Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy  (Przeczytany 8297 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 14, 2013, 06:01:15 pm »

talia to mi się zacięła na 2 tury (potem wskoczyły 2 ghule), ale jak widać to wystarczyło :)

ale - ponownie - gdzie bym nie usiadł, to traciłbym ally, może jakbym nie siedział koło baalich to xeper by do mnie nie szedł (z obecnej perspektywy, bo Angmar przyznał się, że nie pamiętał o tej zasadzie, przypomniał sobie w trakcie :D , ale jak też mówiłem Zicowi, to jest finał, zakładam że każdy z finalistów zna swój deck i jest "pro" więc nie można liczyć na tego typu rzeczy że ktoś nie doczytał itp. przy planowaniu gdzie usiądę). przypomnę też, że na trzecim stole Wróbel był warzywem przez 90% gry i odbił WSZYSTKIE bleedy Zygi, więc było łatwo przewidzieć że skleję bleedy od baalich - ponownie, liczenie na to że się zapcha jest błędem. siedząc między Kaszubą a Wróblem musiałbym iść w tył i spróbować się dogadać z Kaszubą żeby mi nie cisnął po ally jak nie będę go jechał, co umówmy się że byłoby nierealne (tzn. ja bym na takiego deala nie poszedł, tym bardziej że byłem 1st seed, musiałbym lać Kaszubę i tyle, to nie był finał z opcją na time limit, a w momencie kiedy Kaszuba zjada Zica muszę iść po punkty).

liczyłem na szybki punkt za Angmara (co się udało, kosztowało mnie "tylko" ossiana) i zwarzywienie Zica przez Kaszubę do czasu, kiedy będę mógł się odwinąć i pozabijać mu wampy, czyli jakieś 3-4 tury, z czego dwie wtopiłem dowijając się do odpowiednich rzeczy, a Zico w tym czasie miał legendarnego farta i plan się posypał. jak dla mnie to była opcja z największą szansą powodzenia, ale cóż - nie wyszło :D

p.s. wrzućcie wyniki z turnieju :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 14, 2013, 06:28:27 pm »

pamietam jak gadalismy ze nie spodziewalem sie ze grasz na allayach :P o Xeperze  pamietam ze moze krasc :P a zawsze pierwszy u mnie wychodzi Nienazwany zeby produkowac poola i i z Tend dow budzic innych:p zebym wiedzial ze jedziesz na allayach moze wtedy bym inaczej zagral :P pamietam ze tak to ujalem :P turniej super pomimo szybkiej odpadki z finalu i tam mialem wiele emocji i satysfakcji z poprzednich gier :D
wyniki :P
http://www.vtes-polska.ugu.pl/tournament_rating.php?q=2&tour=53
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2013, 06:38:25 pm wysłana przez Angmar »
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 14, 2013, 06:46:18 pm »

racja, mówiłeś że zapomniałeś o kradzieży lokacji z Annazira :) poza tym byłem przekonany że wiesz czym gram i dopiero po finale mi powiedziałeś że nie miałeś pojęcia :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 14, 2013, 07:04:07 pm »

chodzilo o kradziez gunow :p zawsze jestes blisko prawdy ale nie do konca :P niestety nie bylo mi dane spotkac sie z Toba na stole a tak wyszlo ze zawsze dlugo gralem i nie mialem kiedy zajrzec na inne stoly :P powiem ze mialem problem wyrwac sie na fajke :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2013, 07:06:02 pm wysłana przez Angmar »
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 14, 2013, 08:21:08 pm »

chodzilo o kradziez gunow :p zawsze jestes blisko prawdy ale nie do konca :P

oj tam oj tam :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 14, 2013, 08:31:21 pm »

a na nastepnym turnieju podprowadze Ci ta fajke na baterie :P
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz - 13 kwietnia 2013 - turniej ligowy
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 14, 2013, 10:49:41 pm »

spróbować zawsze możesz :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired