Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****  (Przeczytany 11476 razy)

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 03, 2013, 03:11:02 pm »

dawac archona!
Zapisane

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 03, 2013, 09:44:22 pm »

Miałem nie komentować więc nie będe.
Chciałbym podziękować tylko za zorganizowanie turnieju.Lokal fajny, niestety światło nie było dobre.
W trzeciej partii praktycznie nie widziałem co się dzieje.
P.S. Jeśli dobrze pamiętam to kolejność w finale była inna:
Szewski, Dude, Ja, Behemoth i Kaszub.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 03, 2013, 10:13:38 pm »

ale czemu masz nie komentowac?

Rozkmina była dobra. Tomek spadając ze stołu spierdolil mój/Dude'a  plan (spedzilismy troche czasu w samochodzie wracajac na Slask i obgadujac to co kazdy kombinowal :)) i musialme zaatakować Dudea a że popelnilem blad nie zagrywając blura i nie presujac do konca przy trapie to juz inna historia.

Aczkolwiek i tak by wyszlo na to ze konczymy 2vp vs 2 vp i wygrywasz gre ze standingsow :)

Tak to jest jak sie ma niski seating i zero wplywu na obok kogo sie usiadzie.

Pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 03, 2013, 10:23:57 pm »

Prosiliście żebym nie komentował finału i obiecałem tego nie robić:P
Zdecydowanie zagrałeś dobrze, bo była to ostatnia chwila żeby cokolwiek w partii zdziałać.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 03, 2013, 10:35:11 pm »

dotarłem po trzydniowej objazdówce. dzięki wielkie dla Maeglina za przyjazny i miły turniej, oraz dla wszystkich obecnych za stawienie się. lokal bardzo fajny i w klimacie (coś tak w stylu dziekanatu na UW :D ), jedyny problem był ze znalezieniem miejsca parkingowego, co graniczyło z cudem :D ale tu już trzeba winić miasto, a nie Maeglina. oczywiście wielkie dzięki dla Szewa, Behemotha i Bartosza za miłą podróż i spędzony czas oraz za podwózkę bytomskim rzutem beretem na zakończenie :)

co do finału - Nike jak tam sobie chcesz, nie masz ochoty to nie komentuj. było to bez dwóch zdań najdziwniejsze zwycięstwo jakie widziałem. generalnie położyłem wygraną grę popełniając kluczowy błąd, po czym w momencie stania się warzywem postanowiłem zwarzywić również Szewskiego - kara za złamanie deala musi być :D - wiec w efekcie sam spadł od rzeczy, którymi chciał mnie zabić :) niestety nadal kieruję się w tej grze niezrozumiałą zasadą dotrzymywania umów, przez co wtapiam gry - w świetle faktu, że większość ma to w dupie pewnie trzeba będzie w końcu zrewidować poglądy :D także ciesz się chłopie ze zwycięstwa i nie marudź :D

@ Szewski- to że zdupiłeś w tym combacie to jedno, to że dobrałeś karty za glancing blow (popraw mnie jeśli się mylę, ale jestem przekonany że dobrałeś) to zupełnie osobna kwestia :)

plus jest taki, że zmontowałem sobie solidne deczywo, już wprowadziłem do niego konieczne zmiany żeby było jeszcze solidniejsze. jak na fakt, że nie było ograne turniejowo i w świetle tego, że ostatnio bardzo mało gram (a mój ostatni turniej był u Bodka w styczniu) wynik uważam za zadowalający. a że nie pyknęło do końca? tu mogę winić tylko siebie :)

może na dniach skrobnę jakiś raport, bo gry były naprawdę ciekawe.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 03, 2013, 10:51:23 pm »

Umowe mieliście z dupy, więc czegoś takiego nie mozna traktować poważnie przez całą grę.
Nie możesz mieć Szewskiemu za złe tego, że zaczął atakować Twoje wampy-jak napisałem wcześniej, był to absolutnie ostatni moment dla niego do wygrania finału.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 03, 2013, 10:55:58 pm »

ale ja nie mam mu tego absolutnie za złe, to była kwestia czasu :) gdybym jak baran nie puścił mu ossiana, gdzie kierowałem się szeroko rozumianą "uczciwością" (a w efekcie skrajną głupotą :) ), to nawet by nie podjął tej próby, bo nie miałby absolutnie żadnej szansy się przebić. dodatkowo i tak słabo się rozbudowałem, bo przez 3-4 tury nie miałem możliwości zagrywania kart (nie było kogo lać po mordzie :D ).
nie zmienia to faktu, że jeśli obskakuję wpierdziel, to nie będę ginął nic nie robiąc, tylko pójdę obić ryj temu, który obił mi - i tak właśnie się stało :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 03, 2013, 11:32:58 pm »

niestety nadal kieruję się w tej grze niezrozumiałą zasadą dotrzymywania umów, przez co wtapiam gry - w świetle faktu, że większość ma to w dupie pewnie trzeba będzie w końcu zrewidować poglądy Very Happy także ciesz się chłopie ze zwycięstwa i nie marudź Very Happy

Zle do tego podchodzisz :). Musisz zawierac takie deale, zeby nawet po ich zlamaniu przez druga strone, to ona zostala finalnie wydymana :D.
Niestety, jest to sztuka ciezka do opanowania, znam kilka osob, ktore robia to zajebiscie (nie bede wymienial, bo pewnie sa tego nawet niesmiadome), ale niestety u mnie widze male szanse na nauke tego stylu grania, bo moje propozycje sa zazwyczaj zero-jedynkowe (czytaj - torpor/brak torporu) :D.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 03, 2013, 11:38:26 pm »

niestety nadal kieruję się w tej grze niezrozumiałą zasadą dotrzymywania umów, przez co wtapiam gry - w świetle faktu, że większość ma to w dupie pewnie trzeba będzie w końcu zrewidować poglądy Very Happy także ciesz się chłopie ze zwycięstwa i nie marudź Very Happy

Zle do tego podchodzisz :). Musisz zawierac takie deale, zeby nawet po ich zlamaniu przez druga strone, to ona zostala finalnie wydymana :D.

