lokal się podobał mimo (jak ostrzegałem wcześniej) nie najniższych cen. Specjalne podziękowania dla tych co pędzili do nas przez całą Polskę - Slave + Ekipa z Gdyni postaramy się zrewanżować obecnością na turniejach organizowanych przez Was. To był pierwszy turniej którego miałem zaszczyt być współorganizatorem dlatego proszę o wszelkie krytyczne uwagi, żeby następnym razem było jeszcze lepiej.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: 21.01.2012 - Pierwszy turniej ligowy w nowym sezonie - Częstochowa
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 13, 2012, 12:21:30 pm »

Wpis na TWDA zamieściłem

Przypominam wszystkim, że zgodnie z nowymi zasadami każdy zwyciężca turnieju na minimum 10 osób uzyskuje slota na EC. Warunek jest jeden wpis na TWDA a więc zawsze potrzebuję deck listy wygenerowanej w jakimś programie typu anarch lub feldb a nie tzw. listy z dupy...

Więc jeśli komuś zależy na slocie bardzo proszę o podsyłanie do mnie po każdym turnieju takowej listy albo umieszczanie decka tu na forum w formie z anarcha lub feldb lub czegoś podobnego...

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

EuroTrader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: 21.01.2012 - Pierwszy turniej ligowy w nowym sezonie - Częstochowa
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 13, 2012, 01:54:53 pm »

w formie z dupy  :)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]