Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012  (Przeczytany 8791 razy)

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #30 dnia: Września 09, 2012, 12:06:06 am »

jam żem też właśnie dotarł. również wdzięcznym jest za wszystko i wszystkim. do zobaczenia na kolejnych turniejach.
Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #31 dnia: Września 09, 2012, 08:01:42 am »

Również dzięki wszystkim za super turniej rozgrywany we wspaniałych warunkach na świeżym powietrzu. W przyszłym roku znowu postaramy się być  :D, dzięki za beforka i fajną imprezkę.
Widzę, że nikt nie wrzucił info o finale:

Nike (Arika) -> Dude (Giovanni Bleed) 1GW 3VP-> Klisza (Nana) -> Zaraz ( Anarch Gun) 2 VP -> Fonq (Goratrix)

Finał rozgrywany w tempie ekspresowym, żeby Dude mógł zdążyć na pociąg. Zero niepotrzebnej gadki i niepotrzebnych deali. Od początku Fonq i ja staliśmy się warzywami z powodu braku wampirów zdatnych do grania - Fonq miał Anarch Converta i Wampa bez sup Ani (brak Goratrixa), a ja grałem Zipem i Mousem   :smileyermm:. Spadamy z Fonqiem w 25 minut. Zaraz dogadał się z Dudem, że ten go nie wywali dopóki na stole będzie Arika. Zaraz pocisnął Arikę - Dude zjadł Zaraza kończąc z 1 kartą w decku gra skończyła się po godzinie 8).
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #32 dnia: Września 09, 2012, 08:56:30 am »

Raz jeszcze dzięki wszystkim, którym udało się dotrzeć :) Po raz pierwszy turniej w Lublinie był tak kameralny, ale miało to także swój urok. W każdym razie najważniejsze, że gościom się podobało :D Z mojej perspektywy rozgrywki były ciekawe, fajnie że pogoda pozwoliła pograć na świeżym powietrzu. Szczególne podziękowania dla ekipy z Częstochowy, która mimo przeciwności losu zawitała już w piątek i postanowiła zbadać tezę wenantego dotyczącą baletów i uczestnictwa w finale :D Murzynowi dzięki za to, że nie miał nas jeszcze dosyć i rozegrał z nami jeszcze jedną partyjkę po turnieju ;) Dude'owi gratuluję wygranego finału, rozegrał go po mistrzowsku :) Pełne wyniki i wypełniony Archon już wkrótce :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #33 dnia: Września 09, 2012, 09:21:16 am »

Raz jeszcze dzięki wszystkim, którym udało się dotrzeć :) Po raz pierwszy turniej w Lublinie był tak kameralny, ale miało to także swój urok. W każdym razie najważniejsze, że gościom się podobało :D Z mojej perspektywy rozgrywki były ciekawe, fajnie że pogoda pozwoliła pograć na świeżym powietrzu. Szczególne podziękowania dla ekipy z Częstochowy, która mimo przeciwności losu zawitała już w piątek i postanowiła zbadać tezę wenantego dotyczącą baletów i uczestnictwa w finale :D Murzynowi dzięki za to, że nie miał nas jeszcze dosyć i rozegrał z nami jeszcze jedną partyjkę po turnieju ;) Dude'owi gratuluję wygranego finału, rozegrał go po mistrzowsku :) Pełne wyniki i wypełniony Archon już wkrótce :)

Wenanty miał w jednym rację impreza skończyła się o 5 i tym razem 4/5 było w finale czyli 80% robimy postępy. :)
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #34 dnia: Września 09, 2012, 09:36:07 am »

Dzieki, ze wpadliscie i gratki dla Duda. Pre do 5 rano bylo hardcorowe :)

Highlight turnieju dla mnie: Mina Nike'a, gdy mial 9 krwi na Arice, zeby ja wprowadzic jako pierwszego wampira a Maciek (jego predator) zaraz przed nim wpuszcza Hardestadt'a ;)

Raz jeszcze dzięki wszystkim, którym udało się dotrzeć :) Po raz pierwszy turniej w Lublinie był tak kameralny, ale miało to także swój urok. W każdym razie najważniejsze, że gościom się podobało :D Z mojej perspektywy rozgrywki były ciekawe, fajnie że pogoda pozwoliła pograć na świeżym powietrzu. Szczególne podziękowania dla ekipy z Częstochowy, która mimo przeciwności losu zawitała już w piątek i postanowiła zbadać tezę wenantego dotyczącą baletów i uczestnictwa w finale :D Murzynowi dzięki za to, że nie miał nas jeszcze dosyć i rozegrał z nami jeszcze jedną partyjkę po turnieju ;) Dude'owi gratuluję wygranego finału, rozegrał go po mistrzowsku :) Pełne wyniki i wypełniony Archon już wkrótce :)

Wenanty miał w jednym rację impreza skończyła się o 5 i tym razem 4/5 było w finale czyli 80% robimy postępy. :)

Gdybys w 3 rundzie dogadal sie ze mna, zamiast z Dudem, to by nam dalo 100% skutecznosci :)

I tak zwale to na dzieci, ktore zaczely mi lazic po glowie ok 7 rano, kiedy ok 5:30 dotarlem do domu i sie polozylem ^_^
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2012, 01:12:19 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #35 dnia: Września 10, 2012, 01:24:07 pm »

ale klisza się ze mną na nic nie dogadał. już pomijając, że nie miałeś mu absolutnie nic do zaoferowania :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #36 dnia: Września 10, 2012, 02:02:51 pm »

prosze archona na maila.
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #37 dnia: Września 10, 2012, 02:27:53 pm »

ale klisza się ze mną na nic nie dogadał. już pomijając, że nie miałeś mu absolutnie nic do zaoferowania :)

