Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: "Rebeliancki" dodatek do VTES  (Przeczytany 10916 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
"Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #45 dnia: Września 17, 2012, 07:48:38 pm »

GTW uzurpuje sobie prawo do tego ! :D

To nie jest wcale takie śmieszne.
Gdyby istniały, powiedzmy, dwa konkurujące ze sobą w tej materii ugrupowania, jestem przekonany, stan VTESa byłby obecnie znacznie lepszy. VEKN na początku swego działania miał konkurencję, i wyszło to naszej karciance jedynie na plus. Jak pokazuje rzeczywistość, brak konkurencji powoduje gnuśnienie niektórych przewodniczących i ciał nadzorczych, a to z kolei wpływa ujemnie na graczy i ich chęci. Tylko, jak podkresla słusznie Alek, póki co, nikt nie stworzył realnej konkurencji dla VEKNu.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #46 dnia: Września 17, 2012, 08:53:24 pm »

no to będfzie trzeba o tym pomyśleć :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #47 dnia: Września 18, 2012, 11:29:23 am »

ze VEKN jest gowniany to jedno. Tutaj zgadzam sie w 100%.
Niestety, na chwile obecna nie widac, nikogo kto moglby go zastapic i sprawic zeby we vtesie cos sie dzialo. IMO VEKN w tym przypadku to mniejsze zlo, gdzie wieksze to calkowita smierc vtesa. Sa nieprofesjonalni, ich metody wzbudzaja pewne watpliwosci (choc to trudno osadzic tylko na podsawie poglosek), ale nikt inny nic nie robi. Osobiscie gowno mnie obchodzi, czy Vekn ma moralne prawo tworzyc nowe dodatki, erraty, itp. Interesuja mnie tylko i wylacznie efekty, w postaci rozwoju karcianki. Mowimy tutaj o karciance, a nie o problemie glodu na swiecie. Jesli w wyniku dzialan vekn z niktorymi rozprawiono sie niezbyt milo to trudno, ja za nimi plakac nie bede, tym bardziej, ze jakosc kart, ktore zaproponowali, jest IMO, co najwyzej srednia. Demokracja w tym przypadku, to gwozdz do trumny vtesa.
Rozumiem, ze czesc chcialaby rozgonic VEKN na cztery wiatry, niestety nikt nie jest w stanie zaproponowac niczego co by vekn zastapilo. Z mojego punktu widzenia mozemy miec "zły vekn" albo nic.
Jesli vekn zajmnie sie tylko sankcjonowaniem turniejow, to kto zadba o przyszlosc karcianki?

W ramach mozliwości jakie daje demokracja chciałbym wyrazić swoje stanowisko w sprawie. :)

Nie chce mi się za dużo pisać, ale generalnie najbardziej zgadzam się z wypowiedziami Alka i sam pod nimi się podpisuje.
Jednoczesnie najmniej "wspolnoty duchowej" czuję z wypowiedziamy Wenatego, ktory natomiast imponuje mi swoimi mozliwości krasomówczymi (w wersji pisanej na forum).

Moim zdaniem VEKN ma nawiecej praw i kompetencji zeby w chwili obecnej kreowac scene Vtes dowolnymi srodkami.
VEKN dziala jak kazda ulomna ludzka organizacja.
Alternatywa jest brak jakichkolwiek dzialan.

Smiesza mnie wypowiedzi o kokosach zwiazanych z VEKN
W absolutnie najlepszym wypadku jeden koles bedzie mial sesnowna prace i zarobi na swoja rodzine (w co watpie) i jednoczesnie doprowadzi do ozywienia gry.

Mnie to nie boli.
Bola mnie kolesie, ktorzy nie robia nic konstruktywnego, a angazuja sie wylacznie w krytykowanie i szukanie dziury w calym w dzialaniach innych.

pozdrawiam,

Migalart
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #48 dnia: Września 18, 2012, 03:13:42 pm »


Bola mnie kolesie, ktorzy nie robia nic konstruktywnego, a angazuja sie wylacznie w krytykowanie i szukanie dziury w calym w dzialaniach innych.

