Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Reckless + wp**ol  (Przeczytany 1478 razy)

Twardy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 216
  • Sargath
    • Zobacz profil
Reckless + wp**ol
« dnia: Czerwca 12, 2012, 01:29:08 pm »

Mam pytanie.
Naszedł mnie ostatnio pomysł na deck i chciałbym prosić o ewentualne sugestie jak się do niego zabrać.
Ma on mieć kilka założeń:
- Chciałem zagrywać Reckless Agitation gdyż uważam, że jest to kawał dobrej ofensywnej polityki (zawsze można 2-3 pkt odstąpić komuś w zamian za poparcie głosów)
- Chciałem móc zagrywać votery, żeby odzyskiwać krew z wampirów czyli Prezencja która także wpływa dodatnio na głosy (myślałem o Iron Glare)
- jako obronę przed kombatem myślałem o Majesty lub wybraniu Fortitude (w drugim przypadku oprócz preventów dochodzi możliwość zagrania Freaków i lepszego łączenie bleeda i polityki)
- jako dodatek, który na razie wydaje się najtrudniejszy do połączenia wymyśliłem wrzucenie Shambling Remainsów i podpakowywanie ich Inspire Greatness w celu zdejmowania co trudniejszych wampów przeciwników.

Pytanie końcowe. Czy istnieje jakieś sensowne połączenie tych wszystkich założeń? Przeglądałem chyba ze 4 godziny bazę danych i mam problem z dobraniem sensownej krypty.
Zapisane
God is now here or God is nowhere ?

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2012, 02:45:07 pm »

co to jest shambling remains? chodzi Ci o shambling hordes?
generalnie sensowne polaczenie nie istnieje. Jak zrezygnujesz z recklessow, to polityke z bleedem oparta na PRE i POT mozna zrobic na brujah (sabbatowych lub camarilla) albo guruhi.
Z drugiej strony jak zostaniesz przy prezencji i recklesach ale zrezygnujesz z potence'a to chyba najlepsi beda followers of set
Zapisane

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2012, 03:31:55 pm »

Ewentualnie możesz zrobic jak Nowy i pokusisz się o Brujahowych Anarchów. Nawet ładnie siadało z polityką. Z tego co pamiętam combat był tam jedynie supportem, ale istotnym.

A tych grzyków, które wymieniłeś w jeden barsz wrzucić się nie da.

Tak w założeniach albo klepiesz albo głosisz. No. Chyba, że to Hardestadt z Lodinem robią diablerparty ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2012, 03:34:34 pm wysłana przez Panda »
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2012, 04:24:49 pm »

mozna zrobic mieszanke klanowa, baali annazir + Shemti i Nehemiah maja PRE POT, i tez przydatne zdolnosci, do tego maja obf, wiec moze nawet cos z tego wyjsc, z wpierdolem to juz gorzej, mozna wsadzic preternaturale i heroici i pare disarmow.


deck zdecydowanie za drogi w porownaniu do jakosci :D

« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2012, 04:30:17 pm wysłana przez Santh »
Zapisane

Twardy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 216
  • Sargath
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2012, 04:26:36 pm »

 :D tak chodziło o hordy.

Myślałem aby w krypcie były główne wampy do robienia polityki takie z cap od 7 i ewentualnie kilka maluchów mac 4 z nec do wystawiabia hord. Ale po szukaniu przez 4 godz sensownej ekipy poddałem się. Znalazłem setytów z grupy 2 i 3 i ewentualnie gangreli bo w gr4 mają pre, for i są independent, albo giovanni i danie im pre z masterów. Dobra pokombinuję.
Zapisane
God is now here or God is nowhere ?

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 12, 2012, 10:32:31 pm »

Ewentualnie możesz zrobic jak Nowy i pokusisz się o Brujahowych Anarchów. Nawet ładnie siadało z polityką. Z tego co pamiętam combat był tam jedynie supportem, ale istotnym.

A tych grzyków, które wymieniłeś w jeden barsz wrzucić się nie da.

Tak w założeniach albo klepiesz albo głosisz. No. Chyba, że to Hardestadt z Lodinem robią diablerparty ;)

combat nowego w tym decku to majestaty, więc nie bardzo wiem o co ci się rozchodzi :D

co do pomysłu, to są klany które nieźle nadają się do vote&bruise (np. guruhi, ishtarri guns, !brujah), ale z recklesem tego nie widzę, chyba że kombinujesz coś na anarchach, ale to wyższa szkoła jazdy
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 13, 2012, 08:04:08 am »

@ UP a wydawało mi się, że są tam torny i pursuity jeszcze. "Wydawało" jest tu istotnym słowem ;)
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 13, 2012, 10:06:07 am »

które nieźle nadają się do vote&bruise (np. guruhi, ishtarri guns, !brujah)

Zawsze mozna tez skladac Brujah na Anathemach, bardzo fajna sprawa. Podobnie jak !Brujah z Brennerem i Black Forest Base do odzyskiwania poola.

Ogolnie mysle, ze robienie tego typu talii na majestatach nie ma wiekszego sensu, bo Ci kazdy po prostu bedzie blokowal te glosowania bo dla niego to zadne ryzyko a ty sie jeszcze wyplujesz z majestatow. Trzeba dac ludziom wybor, albo glosowanie przejdzie, albo blokujesz i lecisz w torpor.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Wrobz

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 645
    • Zobacz profil
Odp: Reckless + wp**ol
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 13, 2012, 02:28:12 pm »

Trzeba dac ludziom wybor, albo glosowanie przejdzie, albo blokujesz i lecisz w torpor.
Jak to się mawiało: mam się dopełnić Taste'em czy Voter'em ? :lol:
Zapisane
" P A T I E N C E   I S   A   V I R T U E "