Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 9

Autor Wątek: Danse Macabre preview  (Przeczytany 23153 razy)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Danse Macabre preview
« dnia: Września 30, 2013, 07:52:15 pm »

Wlasnie wystartowalo preview do Danse Macabre. Na razie tylko dwie karty:
http://www.vekn.net/vampire-elder-kindred-network/244-danse-macabre-previews
na poczatek bardzo solidny kardynal do polityki na anty brujah z calkiem niezla grafika (z tego co pamietam byl juz pokazany w Budapeszcie) i bardzo ciekawa akcja w stylu eternal vigilance. Grafika troche komiksowa, ale przyjemna. IMO zapowiada sie niezle.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2013, 07:57:30 pm wysłana przez alek »
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #1 dnia: Września 30, 2013, 08:36:14 pm »

Selina, Brenner, Hektor - już 3 solidne postacie do krypty politycznej !Brujah na koksach. Każdy fajny, każdy ma też fortkę :) Jeszcze Shawnda jako tani priscus podchodzi.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2013, 08:39:13 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #2 dnia: Września 30, 2013, 09:08:20 pm »

przyznam się że mam już całą krypte :) i myślę że malkontenci tez beda zadowoleni (w miare :))

pzdr 
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Cormak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 77
  • alias Kroma
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #3 dnia: Października 01, 2013, 12:46:12 am »

przyznam się że mam już całą krypte :) i myślę że malkontenci tez beda zadowoleni (w miare :))

pzdr 

Podziel się ;) Pewnie wielu (w tym ja) umiera z ciekawości!
Zapisane

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #4 dnia: Października 01, 2013, 07:22:49 am »

przyznam się że mam już całą krypte :) i myślę że malkontenci tez beda zadowoleni (w miare :))

pzdr 

wampiry w dodatku są niewątpliwie ciekawe
Kardynała anty gangreli ktos zrobił chyba specjalnie dla mnie :P
no ale poczekajmy jeszcze tych kilka dni.
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #5 dnia: Października 01, 2013, 07:38:44 am »

mam nadzieje, że nie odpierdolą maniany, że karty będą przegięte, bo szczerze na sama myśl oglądania u kogoś w decku promek na turnieju mnie obrzydza :)

Jeszcze Shawnda jako tani priscus podchodzi.
Wiesz, ze wszystkie priscusy na stole mają 3 głosy, więc teoretycznie mając hektora w stole Shawnda nic Ci nie da? chyba, ze będzie jeszcze jeden priscus u innego, to go przegłosujesz ^^
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2013, 07:42:54 am wysłana przez Santh »
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #6 dnia: Października 01, 2013, 08:06:13 am »

mam nadzieje, że nie odpierdolą maniany, że karty będą przegięte, bo szczerze na sama myśl oglądania u kogoś w decku promek na turnieju mnie obrzydza :)

Jeszcze Shawnda jako tani priscus podchodzi.
Wiesz, ze wszystkie priscusy na stole mają 3 głosy, więc teoretycznie mając hektora w stole Shawnda nic Ci nie da? chyba, ze będzie jeszcze jeden priscus u innego, to go przegłosujesz ^^

Wiem, o to chodzi właśnie :) Poza tym jest dużo kart, które wymagają wampira z tytułem priscusa, i jest też to zawsze tani wampek, który może wyjść już w 2 turze i dawać Ci przewagę głosów.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #7 dnia: Października 01, 2013, 09:00:05 am »

Dlatego trzeba grać Gratiano "Priscus of All"  :D
Zapisane

Qbek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #8 dnia: Października 01, 2013, 11:32:40 am »

Co ile można się spodziewać nowych spoilerów? Będą się droczyć z nami dwie karty na dwa tygodnie czy pokażą co mają jakoś tak zbiorczo?
Zapisane
Co kur**?

