Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: do Slave'a!  (Przeczytany 8105 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 04, 2013, 10:38:14 am »


- EC 2014 - nie wiem czy jest wystarczajaco duzo czasu, zeby to jeszcze ogarnac - ale to nie ma znaczenia.


jak nie ma czasu? co Ty fandzolisz? :)

1 września Niemcy i Polska przedstawią członkom IC wstępny plan imprezy - na podstawie tego odbędzie się dalsza dyskusja, projekt imprezy plus głosowanie tak, by w Sztokholmie ogłosić kto dostanie EC 2014.

I tak, wezmę na siebie fakt przygotowania tej aplikacji choćby z racji tego, iż mam stały kontakt z Novotelem i prowadzę z nimi od jakiegoś czasu negocjacje odnośnie hostowania tego eventu.

Nie chciałem wypływać z tematem dopóki nie poznam stanowiska IC po obu prezentacjach ale sytuacja niejako zmusiła mnie do działania.

Z drugiej strony jak zwykle zdaję sobie sprawę, że w pewnych działaniach będę osamotniony ale samo wsparcie choćby duchowe niekiedy wystarcza. W tym kontekscie będę oczekiwał pewnych działan od niektórych z NAS ale dopiero po ogłoszeniu ewentualnego hosta EC 2014.
Jednakże pisanie, że EC 2014 w Niemczech to będzie dobre dla vtesa (czyli analogicznie w Polsce to będzie syf) jest moim skromnym zdaniem dość sporym wypaczeniem co zauważył lekko podkurwiony (chyba :)) Gali

Pzdr

p.s. błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi. Sztuką jest po każdej porażce przyjąć winę, wyciągnąć wnioski i iść dalej do przodu.
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 04, 2013, 11:26:18 am »

Pisalem , ze jest za malo czasu nie wiedzac, ze juz sie cos dzieje :).
Skoro juz dzialasz, to pewnie oczywiscie zmienia postac rzeczy.

Zeby nasz kochany NC nie poparl teraz ziomkow zza miedzy, tylko nas :D
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 04, 2013, 11:45:52 am »


- EC 2014 - nie wiem czy jest wystarczajaco duzo czasu, zeby to jeszcze ogarnac - ale to nie ma znaczenia.


jak nie ma czasu? co Ty fandzolisz? :)

1 września Niemcy i Polska przedstawią członkom IC wstępny plan imprezy - na podstawie tego odbędzie się dalsza dyskusja, projekt imprezy plus głosowanie tak, by w Sztokholmie ogłosić kto dostanie EC 2014.

I tak, wezmę na siebie fakt przygotowania tej aplikacji choćby z racji tego, iż mam stały kontakt z Novotelem i prowadzę z nimi od jakiegoś czasu negocjacje odnośnie hostowania tego eventu.

Nie chciałem wypływać z tematem dopóki nie poznam stanowiska IC po obu prezentacjach ale sytuacja niejako zmusiła mnie do działania.

Z drugiej strony jak zwykle zdaję sobie sprawę, że w pewnych działaniach będę osamotniony ale samo wsparcie choćby duchowe niekiedy wystarcza. W tym kontekscie będę oczekiwał pewnych działan od niektórych z NAS ale dopiero po ogłoszeniu ewentualnego hosta EC 2014.
Jednakże pisanie, że EC 2014 w Niemczech to będzie dobre dla vtesa (czyli analogicznie w Polsce to będzie syf) jest moim skromnym zdaniem dość sporym wypaczeniem co zauważył lekko podkurwiony (chyba :)) Gali

Pzdr

p.s. błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi. Sztuką jest po każdej porażce przyjąć winę, wyciągnąć wnioski i iść dalej do przodu.

Czy tylko wg. mnie coś jest nie tak? NC pisze, że nic nie wie i że organizacja EC w Polsce jest z dupy, a tymczasem okazuje się, że Polska i Niemcy będą walczyć o tą imprezę o czym nie wie 99% forumowiczów.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 04, 2013, 11:54:57 am »

Wszystko jest w porzadku :).
Aktualny NC nic nie wie i nie chce robic EC - byly NC go wyrecza :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 04, 2013, 12:47:00 pm »

po co robić zamieszanie kiedy jeszcze nic nie wiadomo.
Kuluarowo zaczęłóa się duskysja, mała rywalizacja między dwoma krajami :) nic takiego.

Zaprezentuje efekty moich zakulisowych działań jak tylko dostanę potwierdzenie cen z Novotelu.

Tymczasem proszę nie zabierajcie głosy na forum veknu w tym temacie. Tu możemy sobie podyskutować chociaż na merytoryczną duskucje przyjdzie czas jak dostaniemy ec 2014.

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 04, 2013, 02:21:03 pm »

tradycyjnie impreza ktora zaczyna sie od Polski i Niemiec 1 wrzesnia zapowiada sie epicko  :D
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 06, 2013, 01:53:26 pm »

Wspomniany komentarz "poorly attended" jest politycznie absolutnie nie na miejscu.

I niestety nie wystarczy wytłumaczenie "nie interesuje mnie polityka".
 
