Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8]

Autor Wątek: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013  (Przeczytany 20468 razy)

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 18, 2013, 08:55:16 pm »

Nie ukrywam, ze mialem na rece 2xgraverobbing w finale i zapewne bym skorzystal z opcji zakoszenia pana z gran madre, ale deal to rzecz swieta :D. Zreszta i tak nie dozylem do momentu w ktorym moglem aktowac...
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

smfs

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 20, 2013, 10:53:31 am »

Mam pytanie do szanownie nam panującego NC z racji że w trakcie turnieju zajmował się pstrykaniem. Planujesz podzielić się z nami fotkami z mistrzostw?
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 20, 2013, 11:29:00 am »

Problem z dzieleniem się jest taki, że nie posiadamy strony dedykowanej, gdzie mógłbym umieszczać robione przez siebie fotografie. Przynajmniej te nieliczne, które się do tego nadają. To boli, gdyż część fotografii z ubiegłego roku sam już nie pamiętam co przedstawia. Owszem, był projekt postawienia takiej strony, ale skończył się klapą. Zapewne łudzę się, że kiedyś odpowiednia strona powstanie, i będę tam mógł ten ogrom fotek zapakować. Jednak, jako wróg nowoczesnych technologii, ja jej nie zmontuję.  :twisted:

Natomiast, co nie jedna osoba potwierdzi, każdy może zdjątka owe otrzymać ode mnie na CD. Wystarczy się upomnieć i przypomnieć. 1 pen drive już u mnie na biurku wyleguje się i czeka na napełnienie.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 20, 2013, 12:22:22 pm »

Najprosciej bedzie jak zrobisz paczke i zuploadujesz ja na jakis serwer do przechowywania plikow (4shared.com) albo cos podobnego.
Zeby nie dawac dostepu wszystkim, zabezpiecz plik haslem i rozeslij to haslo na PM do zainteresowanych.
To zaoszczedzi kase (CD) i czas :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

stinkfist

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 221
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 20, 2013, 12:23:18 pm »

Można jakiegoś dropboxa założyć, do którego każdy będzie miał dostęp i tam wrzucać.
Zapisane
He just exploded. Never seen anything like it without a Tremere around.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 20, 2013, 12:54:35 pm »

a nie można tego wrzucić na FB?
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 20, 2013, 04:24:01 pm »

FB omijam szerokim łukiem. Wszelkie chomiki itp również. I to się na 1000% nie zmieni.
Zdecydowanie preferuję już rozdawanie płyt CD. Ale widzę, że bez dedykowanej strony się nie obędzie.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 20, 2013, 08:13:45 pm »

to może wyślij zdjęcia komuś, kto nie omija szerokim łukiem? grupa na FB ma całkiem sporo osób, na pewno chętnie obejrzą zdjęcia. nie musisz ich wrzucać osobiście skoro cię to mierzi :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 20, 2013, 09:03:28 pm »

to może wyślij zdjęcia komuś, kto nie omija szerokim łukiem? grupa na FB ma całkiem sporo osób, na pewno chętnie obejrzą zdjęcia. nie musisz ich wrzucać osobiście skoro cię to mierzi :)

Dokładnie - zgraj zdjęcia na tego pendrive, którego dała Ci Kamila (najlepiej na sobotę, to odbiorę) i ja się zajmę dystrybucją na portalach, które uważasz za niegodne Twojej wizyty.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 20, 2013, 09:57:29 pm »

Ja sie nie zgadzam na udostepnianie mojej mordy na FB i innych tego typu shitach :D.
Mozesz ja zastapic ta geba z mojego avatara :D.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

smfs

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 21, 2013, 07:35:19 am »

Wszedłem na Twojego Fejsa, bo jakoś kojarzyło mi się że jak coś publikujesz to na Tym zdjęciu jednak to Ty a nie Andrzej i doznałem szoku. Twoja morda jest tam już w wystarczającej ilości, więc może rzeczywiscie powinniśmy odrobine wycenzurowac zdjecia przed publikacją dla dobra ogółu.  :D

Przychylał bym się do pomysłu Zica, ale skoro "ktoś bez przyzwoitej porcj dobrych reguł kierujących jego życiem" i mam tu na myśli Ciebie Tomku, dorwie się do zdjęć i poświeci za reszte. Niech i tak będzię.
Zapisane

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 21, 2013, 08:43:12 am »

Jak nie chcecie to nie wrzucę na fb, tylko dam paczkę do pobrania skądśtam i tyle. Najpierw jednak niech Slave wyrazi chęć zgrania tych zdjęć na pendriva, którego kisi w domu :wink:
Zapisane

irminka

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 21, 2013, 08:54:39 am »

oj chłopcy... trochę się tego Sleve'a czepiacie... ja regularnie dostaję od niego płytki z fotkami turniejowymi i mam sobie w domu... i sama decyduję czy umieszczę je na FB, czy nie.. jeśli dla was płyta cd to technologia z zamierzchłych czasów to po prostu wrzucajcie zdjęcia na kompa a płyty utylizujcie  :roll:

btw Iza (barmanka) też robiła foty na turnieju i jeśli ktoś ma ochotę je zobaczyć, to także będę się posiłkować płytami cd, chyba że ktoś mi podrzuci pendrive'a, to mu zrzucę :D
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 21, 2013, 10:20:04 am »

Jak chcecie to dedykowaną fotkom stronkę mogę napisać korzystając z jquery lightboxes do wyświetlania galerii. Z hostowaniem już gorzej bo zawsze zapominam sobie odświeżyć hasło na uniwersyteckim serwerze, na którym mam praktycznie nielimitowany hosting i mi blokują konto aż się upomnę do admina (czyli nawet jak bym postawił stronkę to pewnie po miesiącu by przestała działać bo bym zapomniał).
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey
Strony: 1 ... 6 7 [8]