W tym wypadku tak też się stało gdyż osoba ta zginęła od własnych Anarch Revolt x2 i oberwała z własnego Fame. :wink:
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 03, 2013, 11:38:55 pm »



@ Szewski- to że zdupiłeś w tym combacie to jedno, to że dobrałeś karty za glancing blow (popraw mnie jeśli się mylę, ale jestem przekonany że dobrałeś) to zupełnie osobna kwestia :)



To akurat nieprawda, nie dobrałem za glancingi. Chodziła o to, ze zapomniałem zagrać blura i nastapiła faza press, chciałem oczywiście wrócić do aditionali a Ty zresztą słusznie zaprotestowałeś i tyle. po tym blurze był press w library, któego bym dociągnął i trap by się zdupił bo mob connections już było użyte. Theo by wtedy nie oberwał i ja bym Cie zabił. Nike zdobył by drugiego VP za Kaszubę ale to byłby Jego koniec w tej grze więc mi by zostały 3vp.

życie.

Pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 03, 2013, 11:41:31 pm »

ale ja nie mam mu tego absolutnie za złe, to była kwestia czasu :) gdybym jak baran nie puścił mu ossiana, gdzie kierowałem się szeroko rozumianą "uczciwością" (a w efekcie skrajną głupotą :) ), to nawet by nie podjął tej próby, bo nie miałby absolutnie żadnej szansy się przebić. dodatkowo i tak słabo się rozbudowałem, bo przez 3-4 tury nie miałem możliwości zagrywania kart (nie było kogo lać po mordzie :D ).
nie zmienia to faktu, że jeśli obskakuję wpierdziel, to nie będę ginął nic nie robiąc, tylko pójdę obić ryj temu, który obił mi - i tak właśnie się stało :D

Prawdajest też taka, że przez całą grę wykonałeś JEDEN combat w kierunku preya-Nikego i tyle. Twoje WarGhoule stały jak opętane przez całą grę i ruszyły sie dopiero kiedy zaatakowałem Ciebie :).
 A nasz deal tak naprawdę nie był dealem bo był nielegalny o czym wiesz w sensie against play to win, więc nie mogłem go dotrzymać ze wzghlędu na to, że był wbrew zasadom :) więc technicznie nie złamałem deala :)

PZdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 04, 2013, 12:04:56 am »

no właśnie nie byłem pewien tych glancingów, dlatego pisałem żebyś mnie poprawił jeśli się mylę :) nie zanotowałem faktu że grałeś z handsize = 5, a potem mi to jakoś na myśl siadło :)

prawda jest taka, że NIGDY nie powinienem ci puścić tego ossiana, tak po prostu. a to że nie chodziłem w combat nie jest żadnym argumentem, bo na tym etapie nie było sensu chodzić do ciebie, a wszystkie ewentualne cele już leżały w torporze :D poza tym neutralność mi się bardzo opłacała, bo w moim master planie behemoth miał odpaść jako pierwszy (był dla mnie chyba największym zagrożeniem na tym stole bo mógł mnie legalnie wydymać, plus miał najwyższy standing więc z mojego punktu widzenia był pierwszy do odstrzału)  - z tobą sprawa się miała inaczej, było oczywiste że prędzej czy później zaczniemy się lać. problem leżał w moim naiwnym przekonaniu, że ten moment nastąpi w innych okolicznościach, a nie na zasadzie "to może teraz spróbuję cię wyruchać" :D

zresztą po dłuższej analizie doszedłem do wniosku, że zrobiłem jeszcze parę innych błędów, ale zrzucam to na brak ogrania i zmęczenie (2 zarwane noce robią swoje).

co nie zmienia faktu, że deala mendo złamałeś, sam się przyznałeś że to zrobiłeś więc mi się tu nie wybielaj :D trzeba się było nie umawiać, a nie teraz odwracasz kota ogonem :D to i tak było jedyne sensowne rozwiązanie, bo jakbyśmy od startu lali się między sobą, to żaden z nas nie miałby szansy na cokolwiek w tym finale, wyjechałby nas pewnie Behemoth w końcu i tyle w temacie. przy tym seatingu i twoim standingu byłeś w dupie od początku.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 04, 2013, 12:22:31 am »

A ja to gdzie byłem, sprzedany za paliwo na powrót do domu?
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 04, 2013, 12:35:41 am »

A ja to gdzie byłem, sprzedany za paliwo na powrót do domu?

a ty obkleiłeś combat od ossiana i parę bleedów za 1, potem combat od szewskiego, potem zagrałeś mind rape na anneke, która wyciągneła stanisławę (spadł behemoth), znowu combat od szewskiego (był pierwszy, bo na 100% bym poszedł, po prostu chciałem żebys wyjechał behemotha), a potem to już jakoś nigdzie cię nie było :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Kraków - Turniej 2.3.2013r. ***** UWAGA ZMIANY *****
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 04, 2013, 10:57:52 am »

wrzuccie deczek zwyciezcy (i pozostalych finalistow, jesli zechca sie podzielic)
Zapisane