Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7]

Autor Wątek: Ban na Lilith's blessing  (Przeczytany 18151 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Ban na Lilith's blessing
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 22, 2013, 01:32:01 pm »

jest, tylko się jeszcze oficjalnie nie pokazał. stay tuned :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

behemoth

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Ban na Lilith's blessing
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 22, 2013, 02:05:51 pm »


Może podpiszemy protokół rozbieżności i tym samym zakończymy rozmowę w gronie zwolenników PoD?

1. Ty uważasz, że tylko ktoś kto popiera PoD może byc nazwany miłośnikiem VTES. Ja mam inne zdanie na ten temat.
2. Ty uważasz, że we VTEs chodzi o graczy i granie a nie o karty i kolekcjonowanie. Ja uważam, że we VTES chodzi o to o co chodzi poszczególnym ludziom kupującym kartoniki - dla jednych, zapewne większości, podstawą jest granie, dla innych kolekcjonowanie. Nie uważam by któraś z tych postaw była słuszna/niesłuszna/wymagana wobec miłośnika VTES.
3. Uważasz, że alternatywą dla PoD jest "wpierdol". Ja uważam, że alternatywą jest status quo, które nie wygląda wcale na "wpierdol"
Jeśli chcesz coś skomentować/dopisać to śmiało.

Pozdrawiam

@Amin moge sie podpisac obiema rekami pod tym co napisales, tez jestem zwolenikiem PoD'a (tylko dlatego ze to moim zdaniem jedyna nadzieja zeby karcianka przetrwala wiecej niz 2-3lata). Ale bardzo daleki jestem od deprecjonowania ludzi tylko dlatego ze  PoD'a nie popieraja

Zapisane

behemoth

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Ban na Lilith's blessing
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 22, 2013, 02:25:22 pm »

Odnosnie Lilith Blessing uwazam ze nalezal sie ban/errata. Wczesniej villeinem powiedzmy sciagales krew z wampira do 3, z lilith blessing tez bedziesz mial 3 tylko plus dodatkowe 3 w poolu, to generuje zdecydowanie wiekszy bloat niz tylko z samym villeinem prowadzac w ostatecznym rozrachunku do wiekszej ilosci time outow. Time outow jest za duzo i warto zrobic krok w kierunku zmiejszenia ich ilosci, ban na lilith blessing jest krokiem w slusznym kierunku imho. Tak samo jak kiedys zabranie 1punkt za time out pomoglo, teraz mam nadzieje ze rezultat bedzie podobny.

Co do ToGP karta jest mocna ale posiada spory koszt, zagrywana tylko raz w ciagu gry plus wymog justicara. Vtes zawiera sporo kart, ktore zagrane w odpowiednim momencie potrafia zmienic rozgrywke vide: pentex, daring, AI, ashury. Ale to moim zdaniem nie oznacza ze powinnismy dazyc do ich zmiany tylko dlatego ze co jakis czas przez dana karte przegrywamy ( moge cos na ten temat powiedziec bo bardzo czesto gram star deckami). Takie karty powinny istniec zeby przeciwdzialac czesto chorym deckom na starach: una, unnmaed, goratrix itp. Dodatkowo to nie jest tak ze nic nie dam sie z tym zrobic sa suddeny i washe, kazdy kto gra star deckiem powinien rozwazyc ich wlozenie.
 
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Ban na Lilith's blessing
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 22, 2013, 07:12:38 pm »

Co do ToGP karta jest mocna ale posiada spory koszt, zagrywana tylko raz w ciagu gry plus wymog justicara. Vtes zawiera sporo kart, ktore zagrane w odpowiednim momencie potrafia zmienic rozgrywke vide: pentex, daring, AI, ashury. Ale to moim zdaniem nie oznacza ze powinnismy dazyc do ich zmiany tylko dlatego ze co jakis czas przez dana karte przegrywamy ( moge cos na ten temat powiedziec bo bardzo czesto gram star deckami). Takie karty powinny istniec zeby przeciwdzialac czesto chorym deckom na starach: una, unnmaed, goratrix itp. Dodatkowo to nie jest tak ze nic nie dam sie z tym zrobic sa suddeny i washe, kazdy kto gra star deckiem powinien rozwazyc ich wlozenie.
 

W 100% racja.

Co do LB, mysle ze ban byl niepotrzebny. Zrobienie z tej karty Unique zapewne by sprawe zalatwilo - wiadomo - contesty == przyspieszenie gry :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i
Strony: 1 ... 5 6 [7]