Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES  (Przeczytany 12193 razy)

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 05, 2012, 11:50:52 am »

A ja się wczoraj dowiedziałem, że jednak nie dotrę. Powodem jest termin - pisałem o tym wcześniej. 18-go muszę jednak być we Wrocławiu. Dupa.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 06, 2012, 08:41:09 am »

A ja się wczoraj dowiedziałem, że jednak nie dotrę. Powodem jest termin - pisałem o tym wcześniej. 18-go muszę jednak być we Wrocławiu. Dupa.

To powiedz dupie, zeby jechala z Toba :D  :twisted: :twisted: :twisted:
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 06, 2012, 06:06:09 pm »

organizuje ekipe od jutra :) bo wlasnie kompa naprawuilem :)

jest duze prawdopodobienstwo ze bedziem tylko nie wiem jeszcze w jakim skladzie

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 06, 2012, 07:40:43 pm »

Czekamy z otwartymi ramionami. Im nas więcej będzie, tym weselej będzie się grało.  :D
Zapisane

EuroTrader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 06, 2012, 10:57:09 pm »

nas nie bedzie :) ale to chyba, zadne zaskoczenie. Pokarcimy was nastepnym razem  8)
Zapisane

behemoth

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 07, 2012, 06:10:08 pm »


Ja np. sadze, ze czesto w finalach jest duzo niepotrzebnej gadki (o dupie Maryni) i przez to wyniki sa lekko wypaczone. Wiele gier mogloby skonczyc sie innym wynikiem.

Np. w Gliwicach gdybym mial 30 min wiecej to na 80% bym final wygral (Wystarczyly back oustowac Behemotha i dobic Szewa). Niestety w danych warunkach i przy limicie 2h Behemoth byl lepszy. Z drugiej strony zapewne gralby inaczej wiedzac, ze mamy wiecej czasu itp.


Zgadzam sie co do tego ze przy przedluzonym finale ja bym raczej nie wygral, ale to nie Ty bys byl zwyciezca a Vermin na 80%. Nokturny na stole sporo vampirow unmasking pojechalby Ciebie imho.

Co do przedluzonego finalu ja tam nie mam nic przeciwko, zawsze mozna przetestowac 1/10 turniejow zeby chociaz zobaczyc co to zmieni. Paradoksalnie moze przyspieszyc gre, bo niektorzy moge sobie zdac sprawe ze nie dotrwaja do timeout i zagraja bardziej ofensywnie.

Ja tak na 80% przyjade, zabiore sie z Szewskim

Behemoth
Zapisane

Boboosh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 13, 2012, 05:55:41 pm »

To ile osób to przenocowania? ;-)

Pozdrawiam
Zapisane
thou shall not create the sire...

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 14, 2012, 01:19:54 pm »

ja na 100% i pewnie Behemoth,m będziemy w piątek w nocy a w sobotę po turnieju będziemy się zabierać.
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 14, 2012, 01:54:33 pm »

No to mamy pierwszá potwierdzoná paré. Dwoje graczy juz jest. Oczekujemy kolejnych chétnych do podrózy na daleká Pólnoc.

@ SZEWSKI:
Thanks for your very help at VEKN. Sadly, although I kept wondering how it came that my venues had got doubled, I managed not to come up with the idea of checking the existing tourney calendar, and added my own event, resulting in there being two simmilar events, now. Well, the time limit differs, after all.  :wink:  I have, in deed, been absent from VEKN since November. Had I known you have updated the calendar for the sake of my event, I would not have entered another registry in there. Cannot help it now, though.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 14, 2012, 03:24:35 pm »

No to mamy pierwszá potwierdzoná paré. Dwoje graczy juz jest. Oczekujemy kolejnych chétnych do podrózy na daleká Pólnoc.

@ SZEWSKI:
Thanks for your very help at VEKN. Sadly, although I kept wondering how it came that my venues had got doubled, I managed not to come up with the idea of checking the existing tourney calendar, and added my own event, resulting in there being two simmilar events, now. Well, the time limit differs, after all.  :wink:  I have, in deed, been absent from VEKN since November. Had I known you have updated the calendar for the sake of my event, I would not have entered another registry in there. Cannot help it now, though.

:)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Grim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 471
  • Pączek
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 14, 2012, 04:52:12 pm »

Szewski slyszałem że wracacie przez Poznan ^^
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 14, 2012, 05:04:10 pm »

a jest taka potrzeba? :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Grim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 471
  • Pączek
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 14, 2012, 05:48:21 pm »

a będziecie Szewomobilem ?  Bo jestem na etapie zalatwienia zwolnienia z pracy i zapewniony powrót bardzo by mnie zmotywował
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 14, 2012, 05:52:12 pm »

Szewomobil będzie tylko, ze droga przez Poznań powrotna to nie ta droga :)
Musiałbyś mnie przekupić :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Grim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 471
  • Pączek
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - 18.02.2012 - Polska Liga VTES
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 14, 2012, 05:58:45 pm »

Wydaje mi się że sama podróż ze mną będzie nagrodą i zastanawiałem się czy nie będzie za dużo jak zaoferuje że dorzucę się do benzyny ;P

Slave o 11:05 jestem w Szczecinie, dam rade dotrzeć w godzinę na miejsce bez problemu mam nadzieję ?

Ps. Weź ktoś 2x Beatrice "Oracle171" Tremblay  wiem że każdy tym już wytapetował toaleta, ale na Boga nie można mieć tak dużych toalet w domu że nikomu nie została chociaż sztuka tego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2012, 07:19:46 pm wysłana przez Grim »
Zapisane