Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 8

Autor Wątek: VtES powróci...  (Przeczytany 22896 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
VtES powróci...
« dnia: Kwietnia 16, 2013, 09:41:17 pm »

...koncem roku, jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego w typie bomby tudziez zamachu whatever.

Wiadomośc ta jest TYLKO dla WASZYCH oczu. Oficjalne info będzie na veknie wkrótce.

Pzdr

p.s. cieszycie się? :) ja bardzo :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 16, 2013, 09:45:59 pm »

dość enigmatyczne stwierdzenie, więc prawo do radochy zachowam sobie na później :)
rozumiem, że szczegółów podać nie możesz, więc cierpliwie poczekam
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 17, 2013, 07:23:29 am »

VTES - czy jakas karcianka VTESo podobna ?
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
VtES powróci...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 17, 2013, 09:15:32 am »

Od dwóch lat słyszymy, że za dwa miesiące będzie ranking gotowy.
Danse Macabre też niby już dawno gotowe, tylko kart żeśmy nie widzieli.
VEKN najlepiej to robi nic, tak po prawdzie.
Cieszyć to się będę, jak praca Wewnętrznego Kręgu sprosta moim oczekiwaniom.
Nieudany powrót karcianki może być gwoździem do jej trumny.  :(
Zapisane

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 17, 2013, 10:33:50 am »

ależ pierdolicie z tą śmiercią vtesa
mamy już 508 zarejestrowanych. uważam że akurat w Polsce rok 2012 to renesans vtesa. coraz więcej nowych lub starych/nowych. natomiast praktycznie nikt nie rezygnuje. fakt że był czas kiedy kilka osób się pozbyło kart (pudel/nya/kahalet/kukieł) ale na miejsce każdego mamy 10 nowych.
w hajnówce na końcu świata było ponad 30 osób, w tym jak dla mnie wiele nowych twarzy.

mi tam nowe karty niepotrzebne. w pokerze jest mniej a ludzie grają. chociaż  chętnie bym się zaopatrzył w boxy których niestety coraz mniej (vide sabbat). reprint by się przydał bo popyt przewyższa podaż, przynajmniej w naszym kraju.
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 17, 2013, 10:50:02 am »

ja już bardzo się cieszę, ale, podobnie jak Dude, prawdziwy wybuch radości zachowam sobie na post factum
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 17, 2013, 10:54:29 am »

Poczekam na szczegóły z tą wielką radością.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 17, 2013, 11:00:03 am »

dobtze Slave ze Ty robisz tak wiele dla Vtesa ze sie posrac mozna.
Polityka informacyjna zwiazana z veknem/vtese/whatever jest owszem niedostateczna ale po prostu niektore procesy tocza sie poza nami i niestety po cichu.
danse m jest juz dawno gotowy btw ale nawet preview nie byl/jest mozliwy bez pewnych ustalen/zgody itp.

Wiem ze oficjalny status co z vtem czeka na opublikowanie ale wotc cos namieszali i potrzebujemy jeszcze chwili.
wiem ze chodzi o pelna licencje na vtesa takiego jakiego chcemy. tyle.
Slave. Daruj sobie kolejne wycieczki
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 17, 2013, 11:46:40 am »

...
wiem ze chodzi o pelna licencje na vtesa takiego jakiego chcemy
...

to jest zajefajna wiadomość  :lol:

spoko
poczekamy ile trzeba  :D

Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 17, 2013, 11:52:30 am »

Szewski - co jak co, ale tutaj akurat Slave ma racje.
Ja rozumiem, ze niektore sprawy trzeba przeanalizowac w cieniu itp., ale w tej chwili, to co zrobil VEKN w ciagu ostatnich kilku lat mozna policzyc na palcach jednej reki. W sumie na jednym palcu.
Oprocz turniejow tp ...... no wlasnie , co ?

Zapewne o wielu sprawach po prostu nie wiemy, jednak patrzac na te informacje, ktore sa dostepne to naprawde jedyne o czym mozna napisac to turnieje, w mniejszym lub wiekszym stopniu supportowane przez VEKN.

Szczerze mowiac, mam cicha nadzieje, ze po tym jak juz VTES zostanie wznowiony, caly ten VEKN sie schowa, i powstanie jakas oficjalna - oplacana komorka, ktora to wszystko ogranie w bardziej efektywny sposob.

Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 17, 2013, 11:56:06 am »

no więc właśnie, mnie zastanawia kto będzie właścicielem licencji, wtedy będzie można rozmawiać. czy dalej będzie to print on demand?

swoją drogą jak pół roku temu wieszałem psy na veknie to byłem niepoprawny politycznie bo były wybory NC, a jako potencjalny NC miałem być przecież pro - VEKN (i jako taki Slave się deklarował)
teraz widzę że moda już minęła :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 17, 2013, 01:24:13 pm »

mam nadzieje, ze sie uda

ostatnio pisalem w sprawie rankingu, ze im udostepnie gotowy skrypt do obrobki archonow, to powiedzieli, ze wszystko jest gotowe. i za dwa tygodnie wszystko umieszcza w wersji testowej, stad nie potrzebuja mojego skryptu ;p

to bylo jakies 2 miesiace temu :D
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 17, 2013, 02:08:51 pm »

Szewski - co jak co, ale tutaj akurat Slave ma racje.
Ja rozumiem, ze niektore sprawy trzeba przeanalizowac w cieniu itp., ale w tej chwili, to co zrobil VEKN w ciagu ostatnich kilku lat mozna policzyc na palcach jednej reki. W sumie na jednym palcu.
Oprocz turniejow tp ...... no wlasnie , co ?