A 'idz w tyl z torporami', 'nie blokuj, zeby sie zapchal stealthem' :)
Ja mu moglem zaoferowac miejsce w finale razem ze mna, gdyby zamiast mi przeszkadzac sie podlozyl. Oczywiscie, caly plan by sie opieral na tym, zebys ani Ty ani Maciek nie dostali VP w tej rozgrywce (moze nie tyle VP co GW).
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #38 dnia: Września 10, 2012, 02:30:32 pm »

Ja mu moglem zaoferowac miejsce w finale razem ze mna, gdyby zamiast mi przeszkadzac sie podlozyl. Oczywiscie, caly plan by sie opieral na tym, zebys ani Ty ani Maciek nie dostali VP w tej rozgrywce (moze nie tyle VP co GW).
Czy na sali jest sędzia? Jak to się ma do 'Play to win'?

PS. Dawno nie było żadnego flejma ;)
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #39 dnia: Września 10, 2012, 02:41:14 pm »

no więc jak już wspomniał wenanty - nie mogłeś, to raz. to że szedł w tył a nie w przód to akurat nie było mi na rękę (osobiście preferuję sytuację, w której mam spokój na plecach, o spokój z przodu mogę zadbać sam) - to dwa. zresztą jak grasz combatem, masz s&b na dupie i nie idziesz w tył, to długo nie grasz.
a tekst o nieblokowaniu żeby ci się nie dać zwinąć ze stealtha to akurat była zwykła rada - czysta logika, jak nie masz żadnego intercepta w stole ani na ręku (a umówmy się, że klisza nie miał :D ),  a jednocześnie masz s&b na plecach, to najbardziej logicznym rozwiązaniem jest po prostu nie blokować. jeśli nie wejdą ci żadne karty do przewijania ręki (dreams, barrens, heart) to po 2-3 bleedach jesteś w ciężkiej dupie :) co zresztą miało miejsce
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #40 dnia: Września 10, 2012, 02:47:16 pm »

Hehe, akurat stealthem sie nie zapchalem (bo nie mialem duzo stealtha w decku). Za to dziwnie dlugo nie podchodzily mi nocturny, pewnie dlatego, ze mi nie przelozyles, i caly czas bylem pod presja. Banishmenty po crossie to jest to co mnie najbardziej bolalo akurat.

Ale co racja to racja, duzo do gadania to nie mialem bo stol dosyc hardcorowy. Bleed na plecach, combat przed soba i hardy po crossie wiec odbitek troche lecialo (w jednej turze to Klisza chyba 6 poola stracil z akcji od swojego prey'a).
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2012, 02:52:53 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #41 dnia: Września 10, 2012, 02:54:19 pm »

to trochę chyba pomyliłeś chłopie gry, bo moim predatorem w tej konkretniej był Murzyn z Maris i spółką :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #42 dnia: Września 10, 2012, 03:22:01 pm »

A nie Maciek z hardym? Z Murzynem gralem tylko 1 gre jesli dobrze pamietam, i byl moim preyem wtedy. Jezu, juz mi sie poplatalo wszystko. Za durzo banishmentow skleilem podczas tych 3 gier, wiec teraz wszedzie widze Ventrue :)

Proba odtworzenia z pamieci stolow, na ktorych gralem:
1. Ja -> Maciek -> Nike -> Klisza
2. Ja -> Murzyn -> Maciek -> Fonq
3. Ja -> Klisza -> Murzyn -> Dude

Moglo byc i tak... Wiecie jak jest, czlowiek wytrzezwieje i 3 dni podem sklada z kawalkow wspomnienia :)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2012, 03:24:54 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Ligowy - Lublin 08.09.2012
« Odpowiedź #43 dnia: Września 13, 2012, 09:18:43 am »

ale klisza się ze mną na nic nie dogadał. już pomijając, że nie miałeś mu absolutnie nic do zaoferowania :)

Nie było mnie kilka dni widzę, że debatujecie nad moją taktyką beze mnie  8)

Siadając do stołu w 3 rundzie byłem na 4 miejscu w turnieju, mogłem sobie pozwolić na utratę 1 pozycji, żeby być w finale. Na stole obok siedziało 3 gości z GW i Maciek który miał 0VP - zakładałem, że nic nie ugra. Zostało taktyczne rozegranie naszego stołu. Zdobycie VP za preya praktycznie dawało mi finał, ale plan B zakładał, że nie mogę dać zdobyć VP Krzyśkowi i Murzynowi bo to mogło wyrzucić mnie z finału. Opcja w jakiej Dude jedzie po całym stole, kosztem mojego seatingu z 5 miejsca w finale i tak była dla mnie najkorzystniejsza biorąc pod uwagę moje możliwości obronne przy waszych odbijarkach - przyjąłem 2 bleedy mojego preya.

PS. Nie dogadałem się z Dudem :p nie mogłem zagrać inaczej, sytuacja mogłaby wyglądać inaczej gdyby Murzyn 2 razy nie zapomniał o przelewach.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2012, 09:22:14 am wysłana przez klisza »
Zapisane