Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012  (Przeczytany 15219 razy)

Szorstki Fred

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 195
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 11, 2012, 07:42:36 pm »

Również dołączam się z podziękowaniami, było bardzo miło, macie super miejscówkę a ekipę jeszcze lepszą!
Oby następnym razem udało się ugrać choćby pudełko  :icon_frown:

p.s. Marku, wybacz styl gry, a o byciu n00bem pogadamy przy następnej okazji ;)
Zapisane

Grim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 471
  • Pączek
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 12, 2012, 01:07:44 pm »

Fajny turniej, organizacja ok, sala bardzo fajna (dobre oświetlenie, dużo miejsca) mały minusik że nie można tam się piwa napić (wtedy by Bydgoszcz przyjechała pewnie ^^) ale nie można mieć wszystkiego i tak było warto przyjechać.
pozdro pączek
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 12, 2012, 02:33:22 pm »

archon na mial'a prosze.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 13, 2012, 09:18:41 pm »

czy ten turniej został zgłoszony do kalendarza na veknie?
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 14, 2012, 08:26:15 am »

A jak myślisz? Oczywiście, że nie. Przecież nauczyłeś xiążąt, że sam sie tym zajmujesz.  :wink:
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 14, 2012, 11:40:14 am »

Powinno byc: książęta (nauczyłeś książęta, nie nauczyłeś książąt)

Swoją drogą zastanów się jeszcze. Rozumiem, że Ty princow zmusisz do tego, zeby wypelniali obowiazki...
A jak nie beda wypelniac to co?
A jak zniechecisz ludzi i mi zepsujesz srodowisko to tak Cie obsmaruje, ze bedziemy mieli kolejnego "retired pro" blakajacego sie po forum.

NC musi byc troche jak dziwka princow, tu pomoc, tam poglaskac, zeby im sie chcialo.
Jak bedziesz gral surowego policjanta to ludzie wezma swoje zabawki i pojda do innej piaskownicy.


- Non retired pro
Zapisane

Szorstki Fred

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 195
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 14, 2012, 01:04:08 pm »

Jak się już tak czepiamy to nie mieszaj języków Izi.
Albo kolonialno-imperialne "not retired" albo tchórzliwe lecz dźwięczne "pas à la retraite".
Pozdrawiam ;)
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 14, 2012, 04:14:34 pm »

to skoro nauczylem to w takim razie ten turniej nie bedzie sankcjonowany dopoki ktos sie nie oduczy, pasi Ci to????
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 14, 2012, 05:06:50 pm »

Mnie tak.
Nawet mnie do gołowy nie przyszło przed eventem, aby fakt (nie)sankcjonowania sprawdzić na VEKNie. Pewnikiem dlatego, że do Nowej Soli wybrałbym się nawet na turniej, który z założenia miałby nie być sankcjonowany. Ugrałem tam raptem 2.5VP, więc dla mnie większą wagę, na dzień dzisiejszy, ma ten event jako wydarzenie Ligowe, niż turniej sankcjonowany przez VEKN. Jedynym prawdziwie poszkodowanym w tej sytuacji jest Boboosh, dla którego zwycięstwo w Nowej Soli to największy życiowy sukces, i który pewnikiem chciałby zobaczyć (kiedyś) swoje punkty w Rankingu VEKN.
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 14, 2012, 05:10:55 pm »

Swoją drogą zastanów się jeszcze. Rozumiem, że Ty princow zmusisz do tego, zeby wypelniali obowiazki...
A jak nie beda wypelniac to co?
A jak zniechecisz ludzi i mi zepsujesz srodowisko to tak Cie obsmaruje, ze bedziemy mieli kolejnego "retired pro" blakajacego sie po forum.

NC musi byc troche jak dziwka princow, tu pomoc, tam poglaskac, zeby im sie chcialo.
Jak bedziesz gral surowego policjanta to ludzie wezma swoje zabawki i pojda do innej piaskownicy.