Migalart

Ale nie pijesz do Wenantego? :) (FLAME!!!!!!!!!!!!!!!)

Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #49 dnia: Września 18, 2012, 03:33:25 pm »

Bola mnie kolesie, ktorzy nie robia nic konstruktywnego, a angazuja sie wylacznie w krytykowanie i szukanie dziury w calym w dzialaniach innych.
Migalart
Ale nie pijesz do Wenantego? :) (FLAME!!!!!!!!!!!!!!!)
Się znalazł obrońca uciśnionych dziewic :lol:
Jeśli to było o mnie, to opis jest w miarę ścisły - na razie angażuję się wyłącznie w krytykowanie i szukam dziury w całym. A jeśli chodzi o opinię, że tacy "bolą" Migalarta, no to przecież może mieć swoje zdanie, nie? Jeśli go "bolę" to trochę szkoda, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to w żaden sposób na atmosferę, gdy los nas posadzi przy jednym VtESowym stoliku. Luz.
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #50 dnia: Września 18, 2012, 03:42:26 pm »

Bola mnie kolesie, ktorzy nie robia nic konstruktywnego, a angazuja sie wylacznie w krytykowanie i szukanie dziury w calym w dzialaniach innych.
Migalart
Ale nie pijesz do Wenantego? :) (FLAME!!!!!!!!!!!!!!!)
Się znalazł obrońca uciśnionych dziewic :lol:
Jeśli to było o mnie, to opis jest w miarę ścisły - na razie angażuję się wyłącznie w krytykowanie i szukam dziury w całym. A jeśli chodzi o opinię, że tacy "bolą" Migalarta, no to przecież może mieć swoje zdanie, nie? Jeśli go "bolę" to trochę szkoda, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to w żaden sposób na atmosferę, gdy los nas posadzi przy jednym VtESowym stoliku. Luz.
Proponuje przy najblizszej okazji wydymac cfaniaka pszczynskiego szewskiego :)
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #51 dnia: Września 18, 2012, 04:22:01 pm »

dymanie Ci się marzy...

a Wenanty, skoro dziewicą jesteś to z chęcią pokazę Ci skansen w Pszczynie. W sam raz dla takich jak Ty :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #52 dnia: Września 18, 2012, 04:24:39 pm »

Szewo teraz tylko 69 robi :D
Zapisane

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #53 dnia: Września 18, 2012, 04:24:57 pm »

dymanie Ci się marzy...

a Wenanty, skoro dziewicą jesteś to z chęcią pokazę Ci skansen w Pszczynie. W sam raz dla takich jak Ty :)
W tyłek się nie liczy!

(skoro i tak płyniemy z jakimś totalnym, seksualno-obleśnym offtopem)
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #54 dnia: Września 18, 2012, 04:30:47 pm »

w ucho? rebeliancko? :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #55 dnia: Września 18, 2012, 07:39:06 pm »

Spokojnie Wenanty - raz w dupę to nie pedał :D
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #56 dnia: Września 18, 2012, 10:07:06 pm »

Spokojnie Wenanty - raz w dupę to nie pedał :D

Powiedzal Klacek :D
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #57 dnia: Września 19, 2012, 05:46:44 am »

Powiedzal Klacek :D

To nie ja - to Paulo Coelho :)
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #58 dnia: Września 19, 2012, 08:50:31 am »

Coelho pod*cenzura*l ci login! :D
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: "Rebeliancki" dodatek do VTES
« Odpowiedź #59 dnia: Września 27, 2012, 11:12:28 am »

dobra beka się zapowiada, w końcu postanowiłem dorzucić coś od siebie bo już nie dałem rady :D

http://vekn.net/index.php/forum/5-generic-vtes-discussion/37824-pkc-seeks-to-attack-the-vekn#37843
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired