Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 7

Autor Wątek: bloodlines  (Przeczytany 35592 razy)

m4lk4v

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
bloodlines
« dnia: Stycznia 14, 2005, 11:08:53 pm »

Wlasnie tluke po rad drugi w bloodlines. I jako ze jestem juz stary i  rzadko zdaza sie gra ktora mnie wciagnie, tym bardziej jestem zachwycony bloodlinesami.
Polecam malkaviana, jezeli ktos ma poczucie humoru. Momentami dialogi (np. z telewizorem lub ze znakiem 'stop') potrafia zrzucic z fotela.
No i jeszcze nigdzie nie widzialem tak swietnie podlozonych glosow pod postaci.

character: I wanna know what is in the box!!!
Beckett : Ok, so put your ear into the sarcophagus and i'll shake it.
character : Brilliant. That's why you have your own tv show!



greets
m.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Re: bloodlines
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2005, 09:29:34 am »

Cytat: m4lk4v
Wlasnie tluke po rad drugi w bloodlines. I jako ze jestem juz stary i  rzadko zdaza sie gra ktora mnie wciagnie, tym bardziej jestem zachwycony bloodlinesami.
Polecam malkaviana, jezeli ktos ma poczucie humoru. Momentami dialogi (np. z telewizorem lub ze znakiem 'stop') potrafia zrzucic z fotela.
No i jeszcze nigdzie nie widzialem tak swietnie podlozonych glosow pod postaci.

character: I wanna know what is in the box!!!
Beckett : Ok, so put your ear into the sarcophagus and i'll shake it.
character : Brilliant. That's why you have your own tv show!



greets
m.

nice game... ale ile bugow ;( ash mnie sciska w dolku ze przyspieszyli wydanie tego o pol roku  :evil: przeciez dac temu pol roku to by bylo cudowne  :x  grrrrrrrrrrrrrrrrr
ale warto pograc :)
Zapisane

dIABEU

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2005, 09:59:14 am »

Po spaczowaniu wcale nie tak duzo.
I gralo sie wesolo.
Tremerka, ktorej subtelna sztuka wyciagania informacji z rozmowcy sprowadzala sie do tego, ze grozila lamaniem palcow.
A na deser BOIL BLOOD BITCH!!!
dI.:z lezka w oku
Zapisane
And for my next miracle, I will change water... INTO FUNK!

sinaath

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 912
  • Hitokiri Battousai
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 07, 2005, 10:16:08 am »

ehh a mnie ta gra rozczarowala nieco... spodziewalem sie czegos znacznie lepszego po redemtionie  :(
jedyne rzeczy, ktore przemawiaja za ta gra, to rozwoj postaci (kropki) i uzywanie dyscyplin w rozmowie (tylko dlaczego ograniczone do klanow, a nie dyscyplin?????)
Zapisane
- What's god?
- You know, when you want something really bad, and you close your eyes, and you wish for?
  God's the guy who ignores you.
The Island

m4lk4v

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2005, 10:44:04 am »

Powiedzmy sobie szczerze, bloodlines na glowe bije redemprion z punktu widzenia wod'ziarza. Mimo, ze to rozne kategorie gier (RPG-diabloclon), porownania nie da sie uniknac.
Bugi w BL zalatwia, w wiekszosci przypadków, patch.
A zostaje sam miod. Scenariusz, postaci (i mistrzowsko podlozone glosy), mnostwo subquestow no i 5 roznych zakonczen.
Dodatkowo, przechodzac gre roznymi klanami, przy kazdym odkrywa sie nowa jakosc. I nie jest to roznica stelathkill/bloodboil/toporstrazacki. W zaleznosci od klanu i plci rozmowy inaczej sie tocza, a i niektore questy robi sie zupelnie inaczej.

tyle mojego
m.

ps. zaznaczam, ze to MOJA opinia i wcale nie naklaniam swiata do jej uznania
Zapisane

sinaath

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 912
  • Hitokiri Battousai
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2005, 11:00:40 am »

coz.. czegos mi jednak w tej grze brakuje i jakos nie mam ochoty przechodzic jej kilkoma postaciami. z redemptionem bylo zupelnie inaczej.. liczylem na gre, od ktorej sie nie oderwe, zanim nie przejde co najniej na 3 rozne sposoby.. a tak, przeszedlem ja 1.5 raza (i pewnie skonczyloby sie na 1, gdybym jakos mrocznie save'ow nie stracil)
Zapisane
- What's god?
- You know, when you want something really bad, and you close your eyes, and you wish for?
  God's the guy who ignores you.
The Island

dIABEU

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 07, 2005, 11:20:10 am »

Cytat: m4lk4v
Powiedzmy sobie szczerze, bloodlines na glowe bije redemprion z punktu widzenia wod'ziarza.


Prawda, wedlug mnie klimat i odwzorowanie swiata wampirow w BL jest o niebo lepszy niz w R. Prawde mowiac R nawet raz nie skonczylem, bo mnie znudzilo smiertelnie i z WoDem nie mialo wiele wspolnego poza nazwami wlasnymi.