Zapisane

stinkfist

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 221
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 06, 2013, 02:09:31 pm »

Ja jeszcze tylko chciałem powiedzieć, że brak graczy z Wrocławia na ECQ nie jest winą Klocka. Klocek akurat wykazał się przezornością i zainteresowaniem w tymże temacie i poczynił wiele kroków, aby lokalnych graczy było jak najwięcej. To, że ci gracze, mimo jego usilnych starań, i tak nie dotarli (z różnych przyczyn), jest tylko i wyłącznie ich zasługą.
Zapisane
He just exploded. Never seen anything like it without a Tremere around.

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 06, 2013, 02:27:04 pm »

Wspomniany komentarz "poorly attended" jest politycznie absolutnie nie na miejscu.

I niestety nie wystarczy wytłumaczenie "nie interesuje mnie polityka".
 


Nastepny co polemizuje z faktami.
A jaka niby byla frekwencja  -"awsome"?  - NIE, "above average" ? - NIE, " more then expected" ? - NIE,  "poor" ? - TAK.
Wroclaw bardzo wysoko postawil poprzeczke jesli chodzi o frekwencje w ostatnich latach i wynik ~20 jest po prostu "SŁABY".
Deal with it - jak to mawiaja i wyciagnijmy z tego wnioski na przyszlosc, zamiast czepiac sie slowek (chyba wylacznie dlatego, ze napisal to Slave ).

P.S. Ja rowniez nie sadze, ze to wina Klocka. Wbrew temu co zakladano -  termin sporej ilosci ludzi nie przypasil, geograficzne rozplanowanie kalendarza rowniez. Zycie.
Nie naginajmy jednak rzeczywistosci, ktora moze nie jest latwa do zaakceptowania - ale tak to juz bywa i nazywajmy rzeczy po imieniu - 20 osob we Wrocku, na turnieju o takiej randze == SŁABO.
Jak ktos twierdzi inaczej, to chyba stracil juz kontakt z baza :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 06, 2013, 02:40:16 pm »

jasne Zico, tylko że my o tym wiemy i u nas powinno to zostać. darcie japy na forum międzynarodowym jest, nomen omen, słabe :)

poza tym dalej zamierzam odnieść się do odpowiedzi Slave'a, tylko jakoś nie mogę się zebrać w sobie :) upał nie pomaga :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 06, 2013, 03:38:46 pm »

Wspomniany komentarz "poorly attended" jest politycznie absolutnie nie na miejscu.

I niestety nie wystarczy wytłumaczenie "nie interesuje mnie polityka".
 


Nastepny co polemizuje z faktami.
A jaka niby byla frekwencja  -"awsome"?  - NIE, "above average" ? - NIE, " more then expected" ? - NIE,  "poor" ? - TAK.
Wroclaw bardzo wysoko postawil poprzeczke jesli chodzi o frekwencje w ostatnich latach i wynik ~20 jest po prostu "SŁABY".
Deal with it - jak to mawiaja i wyciagnijmy z tego wnioski na przyszlosc, zamiast czepiac sie slowek (chyba wylacznie dlatego, ze napisal to Slave ).

P.S. Ja rowniez nie sadze, ze to wina Klocka. Wbrew temu co zakladano -  termin sporej ilosci ludzi nie przypasil, geograficzne rozplanowanie kalendarza rowniez. Zycie.
Nie naginajmy jednak rzeczywistosci, ktora moze nie jest latwa do zaakceptowania - ale tak to juz bywa i nazywajmy rzeczy po imieniu - 20 osob we Wrocku, na turnieju o takiej randze == SŁABO.
Jak ktos twierdzi inaczej, to chyba stracil juz kontakt z baza :)

Stary, coś Ci się priorytety powypierdzielały.

ja nie polemizuje z faktami tylko z wypowiedzią Slave'a, który wypowiedział się jako NC na forum międzynarodowym jako osoba poniekąd reprzentująca/odpowiedzialna za polskie podwórko. czegoś tu nie rozumiesz?

Skup się na tym fakcie a nie na żadnym innym. Dziękuję.
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 06, 2013, 04:01:05 pm »

odnosze wrazenie ze najwiekszy problem to to, ze Slave (niechcacy) dal argument do reki przeciwko EC 2014 w pl, ktorych organizowania zreszta nie chce, a o ktore (jak sie okazuje) walcza juz zakulisowo Szewo & co.
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 06, 2013, 04:56:44 pm »

odnosze wrazenie ze najwiekszy problem to to, ze Slave (niechcacy) dal argument do reki przeciwko EC 2014 w pl, ktorych organizowania zreszta nie chce, a o ktore (jak sie okazuje) walcza juz zakulisowo Szewo & co.

qwa Nostradamus czy co? :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 06, 2013, 05:52:02 pm »

goraco :-p
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: do Slave'a!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 06, 2013, 06:24:28 pm »

Wspomniany komentarz "poorly attended" jest politycznie absolutnie nie na miejscu.

I niestety nie wystarczy wytłumaczenie "nie interesuje mnie polityka".
 

Nastepny co polemizuje z faktami.
Zico ;) Gdzie ty sie doczytales w mojej wypowiedzi polemiki z faktami ?
Fakty sa dwa:
- Slaba frekwencja
- Niepolityczna wypowiedz NC na forum miedzynardowym
Zapisane