Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8

Autor Wątek: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013  (Przeczytany 20427 razy)

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 18, 2013, 12:24:31 pm »

Przyłączę się do podziękowań za organizację turnieju. Było bardzo fajnie i przyjemnie. Brawa dla Marka i ekipy z Nowej Soli za organizację i fajowe nagrody. Czesiowi za podwózkę z Zielonej Góry oraz Kliszy za podwózkę do Częstochowy.

Do zobaczenia na następnym turnieju. :D
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 18, 2013, 12:42:48 pm »

bede pisal normalnie bo czerwonym pisza  zakapiory :)

1. imo w sytuacji malka chdzilo o to, ze po pierwsze spada 1vp a po drugie masz preda ktory cos robi. Gdybys byl w Jego sytuacji dokladnie tak bys zagral. Przelal sie (nie wytransferowal) i pozwolil Mirkowi bleednac. Ale jak chcesz, mozesz nadal wpierac ludziskom, ze tylko  Twoja logikajest wlasciwa :)

No to po raz ktorys tam z rzedu Ci napisze. *cenzura*a wiesz co bym zrobil - na pewno bym sie nie przelal, wytransferowal czy w jakikolwiek inny sposob pomagal komukolwiek. Proste - jak tego nie rozumiesz, to juz nie wiem jak Ci to przetlumaczyc. Rozumiem argumentacje, ze taka akcje byla na reke Tobie i Mirkowi, ale za *cenzura* nie rozumiem dlaczego wylanie sie (czy tez przelanie na wampa tyle, zeby predator na pewno Cie wywalil) madzialac na korzysc takiego gracza.

Pomijam juz fakt, ze samo takie postepowanie jest po prostu czysto *cenzura*owe.
Sam fakt skladania kart (nadal bedac w grze i majac wampira w torpie) zasluguje na warna lub nawet DQ. Ja rozumiem, ze zebranie oklepu moze wkurwiac, ale granie Malkami S&B niestety tak wyglada.

Podsumowujac - zachowanie gracza, ktory byl moim predatorem w tamtej grze bylo co najmniej niestosowne - nie chcialem psuc dobrej atmosfery na turnieju, wiec juz sie nawet nie wypowiadalem na ten temat, ale teraz moge powiedziec wprost - takie postepowanie jest CHU-JO-WE! Wole juz, zeby tacy gracze siedzieli w domu i nie psuli innym gry.

I tak, gdybysmy zamienili sie miejscami z Mirkiem/Toba nadal bym tak uwazal, pomimo faktu, ze mialbym za to punkty.
Nie raz zreszta zdarzalo sie, ze ktos "podarowal mi punkty" przelewajac sie - jakos *cenzura*owo sie czuje majac swiadomosc, ze ugralem stol glownie dlatego, ze ktos zagral nie fair (dla mnie jakiekolwiek formy poddania sie sa graniem nie fair).

Dla mnie temat zamkniety.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

behemoth

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 18, 2013, 02:02:42 pm »

Wielkie podziekowania dla Marka i Irminy za zorganinowanie turnieju i befora. Pierwszy duzy turniej przez Was organizowany i naprawde wyszlo rewelacyjnie. Chleb ze smalcem i ogorki na turnieju plus projector szacun :)
Zapisane

behemoth

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 18, 2013, 02:08:22 pm »

jak zwykle Zico masz problem z przedstawianiem faktow w obiektywny sposob wiec pozwol ze ja to zrobie:
1. apropo gry nr 3 to po 5 turze Twoj predator nie mial zadnego wampa i 8 w poolu a Ty grales bez preya (sam go tak urządziles) wiec logika nakazywala bys wreszcie zaczal odczuwac jakikolwiek nacisk z prawej a ze Unnamed/bleed sie do tego nadawal, trudno zeby Pawel bez wampow/poola na kolejne siedzial jak ciul i patrzyl jak budujesz swoja armie. Rozumiem, ze w Twoim poradniku tak stoi :)
Jaka logika ? Chyba Twoja? nie staraj mi sie wciskac, ze dla Malka bylo na reke sie przelac. LOL. Dla niego to nie mialo znaczenia, dla Ciebie i Mirka juz mialo. Nie staraj sie jednak wciskac ciemnoty innym, ze self oust im cos daje - w tym wypdaku na pewno nie dawal nic,

Co d opreya, to uwalilem go tylko dlatego, bo tak sie umawialismy (zreszta gdybym nie ja, to pewnie ty byc to robil  z Turbo Amavi moglbys miec klopoty wieksze niz ze mna)