Cytat: m4lk4v
...sam miod. Scenariusz, postaci (i mistrzowsko podlozone glosy), mnostwo subquestow no i 5 roznych zakonczen.


Yep, zostalem Anarchem. %) Nigdy ta frakcja mnie nie krecila we WoDzie, a tutaj mnie po prostu przekonali do swoich idealow. A jesli gra jest w stanie zmienic moje w miare ugruntowan spojrzenie na swiat RPG, to znaczy, ze nie jest banalna.

Cytat: m4lk4v
Dodatkowo, przechodzac gre roznymi klanami, przy kazdym odkrywa sie nowa jakosc. I nie jest to roznica stelathkill/bloodboil/toporstrazacki. W zaleznosci od klanu i plci rozmowy inaczej sie tocza, a i niektore questy robi sie zupelnie inaczej.


Hyhy, Ty Malkavianka dales zadka straznikowi cmentarza. Szacowna Tremerka nawet nie miala takiej mozliwosci, tylko hurrra z toporem strazackim na zombiaki %).

dI.: pograzony we wspominkach
Zapisane
And for my next miracle, I will change water... INTO FUNK!

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 07, 2005, 12:16:24 pm »

Cytat: dIABEU
Po spaczowaniu wcale nie tak duzo.
I gralo sie wesolo.
Tremerka, ktorej subtelna sztuka wyciagania informacji z rozmowcy sprowadzala sie do tego, ze grozila lamaniem palcow.
A na deser BOIL BLOOD BITCH!!!
dI.:z lezka w oku


daj mi link do patcha  :mrgreen: pleeeeeeeeez :)
Zapisane

dIABEU

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 07, 2005, 12:20:29 pm »

Zapisane
And for my next miracle, I will change water... INTO FUNK!

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 07, 2005, 04:30:28 pm »

Zapisane

Chaos_Dotter

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
    • psychobójca !! tak to JA! // Dott // come // slash !!
bloodlines
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 18, 2005, 08:17:30 pm »

OCEAN HOTEL - po raz.. enty przebiegam tę lokację na wpółautomatycznie, z przymrużonymi powiekami i winampem na maksa... jeśli trzeba to i światło włanczam..ale to nic nie daje... gdybym mogła to wogóle w ekran bym nie patrzyła !!     no i te stealth kille ooo mniam mniam mniam , stealth kill kataną i ta muzyczka.. mniam mniam mniam... idę pograć moją malcawinką....:> ofkoz BIG plus za booty w VEZEVIUSU, no no no...;>
Zapisane
.(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Moj Bunny ma uszy tam gdzie trzeba kochane buraczki!!! ;*

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 19, 2005, 08:21:53 am »

Jak dle mnie cudo tyle że nie było sabbatu do wyboru :(  :cry:

nie było moich ulubionych aniołków kaina :P  :twisted:

i nie było cichych zabójstw przy użyciu zatrutej broni :cry:

chlip...

ale mam nadzieje że dodatek będzie opisywał jakieś war party
i będzie można grać jakimiś klanami antitribu

oraz będzie duszeni przy użyciu macek z obenebracji :twisted:  :twisted:  :ogre:
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Jester Walsh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 398
  • Dammar of Koszalin (unofficial)
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 19, 2005, 12:18:41 pm »

Ja tą grę  :D UWIELBIAM :D  ale muszę się zgodzić, że mogli ją dokończyć... :?  Ocean Hotel też przechodzę ze strachem poraz enty a za pierwszym razem grałem po dwóch nieprzespanych nockach po północy przy zgaszonym świetle i takich zchiz się nabawiłem, że przez dwa dni chodziłem jak z paranoją i rozglądałemsię nerwowo a siadałem tylko przy ścianie!!!  :shock: Jak się przespałem to przeszło trochę ale Ocean Hotel nigdy nie zapomnę. Aha, podobno jest Multiplayer ale ja ni w ząb nie mogę dojść jak to niby ma się włanczać... Co ja jakiś niedorozwój czy siakoś cosik takiego... W instrukcji mówi jak krowa, że jak są problemy z multi to dzwonić, ( tyle, że do UK dzwonił z tym nie będę... ), w zapowiedziach było, że będzie multi Vampisze vs Leopold a tu nic, niema multi dla biednego Jestera... :(  LIPA!!!   Więc niech mnie któraś/yś oświeci bo nie wydygam... :|
Zapisane
Największym problemem ludzkości nie sa wojny czy głód... tylko ten !@#%& bug Vanish'a!!!

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
bloodlines
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 19, 2005, 04:00:02 pm »

może masz pirata  :wink:  z piratami zreguły są problemy i na multiplaya ciezko wleźć.
Zapisane
PVP Team

Anonymous

  • Gość
bloodlines
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 21, 2005, 11:14:17 am »

Cytat: mirumo
może masz pirata  :wink:  z piratami zreguły są problemy i na multiplaya ciezko wleźć.


Tylko bez takich!! Ja bym niby tak miał zbeszcześcić Tą grę?!?! To orginalny orginał!!  :evil:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7