- Non retired pro

A kto wogóle powiedział, że to będę ja.  :wink:


Niemniej jednak, wydaje mnie się, że bycie dziwką to nie jedyna droga do sukcesu. Przynajmniej ja wyobrażam ją sobie inaczej.
Jeśli NC zostanie Dude, to ze mną tego rodzaju problemów miał nie będzie. Ja moje obowiązki znam, i nie trzeba mnie zachęcać do ich wykonywania.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 14, 2012, 05:32:03 pm »

Swoją drogą zastanów się jeszcze. Rozumiem, że Ty princow zmusisz do tego, zeby wypelniali obowiazki...
A jak nie beda wypelniac to co?
A jak zniechecisz ludzi i mi zepsujesz srodowisko to tak Cie obsmaruje, ze bedziemy mieli kolejnego "retired pro" blakajacego sie po forum.

NC musi byc troche jak dziwka princow, tu pomoc, tam poglaskac, zeby im sie chcialo.
Jak bedziesz gral surowego policjanta to ludzie wezma swoje zabawki i pojda do innej piaskownicy.


- Non retired pro

A kto wogóle powiedział, że to będę ja.  :wink:


Niemniej jednak, wydaje mnie się, że bycie dziwką to nie jedyna droga do sukcesu. Przynajmniej ja wyobrażam ją sobie inaczej.
Jeśli NC zostanie Dude, to ze mną tego rodzaju problemów miał nie będzie. Ja moje obowiązki znam, i nie trzeba mnie zachęcać do ich wykonywania.

własnie, ale jak NC zostraniesz Ty to co, jak będziesz zachęcał? Czy może napierdałał? Groził?

Wiesz, ze nie tędy droga, jak napisał Izi, trzeba czasem dać dupy :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 14, 2012, 08:58:49 pm »

Jak się już tak czepiamy to nie mieszaj języków Izi.
Albo kolonialno-imperialne "not retired" albo tchórzliwe lecz dźwięczne "pas à la retraite".
Pozdrawiam ;)

Mylisz sie,
Pozdrawiam
Zapisane

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 14, 2012, 09:05:58 pm »

Łoo, językowy flejm. Dajecie!
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

morgon82

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 14, 2012, 09:11:34 pm »

czy ten turniej został zgłoszony do kalendarza na veknie?

Nie był. Poprzedni był zgłoszony, tego nie zgłosiłem. Rób jak chcesz, mi to lotto. Ważne, że turniej się udał a ludzie byli zadowoleni. Nie wiem jak Kuba do tego podchodzi, bo mi osobiście jakieś punkty w rankingu VEKN do szczęścia nie są potrzebne. Nawet nie wiem co to daje ;) Co innego punkciory do ligi  :P
Zapisane

Grim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 471
  • Pączek
    • Zobacz profil
Odp: Turniej ligowy - NOWA SÓL - 10 listopad 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 14, 2012, 09:15:24 pm »

Jak się już tak czepiamy to nie mieszaj języków Izi.
Albo kolonialno-imperialne "not retired" albo tchórzliwe lecz dźwięczne "pas à la retraite".
Pozdrawiam ;)

Mylisz sie,
Pozdrawiam

Esencja ciętej riposty
1:0 Izi
czy ten turniej został zgłoszony do kalendarza na veknie?

Nie był. Poprzedni był zgłoszony, tego nie zgłosiłem. Rób jak chcesz, mi to lotto. Ważne, że turniej się udał a ludzie byli zadowoleni. Nie wiem jak Kuba do tego podchodzi, bo mi osobiście jakieś punkty w rankingu VEKN do szczęścia nie są potrzebne. Nawet nie wiem co to daje ;) Co innego punkciory do ligi  :P

Jedyne co na razie  dawało to +1 lans na dzielni, fajniejsze możesz zagrać w turnieju  Legendary Vampire :) jeśli coś pominąłem proszę mnie poprawić
Zapisane