Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Szczecin Open 2012  (Przeczytany 7777 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 17, 2012, 07:25:18 pm »

Ja wiem, że gdybyście mieli dwa auta, to by was było osiem osób, ale...

1. Na cztery ostatnie turnieje Szczecin wysyłał do was nie mniej jak dwójkę graczy. Od was ludzie są w Moim mieście na co drugiej imprezie.
2. Jakie znaczenie ma słowo przepraszamy dla organizatora, który wykłada niemałą kasę na event? Jak dla mnie, osoby nie tolerującej tego słowa, jest to sposób na udanie, że nic się nie stało. Podczas gdy... stało się.
3. Jak wogóle można współpracować z osobą, która na (niespełna) dwanaście godzin przed turniejem deklaruje, że... nie tylko nie jedzie, ale wszystkich adekwatnie udupi w najbiższy week-end? Tutaj nawet nie chodzi o miłość do VTESa, czy zaangażowanie. Nie, nie. Tu chodzi o dane słowo. Jeśli ktoś nie przywiązuje wagi do danego słowa, to nie może być szanowany, i nie może występować jako partner w dyskusji, czy wspólnych wypadach gdziekolwiek.

Zdaje mnie się co dzień bardziej prawdziwym twierdzenie Szorstkiego Freda, iż VTESowcy są jak dzieci udające wampiry. Ja z pewnością nie mam do czynienia z poważnymi ludźmi.
Zapisane

modzel85

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 17, 2012, 08:26:36 pm »

Jeżeli nic się znowu nie zmieni to jednak będziemy(5 "niepoważnych" osób).

Nie przyczyniła się jednak do tego twoja "płomienna" mowa, a wręcz sprawiła, że mieliśmy ochotę zmienić zdanie.
Zapisane
Sorry Andrzej...

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 17, 2012, 08:31:56 pm »

Jeszcze macie taką możliwość.  :wink:
Zapisane

Julian

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 18, 2012, 05:52:23 am »

Nowa Sól wyrusza w składzie 4 osób, jeśli fura się nie rozpadnie w czasie jazdy to będziemy na 11  :smileysmoker:
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 18, 2012, 07:18:27 am »

Oczekujemy was z otwartymi ramionami.  :D
Zapisane

Szorstki Fred

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 195
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 19, 2012, 08:46:44 am »

Witam wszystkich w "dzień po", kiedy emocje już opadły a procenty leniwie parują z organizmu.
Mam nadzieję, że wszyscy dotarli już bezpiecznie do domów.

Oficjalne podsumowania i statystyki pozostawiam Slave'owi - to jego działka. Ja ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim którzy:
- ostatecznie się pojawili, pomimo nieprzewidzianych problemów  ;)
- postanowili zaskoczyć Szczecin i pojawili się zupełnie znienacka zgarniając całą stawkę - jeszcze się kiedyś policzymy!
- tradycyjnie się spóźnili (zawsze ktoś się spóźnia, nic się nie stało) 
- wpadli pograć towarzysko lub w ramach nauki i dobrze się bawili choć niewiele ugrali (to moja kategoria)
- zabrali talie spoza głównej, przewidywalnej grupy aby zaskoczyć przeciwników - niezależnie czy się udało czy nie :)

Chyba wszyscy zgodzą się, że miejscówka mimo piekielnego upału i delikatnego niedoświetlenia zdała egzamin? Dogodne umiejscownie pozwoliło również szybko uzupełnić poziom energii w przerwie zaś bar zadbał godnie o poziom paliwa w czasie rozgrywek.

Na koniec jeszcze podziękowania dla Slave'a za organizację, poświęcony czas i nerwy - doceniamy.
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 19, 2012, 10:23:30 am »

napiszcie lepiej kto wygral i jaka talia i kto jeszcze byl w finale
Zapisane

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 19, 2012, 11:20:03 am »

Wygrał Izi  z Ankek i resztą ekipy blokującej  z 1GW 3vp  po jednym zabrał Wróbel i Szewo

Izi (Torki) -> Wróbel (Edward) -> Boboosh(Goratriks stardek) -> Szewo (Euro ) -> Stary Modzel ( Malki dom)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2012, 05:35:38 pm wysłana przez ZygA »
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 19, 2012, 11:29:41 am »

archona mi na maila prosze, to jak wroce wieczorem do domu, to bym zrobil update rankingu.
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 19, 2012, 11:58:39 am »