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #9 dnia: Października 01, 2013, 12:26:36 pm »

Pewnie codziennie 2 co da nam 2 tygodnie
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #10 dnia: Października 01, 2013, 06:29:58 pm »

są już dwie nowe karty jakby co.

to co zobaczyłem do tej pory niestety potwierdza trochę moje obawy. Dark Selina, mimo że syta, będzie po prostu wsparciem do i tak już mocnego decku politycznego z dmitrą, lutzem i spółką, ta talia naprawdę nie potrzebuje być mocniejsza. Under siedge jest bardzo fajny, ale max 1-2 w decku, siada praktycznie we wszystkim - combat, bleed, vote, whatever; w sumie fajny pomysł na coś podobnego do drugiej tradycji ale na innych zasadach, akurat ta karta im się udała. W nowych mamy bardzo przyjaznego !gangrela z przyzwoitą zdolnością oraz kolejną kartę, która imo jest krzywa - Instantenous Transformation. Ta karta siada jak złoto w decku na Unnamed i Stanisławie, kolejne bardzo mocne archetypy właśnie zostały wzmocnione. Nie do końca jestem przekonany czy to dobra droga...

Za to wszystkie ilustracje, które widziałem do tej pory są na poziomie, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, biją na głowę wiele "tworów" WW. Jeśli taki poziom się utrzyma, to będzie ok.

Przy okazji - czy ktoś planuje wydrukować sobie te karty w bardziej przyzwoitej formie niż kartka w koszulce? Jeśli tak to chętnie się podłączę :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #11 dnia: Października 01, 2013, 06:36:59 pm »

są już dwie nowe karty jakby co.

to co zobaczyłem do tej pory niestety potwierdza trochę moje obawy. Dark Selina, mimo że syta, będzie po prostu wsparciem do i tak już mocnego decku politycznego z dmitrą, lutzem i spółką, ta talia naprawdę nie potrzebuje być mocniejsza. Under siedge jest bardzo fajny, ale max 1-2 w decku, siada praktycznie we wszystkim - combat, bleed, vote, whatever; w sumie fajny pomysł na coś podobnego do drugiej tradycji ale na innych zasadach, akurat ta karta im się udała. W nowych mamy bardzo przyjaznego !gangrela z przyzwoitą zdolnością oraz kolejną kartę, która imo jest krzywa - Instantenous Transformation. Ta karta siada jak złoto w decku na Unnamed i Stanisławie, kolejne bardzo mocne archetypy właśnie zostały wzmocnione. Nie do końca jestem przekonany czy to dobra droga...

Za to wszystkie ilustracje, które widziałem do tej pory są na poziomie, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, biją na głowę wiele "tworów" WW. Jeśli taki poziom się utrzyma, to będzie ok.

Przy okazji - czy ktoś planuje wydrukować sobie te karty w bardziej przyzwoitej formie niż kartka w koszulce? Jeśli tak to chętnie się podłączę :)

trochę rozwala mnie tekst "niestety potwierdza moje obawy", który tak naprawdę odnosi się (tak to wynika z postu chyba, że mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)) do jednej karty. Z postu można więc odnieść mylne wrażenie, że póki co jesteś raczej zawiedziony DM niż na odwrót a tak po prawdzie to 1/4 kart póki co Ci nie spasowała.

Ideą tego dodatku jest tak naprawdę support Sabbatu, nie rewolucja ale oczywiście idea ideą a rzeczywistość wyjdzie w prani jeśli testerzy dali dupy...

Może po prostu lepiej dobieraj (-my :)) słowa :)

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #12 dnia: Października 01, 2013, 06:38:05 pm »

Czy ja dobrze rozumiem (bo ostatnio nie byłem na topie) że te karty można będzie bez żadnego problemu wrzucić np do talii na turniej??
Zapisane
Today is a good day to die...

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #13 dnia: Października 01, 2013, 06:39:54 pm »

Czy ja dobrze rozumiem (bo ostatnio nie byłem na topie) że te karty można będzie bez żadnego problemu wrzucić np do talii na turniej??

tak ale jak nie wrzucisz żaden zły członek veknu nie wkurwi się :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Twardy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 216
  • Sargath
    • Zobacz profil
Odp: Danse Macabre preview
« Odpowiedź #14 dnia: Października 01, 2013, 06:42:28 pm »

można? Trzeba będzie :P

P.S.

Fajna ta babka. Próbowałem zawsze zmontować fighterów z fortem. Może coś z tego wyjdzie sesnownego...
Zapisane
God is now here or God is nowhere ?
Strony: [1] 2 3 ... 9