@ Zico to jest klasyczny przyklad self ousta, o ktorym rozmawialismy w innym watku. Niszczysz swojego predatora nie ma wampirow nie ma poola na nastepnego. Masz racje self oust mu nic nie daje ale czekanie i warzywienie tez nic nie daje bo nie ma szans na nic. Wiec co wtedy robisz, (majac zerowe szanse nawet na 0.5pkt) uwalasz goscia, ktory do takiej sytuacji doprowadzil chocby z zemsty, w takiej stuacji zrobil bym dokladnie to samo.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 18, 2013, 02:55:52 pm »

Po pierwsze - mial wampira w torpie
Po drugie - zlozyl karty i poszedl w *cenzura* zostawiajac tylko poola
Po trzecie - mial wy*cenzura*ne na to co sie bedzie dzialo (patrz pkt. 2) ale jak zwykle super manipulator Szewski przekonal go, ze selfoust jest mu na reke - LOL :). Ja nie moge miec pretensji do Szewskiego, ze zmanipulowal gracza, bo o to w tej grze chodzi.

BTW - Jakos moj prey (ktory zostal spacyfikowany rownie szybko, nie byl taki chetny do przelewania sie :)). W tej grze popelnilem blad - niepotrzebnie kontestowalem Amavi - moglem dac sie Modzelowi skrecic i po problemie :).

Behemoth - grajac porono malkami vs. combat, raczej nie masz sie co spodziewac, ze zostaniesz wpuszczony z bleedami za 12 co ture bez reakcji :). Sorki.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

smfs

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 18, 2013, 04:54:24 pm »

Ja również serdecznie dziękuje za turniej.

Czyżby selfoust był na turniejach zabroniony? Rozumiem, że wprawdzie w tym przypadku był on spowodowany w.....niem zawodnika po wybiciu mu wszystkiego do nogi, ale jest wiele sytuacji gdzie tego typu zagranie może zapewnić graczowi finał. Z racji, że gramy turniej czyli rywalizujemy ze sobą takiego typu zachowanie jeśli jest dozwolone jest częścią gry i nie wiem czemu robic z tego wielkie halo. To tak jakby sie oburzać w piłce ze drużyna która prowadzi różnicą 3 bramek kopie sobie ją własnym boisku.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 18, 2013, 05:05:53 pm »

W tym przypadku gracz mial kompletnie wy*cenzura*ne na gre, a do self ousta skutecznie zachecili go pozostali gracze, wolajac go do stolu (od ktorego juz wczesniej odszedl, spakowawszy kartoniki).
Self oust jest jak najbardziej dozwolony, co nie zmienia faktu, ze uwazam to za zagranie nie fair - szczegolnie jesli nic tak naprawde nie daje graczowi, ktory sie przelewa.
Napisalem wielokrotnie, ze to wylacznie moja opinia i np. Behemoth nie widzi w self oustowaniu niczego zlego - jego prawo.

A wielkie halo robie wylacznie dlatego, ze self oust zostal wykonany na "request" czesci stolu, pierdolac gre niektorych graczy, pomagajac innym. *cenzura*owizna na maksa.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 18, 2013, 05:37:59 pm »

pierdolac gre niektorych graczy, pomagajac innym. *cenzura*owizna na maksa.

Dlaczego *cenzura*owizna? Układy i politykowanie pomiędzy graczami są w tej grze właśnie po to, żeby móc manipulować, przekonywać, rumunić czy wykonywać inne zagrywki, mające na celu pomóc jednym a innych uwalić, często niwecząc im cały misterny plan gry.

To nie MtG, czy pasjans, gdzie gra bardziej talia niż gracz.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

smfs

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 18, 2013, 05:39:21 pm »

Poza ukaraniem osoby, która go zwarzywiła. Należy również pamiętać, że we Vtesa gra niezbyt duzo osob, więc w przyszłości zastanowisz się 2 razy czy chcesz kompletnie wybić przeciwnika, który jest gotów do karania w ten sposób.

Na poprzednim turnieju w Nowej Soli, Marek widząc że wystawiam weenie potence nie chciał wystawić wampira jeśli nie obiecam mu że nie dostanie wklepy, to też jakaś strategia.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2013, 07:49:11 pm wysłana przez smfs »
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 18, 2013, 05:43:13 pm »

Nie widziales sytuacji, wiec pozwol, ze poprosze Cie o nie komentowanie tej sytuacji, bo Twoja argumentacja kompletnie do tej sytuacji nie pasuje.
Wytlumaczylem juz, ze to nie byl self-oust z wkurwienia, a selfoust niejako wymuszony przez innych graczy na zawodniku, ktory mial wszystko w dupie i sobie juz od stolu odszedl, zostawiajac "bufor" do przebleedowania.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 18, 2013, 05:45:46 pm »

Poza ukaraniem osoby, którą zwarzywił. Należy również pamiętać, że we Vtesa gra niezbyt duzo osob, więc w przyszłości zastanowisz się 2 razy czy chcesz kompletnie wybić przeciwnika, który jest gotów do karania w ten sposób.