Zapewne o wielu sprawach po prostu nie wiemy, jednak patrzac na te informacje, ktore sa dostepne to naprawde jedyne o czym mozna napisac to turnieje, w mniejszym lub wiekszym stopniu supportowane przez VEKN.

Szczerze mowiac, mam cicha nadzieje, ze po tym jak juz VTES zostanie wznowiony, caly ten VEKN sie schowa, i powstanie jakas oficjalna - oplacana komorka, ktora to wszystko ogranie w bardziej efektywny sposob.



co ma racje? *cenzura* co ty pierdolisz? Co miał więcej zrobić? Jako nieformalna grupa zapaleńców? W Europie pod auspicjami sklepu vtes.de który wykupił co się dało (tak jak w USA Tatu i Lasombra), supportując turnieje i dokłądając do tego jakieś 30%...mało? To są prywatne pieniądze włascicieli sklepu chciałbym Ci przypomnieć więc nie kumam o co się rzucasz. Ile jeszcze powinni dołożyć żebyś czuł się dobrze?

Vekn to mniej więcej to samo co Ty i Ja tylko że formalnie nazwane. Każdy wszystko ogarnia lub próbuje z wolnej i nieprzymuszonej woli w wolnym czasie. Sam plujesz na polskie srodowisko niekiedy bo Cię krew zalewa jak masz zrobić coś samemu...
A skoro wszystko w dzisiejszym świecie zależy od pieniędzy to nie dziwota, że tak to wolno idzie.

Co do DM to wybór był prosty: puścić to jako pdf teraz i liczyć się z możliwymi sankcjami ze strony licencjobiorców czy jak im tam, czy też zakończyć negocjacje z pozytywnym finałem (lub nie) i wydać to jako pod.

cały czas utożsamiacie zło vekna z jakimś mitycznym niemcem który robi wszytsko za Waszymi plecami. A prawda wygląda tak, że kontrakt negocjuje Steve Weick bo to On wykłada kase i nam nic do tego. Jako zapaleńcy i amatorzy możemy mu tylko zaszkodzić i tyle. A to czy vekn czy srekn będzie cokolwiek koordynował w przyszłości to już inna sprawa. Wiem tyle, że umowa miała zakłądać jakieś niewielkie udziały w zysku na poczet funkcjonowania sklepu (ow), logistyki i ewentualnego supportu. Nikt nigdzie nie przewidział (pewnie niestety) żadnych wynagrodzeń ani oficjalnych stanowisk. Jeśli Stevie przejme biznes to i tak to zrobi z naszą czy bez naszej pomocy bo to on wykłąda kasę i decyduję.

p.s. Wyliczę Ci Zico co zrobił VEKN (w dowolnej kolejności, co mnie się przypomni) tak na marginesie bo mnie irytują takie rzucane w przestrzeń teksty:

1. Wykupił walcowane przez CCP zbiory Vtesa czyli sety eRek z SW które FUNDUJE na nagrodu na każdym dużym ewencie (ECQ, EC)
2. To samo tyczy się stocku który pozostał w magazynach WW i do którego dano chłopakom dostęp (co oczywiście wiąże się z zainwestowaniem prywatnych pieniedzy w biznes który wtedy nie miał żadnych perspektyw)
3. zapewnił support w postaci koszulek promo, kart promo i bosterów-dostępony dla KAŻDEGO i w każdym momencie. po KOSZTACH albo darmowo jesli idzie o EC
4. zapewnił ciągłość zasad i wypełnil lukę po LSJ'u w osobie Pascala
5. Stworzył DT i nowy dodatek DM który niestety z przyczyn o których pisałem wyżej póki co nie może ujrzeć swiatla dziennego nawet w formie preview
6. stworzył stronę vekn.net gdzie każdy gracz m.in. może wieszać psy na "veknie" dowoli :)
7. Przekonal OneBookShelf ze warto podjąc próbę inwestycji w Vtesa i nieustannie próbuje doprowadzić sprawę do końca.
BTW która karcianka UMARŁA i po 2 latach ma szanse wstać w LEPSZEJ formie z pukntu finansowego (gracza) pod każdym względem????? Która???? Mam nadzieję, ze jak to się stanie zaczniemy nowe życie...
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Cormak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 77
  • alias Kroma
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 17, 2013, 04:18:50 pm »

Ja może tak w związku z tematem coś powiem ;)

Wiadomo w jakiej formie będzie wydany? Boosty, print on demand czy może jeszcze jakoś inaczej ?
Oraz co będzie wydane? Jakiś nowy dodatek, czy może przedrukują stare?
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: VtES powróci...
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 17, 2013, 04:25:14 pm »

wszystko to co teraz napisze jest tylko dla Waszej informacjii bardzo prosze o nie przekazywanie tych info dalej.

1. pod

2. wszystkie karty dostepne ale sukcesywnie

3. jesli przez lata zmienil sie tekst na karcie (np w wyniku errat) to w druku bedzie najnowsza wersja

Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i
Strony: [1] 2 3 ... 8