Pos. Name               PrelGWs PrelVPs FinalVPs TP
  1   Tomasz Izydorczyk    3       12        3      180
  2   Radoslaw Staszewski  2      7.5       1      162
  2   Jakub Baranowski       1       5         0      132
  2   Lukasz Modzelewski    1       5         0      126
  2   Bartosz Wróblewski    1        6        1      150
  6   Tomasz Zygowski      1        5                126
  7   Miroslaw Laskowski    1        3                108
  7   Dawid Cyran             1        3                108
  9   Maciej Jamroszczak   0         2               114
10   Tomasz Kloczko        0         2                102
11   Marcin Ruminski        0         2                 96
12   Bartosz Kowalski       0        1.5              120
13   Kacper Marciniec      0         1                 96
14   Jakub Poslednik        0         1                 90
15   Remek Flasinski        0         1                 84
15   Arek Modzelewski     0         1                 84
17   Pawel Ruminski         0         0                 72
18   Pawel Wohlert          0         0                 60
18   Tomasz Czech         0         0                 60
DQ   Marcin Szczepanski  0         0                 54

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim za przybycie. Szczególnie 'wrednym' krwiopijcom z południa kraju, którzy zapewniali, że nie przyjadą.  :smileyshocked:  Dzięki nim, i wszystkim tym, którzy jednak dotarli, uzyskaliśmy cztery stoły pięcioosobowe. Dwadzieścioro uczestników! Brawo chłopaki.  :D

Z istotnych niedociągnięć bądź niedoróbek warto nadmienić kwestję Archonowania. Niestety, przedobrzyłem, i usiłowałem użyć na Archonie funkcji RAND. Tyle, że nieudolnie. W rezultacie, osiągnąłem zupełnie losową pierwszą rundę, i dwie następne ustawione z optimal seating chart wyciągniętego automatycznie z kolejności zapisywania się graczy do turnieju. Niby też losowe, ale konsekwencją nadmienionej niespójności był fakt, iż niektórzy gracze notorycznie na siebie wpadali. Nie chciałem już nikogo przesadzać w trakcie, bo jeszcze kto by się skarżył, że mu seating psuję celowo, ale, z pewnością, miało to wpływ na performance niektórych graczy. Za to na moją obronę przemawia fakt, iż, pomimo zgniłego seatingu, Tomasz Izydorczyk zdołał wygrać wszystkie cztery gry jakie przypadły jemu w udziale, pokazując jednocześnie, że wszystkim pozostałym graczom wiele jeszcze brakuje do jego poziomu.

Smutne oczy organizatora wędrują w kierunku wszystkich, którzy czują się oszukani, skrzywdzeni, czy niedocenieni. Następnym razem będzie lepiej... lub gorzej. Jednak, aby się przekonać, trzeba grać.

Zapraszam do konstruktywnej krytyki wszystkich obecnych. Dajcie znać, co chodzi wam po głowach.
Zapisane

Wrobz

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 645
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 19, 2012, 12:56:38 pm »

Miło było znowu Was zobaczyć, niektóre twarze były zaskoczeniem :)
Lokal klimatyczny, a do ciemności szło się przyzwyczaić (z temperaturą pod koniec turnieju było już gorzej). Jak zwykle turniej w Szczecinie mnie nie zawiódł, zarówno pod względem ciekawych gier jak i organizacji :wink:

Izi (Torki) -> Wróbel (Edward) -> Boboosh(Goratriks stardek) -> Szewo (Euro ) -> Stary Modzel ( Malki dom)
Łukasz to młody Modzel a nie stary :)
Zapisane
" P A T I E N C E   I S   A   V I R T U E "

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 19, 2012, 05:27:16 pm »

Wygrał Izi  z Ankek i resztą ekipy blokującej  z 1GW 4vp jednego zabrał Wróbel

Izi (Torki) -> Wróbel (Edward) -> Boboosh(Goratriks stardek) -> Szewo (Euro ) -> Stary Modzel ( Malki dom)

Chciałem sprostować, ze jeszcze jednego punkcika uciułałem JA :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 19, 2012, 05:34:57 pm »

Faktycznie już poprawiam ;)
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 19, 2012, 05:56:46 pm »

A teraz trochę więcej ode mnie bo się nażarłem wreszcie :)

Było gites. Szczecin rulez. Powróciłem tam po bodajże 7 latach i nie pozałowałem. Turniej fajny, lokal fajny (Szoty Cycate Blondynki zarządziły :)) chociaz trochę mroczny w sensie lampowym :), ludzie jak zwykle dopisali. Gry były ciekawe a niektóre rozkminy masakryczne. Generalnie jestem uradowany. I dzięki Boboosh za gościnę! Chociaż Żebraczy Gnój wszystko zepsuł :) Ale pokazał też "how to do it" :)

Pzdr
Szewski

p.s. może skrobnę coś o naszym tripie i turnieju ale to pewnie wieczorkiem po kąpieli :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin Open 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 19, 2012, 08:44:49 pm »

Zapisane