Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 8 9 [10]

Autor Wątek: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje  (Przeczytany 21966 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #135 dnia: Września 24, 2013, 12:19:53 am »

ja wszystko rozumiem, ale...Unibax Toruń? serio? trochę kultury :D :D :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #136 dnia: Września 24, 2013, 07:41:57 am »

Zarzuciłem tobie złą wolę, ponieważ nie napisałeś: '... ale rozumiem...', 'niestety', 'z przykrością', 'tak się składa'...
Za to napisałeś: 'To wymyśliłeś...', 'conajmniej niefortunny'.
Być może to również kwestja uwarunkowań kulturowych,
ale dla mnie '*cenzura*owy' jest dużo łagodniejszym stwierdzeniem niż 'conajmniej niefortunny'.
'*cenzura*owy' znaczy ni mniej ni więcej, niż 'mnie nie odpowiada'. 'Conajmniej niefortunny' odebrałem jako 'generalnie nie do zaakceptowania'.
Formułki, które forumowy filtr wykropkowuje, nie są dla mnie stanowczymi określeniami.
Weszły już na stałe do języka codziennego, i nie odbieram ich w formie stwierdzeń kategorycznych.

Prawda jest, z mojego punktu widzenia, taka, że:
1. 02.10 jest jedynym rozsądnym terminem pomiędzy Nową Solą a Bydgoszczą, zakładając, że turnieje te odbędą się odpowiednio 19.10 i 16.11.
2. Można manipulować datą turnieju w Nowej Soli, ale z pewnością skończy się to słabszą frekwencją na turnieju.

Biorąc powyższe pod uwagę, nie dostrzegam jakichkolwiek 'wymyślań' z mojej strony. Jedynie chłodną kalkulację.
Tak, 02.11 może również oznaczać obniżoną frekwencję, ale logicznym wydaje się kalkulowanie pod już zgłoszone eventy, a nie pod potencjalną odsłonę Ligi.

1.Jeżeli uważasz, że stwierdzenie *cenzura*owy jest łagodniejsze od "conajmniej niefortunny" to przepraszam, ale termin turnieju jest dla mnie *cenzura*owy.
2. Użyłem stwierdzenia "wymyśliłeś" ponieważ nigdzie nie zauważyłem wcześniej na forum tematu "02.11.13 turniej w Białymstoku- zapraszamy" w związku z czym wyszedłem z (niesłusznego?) założenia, że był to Twój pomysł.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2013, 07:59:29 am wysłana przez klisza »
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #137 dnia: Września 24, 2013, 08:00:42 am »

ja wszystko rozumiem, ale...Unibax Toruń? serio? trochę kultury :D :D :D

A co trzeba być z inwektywami na bieżąco.  :D
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #138 dnia: Września 24, 2013, 02:04:06 pm »

ale to i tak jest trochę nieporozumienie, bo z moich rozmów z chłopakami z Białegostoku (konkretnie z dwiema osobami) wynikało, że ROZWAŻAJĄ zrobienie turnieju - powiedzenie "macie termin 2.11., róbcie" jest trochę stawianiem pod ścianą, nie zdziwię się jak odpowiedź będzie "pocałuj się w dupę" :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #139 dnia: Września 24, 2013, 04:16:19 pm »

Ja bym oczekiwał raczej konkretnego: 'My możemy, ale nie 2ego Listopada, tylko...'
Stwierdzenia w rodzaju 'pocałuj się w dupę' nie prowadzą do niczego konkretnego.

Termin 02.11 jest *cenzura*owy również w moim mniemaniu, ale taki się sam wyłonił.
Ostatecznie, łamiąc ligowe zasady, byłbym gotów zaakceptować nawet turniej organizowany w odstępie jednotygodniowym, jeśliby chłopakom z Białego Stoku zależało. Zasady mają, koniec końców, pomagać, a nie ograniczać. Tylko, nie oszukujmy się, odbiłoby się to na frekwencji w sposób ujemny. Niech może lepiej napiszą zainteresowani organizacją, jeśli takowi są (ale już nie z Zachodu), kiedy chcieliby turniej skroić. Później rozważy się za i przeciw. Tyle, że najrozsądniejszą datą, na prawdę, wydaje się 02.11.
Zapisane

morgon82

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #140 dnia: Września 29, 2013, 01:04:01 pm »

Jutro powinienem wiedzieć czy będzie sala na 19 października. Dam znać jak tylko będę miał info. Umawialiśmy się, że ogarnę temat do końca września a nie do końca tygodnia, ale w sumie to mało istotne.

Pozdrawiam,
Robert
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #141 dnia: Września 29, 2013, 06:34:01 pm »

Umawialiśmy się, że ogarnę temat do końca września a nie do końca tygodnia, ale w sumie to mało istotne.

No tak. Jest jeszcze 30 Września, Poniedziałek.  :wink:
Zapisane

morgon82

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #142 dnia: Września 30, 2013, 09:24:23 pm »

Potwierdzam - 19 października odbędzie się turniej w Nowej Soli. Więcej info wkrótce.
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #143 dnia: Września 30, 2013, 11:07:13 pm »

Super! Do zobaczyska na miejscu. Oby w jak najliczniejszym gronie.  :D
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje 2013 - Kalendarz - dyskusje
« Odpowiedź #144 dnia: Października 17, 2013, 01:34:33 pm »

finał ligi w Warszawie odbędzie się 7.12. szczegóły wkrótce.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired
Strony: 1 ... 8 9 [10]