Na poprzednim turnieju w Nowej Soli, Marek widząc że wystawiam weenie potence nie chciał wystawić wampira jeśli nie obiecam mu że nie dostanie wklepy, to też jakaś strategia.

Teraz to mnie rozbawiles na maksa.
O czym ja mam rozmawiac z Malkami S&B na plecach - chyba wylacznie o pogodzie :D ... Hahahaha.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

smfs

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 18, 2013, 05:53:06 pm »

Zgadzam się szczególnie biorąc pod uwage czym grałeś, ale obiecałeś przed turniej że Twój deck wzbudzi hate-a, więc raz w trakcie turnieju się niego załapałeś.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 18, 2013, 06:51:53 pm »

Zico, zrozum :0

1. OK gość miał wampa w torporze bez krwi...zero opcji na rescue, chyba że po to byś go oklepał w swojej turze

2. złożenie kart było z dupy i włąsnie dlatego poprosiłem go (a wręcz zasugerowałem) by sie wyoustował. Było to na rękę przede wszystkim Mirkowi czyli MOJEMU preyowi a nie mi. Istniało takie ryzyko, że Mirek ma większe bleedy i może nawet pierdolnąć Ciebie czego się zresztą zacząłeś obawiać kiedy nie udało Ci się go storporować i miałeś w poolu niewiele .

3. Behemoth ma rację i tak ta sytuacja własnie wyglądała. Jesli gadasz o jakimś "fair" to równie dobrze mógłbyć napisać, że np. Dude "karząć" mnie w Krakowie i grając w tył pozbawił mnie zwycięswta samemu nic nie ugrywając, i to także było nie fair, tudziez z dupy (to jest własnie ta pokrętna logika, która niekiedy stosujesz, albo jest tak jak Ty uważasz albo wpierdol :))

4. Self-Oust jest *cenzura*owy ale jest elementem gry czy tego chcesz czy nie. Tak samo jak pierdolenie "zrób coś dla mnie a wyiciągne Ci wampira z torporu" a potem podpierdalanie go gravem i robienie idiotycznej miny :)

5. To gra dla prawdziwych mężczyzn więc nie mocz się :)

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 18, 2013, 08:13:41 pm »

4. Self-Oust jest *cenzura*owy ale jest elementem gry czy tego chcesz czy nie. Tak samo jak pierdolenie "zrób coś dla mnie a wyiciągne Ci wampira z torporu" a potem podpierdalanie go gravem i robienie idiotycznej miny :)

5. To gra dla prawdziwych mężczyzn więc nie mocz się :)

4. jesli ta uwaga byla do mnie to kula w plot. Gadajac z Bobooshem w finale powiedzialem wprost, ze nie wyciagne mu wampa graverobbingiem.
Inna sprawa, ze takie deale potrafia robic tylko najlepsi :D.

5. Tak, masz racje - ale niestety wciaz wsrod graczy zdarzaja sie pizduchy :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: MP-ki 2013 Nowa Sól 16.03.2013
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 18, 2013, 08:16:43 pm »

4. Self-Oust jest *cenzura*owy ale jest elementem gry czy tego chcesz czy nie. Tak samo jak pierdolenie "zrób coś dla mnie a wyiciągne Ci wampira z torporu" a potem podpierdalanie go gravem i robienie idiotycznej miny :)

5. To gra dla prawdziwych mężczyzn więc nie mocz się :)

4. jesli ta uwaga byla do mnie to kula w plot. Gadajac z Bobooshem w finale powiedzialem wprost, ze nie wyciagne mu wampa graverobbingiem.
Inna sprawa, ze takie deale potrafia robic tylko najlepsi :D.

5. Tak, masz racje - ale niestety wciaz wsrod graczy zdarzaja sie pizduchy :)

ad.4 to była generalna uwaga ale Cię zabolało, widać coś jest na rzeczy :)

ad. 5 amen :)

Pzdr i do zobaczenia wkrótce podczas kolejnej próby sił :)

Pzdrx666
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8