Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Dlaczego jestem takim bucem?  (Przeczytany 1531 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Dlaczego jestem takim bucem?
« dnia: Grudnia 31, 2012, 03:41:59 pm »

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo bo moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) bo zawsze usuwam z partyzanta posty, które w swoim mniemaniu uważam ża obraźliwe/prostackie/sprosne/łamiące zasady koegzystencji parafialnej (chociaż zdarza mi się nie usunąć takich postów, jeśli bywam zajęty i nie przeglądam forum a zdarza mi się to nader często chociaż nie w przypadku postów uderzających w mój sense of humor patrz pkt b)
d) bo lubie być

pzdr

p.s. post "Vermiina" który został usunięty z działu "ogólne" nie był takim "zwykłym, *cenzura*owym i szczeniackim żartem". Miał on pewne korzenie znane tylko środowisku, które BYŁO na imprezie wrocławskiej u Iziego lub CZYTA uważnie to forum. Jak widać DROGI ADMINIE nie należysz do tego środowiska więc po *cenzura* się wpierdalasz?

Liczę na szczerą i bardziej kulturalna wypowiedź niż moja. Jeśli w ogóle raczysz jakąkolwiek dostarczyć.
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: Dlaczego jestem takim bucem?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2013, 08:57:52 pm »

To jest forum otwarte, nie tylko dla wtajemniczonych.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego jestem takim bucem?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 03, 2013, 09:22:45 am »

To jest forum otwarte, nie tylko dla wtajemniczonych.

i rozumiem, że to jest powód, dlaczego kasujesz niektóre posty? Bez czytania/rozumienia ich sensu?

No tak, wazne, że Twój umysł ich nie ogarnia...shame
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego jestem takim bucem?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 03, 2013, 07:31:41 pm »

ale macie spinkę , było przenieść post do ash heapa i tyle=]
Zapisane
sorry andrzej=]